Kaj danes delamo?

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

16. mar 2013 10:21

Pirnica, kaj si s tem mislila, ko si napisala, morda pa ne bo treba, a da bo kdo drug? Pri nas ni te sreče, ali sama, ali pa nihče. Jaz vsak dan nekaj naredim, sploh zdaj, ko smo še zapečkarji. Ko pa bo prišla prava pomlad in vrt, pa košnja, bo prah včasih tudi legel na omare in tam čakal usmiljene roke. Ampak saj ni treba, da je vedno vse u nulo zglancano, sploh če sije sonce in narava kliče, da gremo ven.

 

naor

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

16. mar 2013 14:34

Danes...kaj delam danes??? v bistvu nič...pa vse!!!

Včeraj dopoldan smo se poslovili od našega soseda, nikogar od svojih ni imel, skromno...dostojanstveno...bil je sosed, ki bi si ga v življenju lahko samo želeli...pa kaj smo v tem življenju...popotniki...potujemo od rojstva do smrti, puščamo sledi... ene si zapomnimo, druge brzijo na vse strani... in danes....danes zgodaj zjutraj sva se poslovila od našega Poldeta, za vedno je zaspal med zvezdami in angeli...morda nekoč...

babka1951

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15363

17. mar 2013 10:01

Pirnica, nič snega nimamo...regrat pa je že, čisto mladi ob vznožju gozda, kjer se sonce najbolj upre. Včeraj sem bila sama, saj je šel z mož z sinom v toplice na kopanje( mene pa od vnetja ne mikajo več) in sem malo trimčkala in še nekaj regrata nabrala. Je pa bilo pošteno mraz....

Posledice včerajšnjih toplic je občutil sin,ki se je zbudil z vročino...ah, dan torej doma. Morda greva z možem na kak sprehod, če bo hči popazila nanj....Rada bi še malo regrata nabrala.....

Babka1951, včasih pridejo žalostni trenutki kar na kupu. Nič ne moreš, kot se sprijazniti, da bo čas odnesel bolečino . Spomini pa ostanejo, ti so večni. 

Vsem pa želim eno lepo nedeljo.

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15363

18. mar 2013 10:15

Regrat bo še malo počakal, saj namreč ravnokar močno sneži. Letos pa zima res kaže zobe, ojoj....

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

18. mar 2013 11:29

Tudi v našem koncu sneži, sem ravno spucala avto in verjetno ga bom danes še, ker pada kot da ga nujno rabimo ( tako se je danes izrazila moja mami )

angie :)

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

18. mar 2013 11:51

Očitno bi radi oni od zgoraj vse ostaneke počistili-snega namreč in ga zmetali dol! Na vsezgodaj že zbiram vejevje za butare.Zaradi slabe napovedi sem še pravočasno nabrala eno samokolnico vejevja. V šoli so se odločili, da z sosednjo,Avstrijsko šolo napravijo projektni dan-izdelavo butar.Ker pač rada pomagam, sem ponudila pomoč. Tašča kuha, jaz pa končno napravim generalno čiščenje v hlevu. Malo likanja, malo ustvarjalnosti pri izdelavi pirhov,pol pa v šolo po sina in popoldanske dejavnosti z njim! Kar groza me je , ko opazujem to našo mater Naravo, očitno ima tudi ona hormonske motnje!

kvačkarica

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5192

18. mar 2013 12:01

No ja, sneg v marcu pač ni nič nenavadnega, ne glede na to, da nas ga ima večina že prek glave. Konec koncev je še zima in ne brez razloga. Narava vse noter spravi, brez skrbi.

Sonja

pultica  

član od: 10.4.2012

sporočila: 57

18. mar 2013 12:28

Danes jezno gledam skozi okno in planiram setev in sajenje na vrtu. Semena sem povečini že kupila, sam še sonček čakam. Kot je videt, pa bo to vreme trajalo še kar nekaj časa..Tudi jaz kuham, popoldan pa naloge, vaje, priprave na tekmovanja, pesmica, verouk....ni da ni!?

pultica

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15363

19. mar 2013 10:54

O, danes pa je zunaj sonček, ki kar vabi ven. Sin je prehlajen in se crklja doma.Če bo vreme vztrajalo bova šla na sprehod in po regrat. Danes je tudi naša študentka doma in se je ponudila, da bo pospravila stanovanje.

Jutri ob 12.02 pa se začne pomlad. Juhu.

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

rag_doll  

član od: 24.8.2011

sporočila: 505

19. mar 2013 11:08

Danes nič posebnega, zvečer pilates namesto petka, ko ne bom uspela. Jutri po službi v Zagreb na koncert. Zadnje leto jih je kar polno, koncertov namreč, ampak kdaj bom šla, če ne zdaj.

Zbiram pogum, da se lotim malo bolj temejitega pospravljanja po hiši.

rag_doll

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti