Jedilniki po montignacu

tejci****  

član od: 16.6.2009

sporočila: 6

29. jun 2010 11:50

Z:limonada, kosmiči z jogurtom M:grenivka K:zelena solata, tuna, jogurt V:bela kava, zelenjava na žaru tejci****

marusa.viki  

član od: 2.3.2009

sporočila: 47

29. jun 2010 13:57

Z: ovseni kosmiči, jogurt, jabolko M: jabolko K: file postrvi na žaru, solata M: bela kava V: enako kot kosilo :) Lep sončen pozdrav :) marusa.viki

tejci****  

član od: 16.6.2009

sporočila: 6

30. jun 2010 13:54

ZAKON PALAČINKE:::))))kaj pa namesto sladkorja? in ali palačinke za zajtrk ali večerjo? Z:limonada, jogurt, kosmiči, kava M: 2X jabolko K:polnjene bučke z govejim mletim mesom, solata M:bela kava V:skuta, jogurt,maline Za večerjo verjetno ni dovoljeno sadje:( tejci****

majacebelica  

član od: 11.2.2010

sporočila: 207

30. jun 2010 14:36

Z: kruh pz, skuta, jogurt, čaj

K: ajdova polenta, kislo zelje

V: omleta s sirom

majacebelica

tejci****  

član od: 16.6.2009

sporočila: 6

2. jul 2010 20:07

marusa.viki imam povzetek pa ti ga žal ne znam poslati, daj prosi tulko prosim:) Kako pa ti drugače teče? tejci****

mirelca  

član od: 12.1.2010

sporočila: 97

3. jul 2010 14:47

hej punce :) berem redno ampak nekako ne dobim časa da vas pohvalim ker se tako vestno držite montiranja :) jaz sem še zmeri not, kilce so na istem mestu, seveda sem s tem zadovoljna, saj se včasih pošteno prebrešim ampak...uživam počitnice pač ;) se moram pa tudi pohvalit da imam par prijateljic ki še niso slišale za montija in sem se potrudila na čimbolj razumljiv način jim razložit za kaj gre in mislim da sem kar uspela, saj smo nad rezultati vsi zeeellooo presenečeni...pozitivni komplimenti seveda ;) tako da se bom tudi jaz malo vzela v roke, še za tek zadnjih 4-5 kg :) sem pa vesela da vam gre ;) jedilnikov ne bom pisala sam zadnje čase zaradi teh vročin niti ne jem kaj konkretnega, več ali manj jem samo sadje (nektarine, breskve, marelice, lubenico...) in kakšne pz pišote...drugo mi niti ne gre... seveda ni pravilna prehrana ampak v tej vročini mi center za lakoto deluje drugače :D mirelca

tejci****  

član od: 16.6.2009

sporočila: 6

5. jul 2010 10:21

jah vidim da se sama trudim....;) Z:skuta, jogurt, misli, sadje.... M:JABOLKO K:puranovi trakovi z papriko in šampijoni:) M:bela kava V:jogurt in skuta tejci****

marusa.viki  

član od: 2.3.2009

sporočila: 47

5. jul 2010 11:18

Nene nisi sama :D mene samo čas preganja. današnji jedilnik: Z: skuta, jabolko M: kava, jabolko K: ričet (brez krompirja in brez korenja, mesa..) M: jogurt V: sir Bomo skupaj lažje zmogle, čeprav meni se kilogrami nikakor nočejo premakniti... marusa.viki

tejci****  

član od: 16.6.2009

sporočila: 6

6. jul 2010 9:30

Ah tudi moje kile ne gredo nikamor...žal Današnji jedilnik: Z:limonada, pest češenj M:jogurt z mislijem K:popražena zelenjava, morski list na žaru M:bela kava V:skuta s sadjem tejci****

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti