Kaj danes delamo?

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

20. feb 2013 8:51

 Pri meni je takole, nikoli nisem bila izbirčna glede dela, ker dandanašnji ne moreš bit. Tudi jaz imam neko stopnjo izobrazbe,ni mi pa problem vzet v roke metlo in cunjo. Delat grem na eno kmetijo, kjer se med drugim ukvarjajo tudi z turizmom...bom deklica za vse, ne ravno za vseTrenutno pa prestrašeno gledam skozi okno,kako oni od zgoraj tepihe ven tolčejo-snežiZjutraj sem pripravila že do polovice kosilo, ravnokar pa hladm posteljo, z sinom sva si privoščila počitniško lenarjenje....

kvačkarica

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15364

20. feb 2013 9:12

Pirnica, tudi jaz verjamem, da so poškodbe ene vrste opozorilo, da pretiravamo in da se moramo malo ustaviti. Res sem zadnje čase delala kot nora. No zdaj je kar je, imam teden dni počitka. In končno imam čas, da berem knjigo, se razvajam z sinom. 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

20. feb 2013 9:41

Upam, da nisem bila narobe razumljena:

Sem s manjše kmetije,nobeno kmečko delo mi ni tuje, med pridobivanjem svoje diplome sem delala vse, od čiščenja stranišč, tekočega traka, vrtnarjenja pri Florini, ni da ni. Vse to bom, če bo treba, delala tudi zdaj, na denarju namreč ne piše, kako si ga zaslužil.

Zdaj pa grem z avtom v snežni metež

marjja

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

20. feb 2013 10:56

Ravnokar prišla s fintesa. Rahlo utrujena in zadovoljna. Ko sem šla od doma, je čisto rahlo naletaval sneg, zdaj pa sije sonce  no ja, meni je všeč

Jaz tudi nisem izbirčna glede dela. Samo neumno se mi zdi, ko ti rečejo, da za to delo si pa preveč izobražen.... Mislim ???  jaz samo hočem pošteno delo oz. pošten odnos med delavcem in delodajalcem, samo to. Ampak to je danes očitno že čisto preveč.

Zdaj bom pomalicala... hm, potem pa že skoraj počasi kuhat. Dela je pa tudi doma vedno dovolj.

JJ

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

20. feb 2013 10:59

Jaz danes moje peljem na sankanje na Jezersko

O snegu pa pri nas ne duha ne sluha

ANJA

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2827

20. feb 2013 11:04

Uf, danes sem že res veliko postorila. Kruh spekla (že ob šestih mi ga je mum mesil),pa tortico (ledena bo), pa polmeseci še bodo, sedaj pa se peče mesek. 

Balenka

NaturensGalleri  

član od: 8.12.2007

sporočila: 272

20. feb 2013 12:44

Danes dopoldne sem imela opravke, zdaj me čaka peka kruha in izdelava koruznih tortilj, ki bodo tudi za kosilo, če bo ostalo še kaj časa, pa se bom lotila še sestavljanja puzzlov.

NaturensGalleri

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

20. feb 2013 13:29

Zjutraj sem dobila "porcijo" zaradi nekaj napak(ic) pri delu, pa še moje niso bile, ampak dobro, ne bom valila na druge, imam glede tega zadrgo na ustih. Rešimo na štiri oči, s prijaznim opozorilom.

Priskočila prijateljici na pomoč, vesela, da sem lahko, delala in delala, zdaj grem pa v knjižnico knjige vrnit (pa še sprehodim se malo), v foto studio po dve fotki (naš zadnja družinska, ko je bil oče še živ, in si je mama zaželela, da bi jo imela v okvirju), potem malo nazaj v službo (mislim delat, ne zgolj v službo) in danes morda celo malo prej domov, če bo kolega pri volji, da "potegne" v popoldan. Če ne bo pri volji, bom pa do kakih petih svetila na delovnem mestu.

Doma pa ... noge na mizo, kozarec vina v roko in ne mrdnem izpred teveja. Mož itak za seboj pospravi od kosila, morda bom obema kvečjemu še kavo skuhala ...

Zvečer pa moje priljubljeno opravilo: obdelava fotografij, ki to potrebujejo.

mamamia

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5192

20. feb 2013 15:51

Jaz pa danes penim, ker sem dobila računalnik z windowsi 8 in sem na robu živčnega zloma. Prosim tihega razumevanja.

Sonja

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

20. feb 2013 15:57

Ceterum censeo Microsoft esse delendam. lp, proxima

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti