Kaj danes delamo?

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

19. feb 2013 17:47

Hvala, vsem skupaj, da se tako veselite z mano in mi privoščite zmago! Srčno upam,da ne bom edina, kateri se bodo končno izpolnile želje, pa naj bodo takšne ali drugačne.

kvačkarica

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

19. feb 2013 18:33

Čestitam, Kvačkarica, za službo! Kaj boš pa delala čez Muro???

Glede na to, kaka kriza je v šolskih normativih, se nas kar nekaj sodelavcev že ozira čez Dravo k zgornjim sosedom. Kljub moji univerzitetni diplomi znanke skelnarijo vsaj mojo plačo, pa še kaj zraven. Pa nobena še ni pojamrala o kakih nečloveških razmerah tipa Amazon.com.

Upam, da ne bo treba, no, ampak.... Pri zdajšnjem znižanju plač v šolstvu začneš razmišljati.

Whatever, Kvačkarica, vse dobro.

Pa  da ne smetim: sina sem peljala v LJ na pregled, ki spet ni pokazal nič, samo izključila sva eno možnost.

Od doma ob 9, vrnila sva se ob 18, zdelana kot

marjja

ultranova  

član od: 30.11.2010

sporočila: 530

19. feb 2013 22:32

jah marjja,saj diploma še ne pomeni,da si zagarantirano doživljensko v službi 

takih je ohoho,samo do dela,kjer je varen,je težja pot



ultranova

Sporočilo je spremenil(a) ultranova dne 19. 2013 22:32

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

20. feb 2013 4:53

Kvačkarica, tudi jaz se veselim tvoje službe, res je, da se vztrajanje splača, če ne prej, pa slej že nekaj rata. Tudi ostale, ki še čakate, boste dočakale.

Trixi, ti si pa zelo pridna gospodinja, tako da je že čas, da malo počiješ. Delo čaka in počaka.

 

naor

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

20. feb 2013 5:28

Naor, a te daje časovna razlika?

No, saj mene ne, pa sem vseeno že pokonci. Pečem kruh, kuham fižol, pa perilo sem obesila, zdajle kofetkam, pa malo surfam. Saj dan tako hitro mine.

Še za Trixi: Včasih nas poškodbe opozorijo, da preveč hitimo, da bi radi preveč postorili, bili preveč popolni. Dobro se je malo ustaviti, si prisluhniti, ali vsaj upočasniti svoj korak. Raje se pocrkljaj s tvojim najmlajšim, tudi z možem, delo bo počakalo. Vedno počaka, ali pa ga opravi kdo drug.

pirnica

Sporočilo je spremenil(a) pirnica dne 20. 2013 05:32

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

20. feb 2013 6:42

Ja, še vedno, pa bo danes že en teden, kar sem doma. Sem že mislila, da sem na konju, pa lej ga vraga, no bo že. Še hvala bogu, da obstaja kulinarika, mi je precej laže biti budna.

 

naor

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

20. feb 2013 6:44

Pirnica, ti si pa tudi pridna, da je kaj, jaz pa mirujem, da drugih ne zbudim. Čeprav bi lahko kaj zamesila, pa nisem.

 

 

naor

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

20. feb 2013 7:36

A bi le jaz poskusila danes kaj zamesiti, ko sem na dopustu, Naor, kaj meniš. Želodček pravi JAAAA, možgani (in kile) pravijo NEEEE!!!

marjja

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

20. feb 2013 8:03

Dobor jutro

Ja, ultranova, prav imaš. Tudi ni garancija, da službo sploh dobiš. Oziroma jo mogoče zaradi diplome dobiš še težje

No, ne bom že za zajtrk jamrala zdajle bom pojedla eno pomarančo, potem pa v trgovino in na fitnes

JJ

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

20. feb 2013 8:20

Papirologija (računi pač. Da vidim kako in koliko. Hrana je edino kar me veseli in si jo privoščim. Poleg hribov seveda), nato pa v knjižnico da izpišem par receptov iz jan. številke DOBER TEK, vrnem REPORTERa (obožujem kolumno od SAŠA VERONIK) nato pa domov kuhat. 
Trenutno se na TVju suče ANONYMNOUS (mi ni uspelo včeraj pogledat), zvečer pa se veselim zadnjih treh delov ERAZEM IN POTEPUH. Kak imam pa jaaaaaaz rad, takšne luštne slo. produkcije. Ahhh, nostalgija.

JanisJoplin: Pa dobro jutro MADEMOISELLE!!!

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti