Jedilniki po montignacu

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

2. jan 2010 20:58

kozarec vode

Z: polnozrnati pšenični kosmiči z jogurtom

K: enolončnica iz stročnic z nekaj pz makarončki

M: pest praženih kikirikijev (brez soli in olja)

V: kumarična juha; zelena solata s koščki piščančjih prsi

tulka

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

3. jan 2010 21:57

Ni čisto monti pa vendar: Z: kava M: pohod na bližnji hrib, pol mandarine in pol pomaranče K: sarma (ni monti, ker je z rižem) M: sir V: oreščki in jabolčni krhlji lp župca

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

3. jan 2010 22:11

kozarec sirotke

Z: pz kruh z marmelado bs

K: sojin polpet, pečeno piščančje bedro, dušene bučke in paradižnikova solata

M: domača pusta skuta

V: navadni jogurt z ovsenimi kosmiči

tulka

Lizzie  

član od: 26.2.2009

sporočila: 504

4. jan 2010 12:59

Zdj pridem pa tudi jaz nazaj :) 2 kivija, sok 2 pomaranč, navadna voda Z: wassa kruhki, lahek sirni namaz, kava K: mleto meso z zelenjavo, prelito z jajco pečeno v pečici (se pravkar peče, še ne vem, če je sploh užitno ) M: cottage cheese V: riževi rezanci z zelenjavo (upam, da je po Montiju) Lizzie

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

4. jan 2010 13:00

Z: mandarine, kava K: pečen piščanec, rdeče zelje, solata M. jabolko ali drug sadež V: jogurt in ovseni kosmiči Obroke sem zmanjšala zaradi tega, ker drugače ne moram shujšati. Upam, da mi bo uspelo. Ves dan pijem mlačen čaj. Migla

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

4. jan 2010 19:42

z: čaj, sir m: kava, jabolko in še ena kava k: mešana solata iz še neizpraznjenega hladilnika: sir, kumarice, redkvice, dve vrsti salame, zadnja žlica majoneze, hrena in kisle smetane, vse nasekljano in premešano v: okusen čaj z dodanimi višnjami bs lp, župca

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

5. jan 2010 13:45

kozarec vode

Z: polnozrnat prepečenec, nesladkan čaj

M: kava

K: enolončnica iz fižola in mletega mesa (chili con carne brez riža )

M: domač jogurt iz posnetega mleka

V: pečen brancin z na žaru popečenimi paprikami, zelena solata

tulka

Lizzie  

član od: 26.2.2009

sporočila: 504

5. jan 2010 13:48

2 kivija, navadna voda Z: kava, pirin kruh, marmelada K: ribe z zelenjavo M: pistacije V: piščančja prsa na žaru, zelena solata Lizzie

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

5. jan 2010 19:40

z: čaj, sir m:kava, jabolko, kava k: pražena mešana zelenjava s pršutom, posuta s sirom m: kivi, v: pusta skuta s suhimi koščki sadja, oreški, cimetom in marmelado bs tulka, iz katerega posnetega mleka pa narediš domači jogurt? Sem pa nekako redkobesedna, kajne? Kaj bi rekla, kriza, lakota, želja po dobrotah. Danes sem že začela obujati spomine na slastne cimetove zvezdice, ki sem jih prvič delala pred božičem, med peko trdila, da te packarije pač ne delam nikoli več, potem sem jih pa občudovala, kako so bile lepe in jih več kot pol sama pojedla . Še jih bom pekla . lp, župca

Marjanpn  

član od: 30.11.2004

sporočila: 115

6. jan 2010 12:38

Ja, jaz se bom spet pridružila, ker ne vem kako naj se zares lotim zadeve, rada bi shujšala pa me razne diete ne potegnejo, še najbolj me tale Montignac, samo ne vem kako naj začnem. Bom malo pobrskala po straneh in naša kak fajn jedilnik. koliko pa je že kdo shujšal? Marjanpn

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti