Jedilniki po montignacu

oktober  

član od: 15.3.2009

sporočila: 85

3. jun 2009 16:59

Pozdravljena Marjana! Zelo veliko mešanih kosmičev (muslijev) vsebuje vsaj kakšno stvar,ki ni za nas- sladkor,rozine,med.... Predlagam ti,da narediš svojo mešanico.Jaz sem si zmešala ovsene,ržene kosmiče,malo zdrobljenih mandeljev in lešnikov,pest semenk,nekaj na drobno zrezanih suhih sliv in marelic.To jem z jogurtom ali toplim mlekom.Včasih pa tudi malo pokuhamin in nato posujem z malo cimeta.-pride kot kakšen močnik... oktober

mai  

član od: 2.3.2007

sporočila: 447

3. jun 2009 18:56

Z: 2 kivija, pz kruh, tunin namaz, kava bs, M: jagode, K: puranje pleskavice, velika skleda berivke, M: pest lešnikov, V: ovseni kosmiči s kislim mlekom. jana

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

3. jun 2009 22:36

kozarec vode

Z: pz kruh s slivovo marmelado s fruktozo, kava bs

M: jogurt, kava bs

K: pasulj

M: breskev

V: polpet, paradižnikova solata z mocarelo in baziliko; vrstica črne čokolade z limono

tulka

jagodna pita  

član od: 19.2.2009

sporočila: 117

4. jun 2009 7:45

ojla! tulka kolk si shujšala? jagodna pita

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17811

4. jun 2009 7:49

Kje pa piše, da tulka hujša?

marjana24  

član od: 26.7.2007

sporočila: 36

4. jun 2009 8:25

Hvala oktober za nasvet. Moram priznati da se kar malo lovim, čeprav sem pred leti že lepo shujšala po moniju, očitno malo pozabiš..je pa glede na to koliko diet sem probala, ena najbolj normalnih in zdravju neškodljivih diet.. včeraj: voda z.malo misi vital m. pz kruh (tisti k je kot podplat) marelična marmelada za diabetike m. jogurt 1/3 0,5l k. zelenjavna rižota..pz riž z bučko, paradižnik, paprika, malo graha popoldan 45km kolesarjenje cca 100min v. solata iz paradiznik, ena piksna stročji fižol, 4 male mozzarelice,, 2 jajci kuhani ( po treningu rabim beljakovine) danes voda kava z mlekom z. pz kruh z marmelado m: sir, paprika m. jogurt k: pz. makaroni z zelenjavno omako v: ???? marjana24

dalea  

član od: 6.5.2009

sporočila: 87

4. jun 2009 9:18

Marjana24, a te lahko vprašam kakšne alergija pa maš? tudi jaz sem namreč alergik, na cvetni prah, pa pršice, pa kaj še vem, ampak potem tudi v najhujši zimi kiham ko cvetja ni od nikoder, pa potem me vmes mine, pa spet pride, tak da res ne vem, kaj je to. Alergija na alergije včeraj: z: petzrnati kruh, marmelada, kava bs in s pm m: 1 jabolko, k: ene vrste fizolova juha, sicer zgoščena z moko, ampak druge variante ni bilo m: sveže češnje v: cvetačna juha, kumarec v solati, svinjski zrezek, 3 male mocarelice danes: z: isto kot včeraj m: isto kot včeraj k: ? kaj ajdova kaša je dovoljena??? (se opravičujem, sem malo brskala, pa sem vidla da jo kar prakticrate) kaj pa ajdova zlevanka??? poleg bi prosila (bolj izkušene) da me malo korigirate ker jaz bi rada nekaj skujšala, pa mi glede na moje jedilnike teža stagnira (mogoče je prerano sklepati) ampak v prvi fazi bi res rada malo skujšala in mogoče, da bi morala kaj spremeniti v jedilnikih. Prosim in hvala. hvala dalea Sporočilo je spremenil(a) dalea dne 04. 2009 11:40

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

4. jun 2009 12:15

Dalea, to da na začetku teža stoji ali se celo malenkost poveča, je povsem normalno. Ko se bo organizem navadil na nov način prehranjevanja, pa bodo šli tudi kg dol. Ne pozabi pa na zadostno količino vode ali nesladkanega čaja in vsaj malo miganja.

Julija

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

4. jun 2009 12:17

Četrtek

marelice

Z: pz kruh, lahki tekoči jogurt

M: pest indijskih oreškov (nepraženih, neslanih)

K: ribji file, blitva, solata

V: solata s popečenim Olimskim sirom

Julija

marjana24  

član od: 26.7.2007

sporočila: 36

4. jun 2009 14:32

Dalea, testirali so me in je pokazalo: alergija na žita, kakav, čebulo, morske sadeže...mislim da lahko jem samo meso in solato...potem sem pa nekaj časa rees tako jedla, sem se pa še slabše počutila in nevro dermitis po rokah je bil še hujši kot prej in tudi prebavne težave niso bile nič manjše..tako da sem se odločila da ne upoštevam več nobene alergije ker me bo pobralo eno ali drugo, ker tako ni možno živet...no sedaj sem pa spet tukaj in alergij ne bom več resno jemala..pa naj bodo alergične same nase... lp marjana24

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti