Moj vrt

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

3. sep 2012 12:14

Če še koga zanima: v Lidlu sem "uočila" vabljive in tudi, kolikor sem si jih ogledovala, lepe in po videzu zdrave čebulice za jesensko sajenje (tulipani, narcise, česni, perunike, ni da ni). (tisti "ogledovala" je sicer precejšen understatement za nekoga, ki je ven prišel obložen z ducatom zavitkov, zdaj pa modruje, kje naj najde prostor...) lp, proxima

Mygrace

sporočila: 6506

3. sep 2012 13:06

Paradižnik mi je začel pokati, kaj lahko storim?

 

Mygrace

irena66  

član od: 22.4.2009

sporočila: 747

3. sep 2012 13:29

Moj je pa kar  čist mehek ratav in tak voden, kot bi pomrznil.

irena66

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

3. sep 2012 17:24

Saj se nisem mislil več oglašati zaradi krokodilov, pa je le nekaj novega:

poglejte sliko: okrog vode na nekaterih mestih sploh ni trave! Po moje so tudi veliki krokodili tam in verjetno po noči gredo ven iz vode in pomendrajo travo. Bom mogel bit previden!

 

ežoj

Mygrace

sporočila: 6506

3. sep 2012 17:28

Ma dej, a nisi nikol gledal Nešnl Đeografik? To ti Kulinaričarke ponoč pomendrajo!

Mygrace

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1563

6. sep 2012 9:16

Moje vprašanje glih ni za tukaj ampak vseeno, na begonijah v koritih na oknih sem našla mejhne sive gosenice, ki mi žrejo cvetne popke. Ok kod so se vzele? Cele poletje so bile rožice lepe in zdrave.

buča

jovita  

član od: 8.7.2007

sporočila: 394

6. sep 2012 21:54

Iz , Buča.Če se ne motim, bo to metuljček cekinček.Če ti ne boš prej poškropila tvojih rožic.Pripravkov koliko hočeš, od naravnih do kemičnih...od rok do škarij....

Zdaj veš, kako so gojitelji krizantem veseli, ko se pojavijo v rastlinjaku na cvetih.

jovita

olderiscooler  

član od: 4.9.2012

sporočila: 2

7. sep 2012 8:47

Lep pozdrav ! Sem nov na forumu in nisem ravno vedel kam umestiti tole moje vprašanje, objavil sem ga že v temo 'soja v zrnju' pa so me napotili sem ;) torej :

Odločil sem se, da bom v naslednjem letu sam začel pridelovati sojo. Setev, pripravo zemlje, obiranje sem več ali manj naštudiral, upam da se bom na kakšne težave lahko obrnil tudi na tem forumu, obenem pa se priporočam, ker bo v kratkem čas žetve, če ima slučajno kdo že več let svoje sojino seme, da bi mi odstopil nekaj plodov za mojo setev naslednje leto, saj bi le tako lahko posadil tisto pravo 'gensko čim manj, ne že ne spremenjeno sojo' ki je tako popularna, in če sploh še obstaja.

pozdrav !

 

odleriscooler

olderiscooler

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

11. sep 2012 19:57

takole,

bila na obisku pri mami in tam so gosenice napadle paradižnik



klavdija

Sporočilo je spremenil(a) klavdijaB dne 11. 2012 20:05

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti