Kaj danes delamo?

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

17. okt 2012 22:52

zeta je napisal/a:

 

Elaphus, papir sem pa tudi jaz polagala na elemente in to prakso pred nekaj leti prekinila, pa neb vedla z glave, zakaj.



zeta

zetica, zetica, tistole, kar si napisala krepko, pa ne ustreza vsem standardom SSKJ. Zakaj si pa z mastnim  pisala - a b vedla IZ glave, zakuga???

lp

P.s. A veš, da mi nisi odgovorila (a nočeš? ) na vprašanje o tvojem vzdevku!?

cervus

Ninja24  

član od: 31.3.2007

sporočila: 2692

18. okt 2012 7:48

Včeraj dan kot vsak delavnik: vstala še preden je zazvonila budilka nastavljena na 4.30 zjutraj. Se vsa zalimana zvlekla do kuhinje in začela kolovratiti z mikserjem.....do 5.30 mi je uspelo nadevat eno tortico in delno okrasit drugo. Potem so bili na vrsti naši mačkoni, vsi sestradani, kot da najmanj en mesec niso dobili hrane. Malo me je že preganjala ura, tako da sem pol litra zelenega čaja na hitro zlila vase, si pripravila zajtrk(jogurt, sadje, chia....klasika). Sledilo je besno premišljevanje kaj navlečt nase za v službo (stokrat sem si že rekla, da si bom pripravila že zvečer, pa nič od tega). Malo pred 6.30 sem bila že na poti v službo, potem pa do 16.30 prelaganje spisov in pravniško mozganje, kljub uradnim uram je dan minil brez pretresov, med malico skočila še v trgovino. Po službi še enkrat v trgovino, ker mi je prvič seveda uspelo nekaj pozabit kljub listku. Malo pred 17.00 končno doma, med preoblačenjem sem že vlekla sestavine za tortni biskvit iz omar in hladilnika. Za kosilo ni bilo časa, nekje med letanjem mi je uspelo pojesti banano in malo jogurta. Medtem, ko se je biskvit pekel mi je uspelo posesat pritličje in prvi štuk. Sledilo je sestavljanje druge tortice in preden sem pospravila kreativni nered v kuhinji je bila ura 18.50 in sem letela na pilates. Po pilatesu domov in pod tuš, potem pa spet v kuhinjo naredit še sladke zobotrebce. Ob 23.00 mi je uspelo celo priti do postelje. Danes pa ponovi vajo z malo modifikacijami, ampak časa za dihat pa ravno tako ne bo (bo že boljše....si govorim že kako leto....najbrž bi orala vstajat 2 uri prej, da bi imel dan 26 ur)



Ninja24

Sporočilo je spremenil(a) Ninja24 dne 18.okt 2012 07:53

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

18. okt 2012 8:00

Nič posebnega se ne skriva za mojim vzdevkom, nobene romantike ali kaj podobnega.

zeta

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15364

18. okt 2012 12:58

Zjutraj sem šla na sprehod do vrtca z sinčkom, nato pa v gozd na en sprehod in našla 2 lisički in 2 mala gobančka

Poklicala me je pediatrinja iz klinike in sporočila, da je ct sinčka ok, ima pa atipično odebeljeno sluznico sinusov in greva v kratkem na orl. Oh, sem si oddahnila, da ni kaj hujšega.

P

Potem sem pospravila posodo, na pol pripraviláza kosilo in sedaj grem k mami, ker ima nekpaj zame?

Popoldne sprehod v naravo, zvečer pa lenarjenje ob čaju ....

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

18. okt 2012 19:43

Ninja24 je napisal/a:

Včeraj dan kot vsak delavnik: vstala še preden je zazvonila budilka nastavljena na 4.30 zjutraj. Se vsa zalimana zvlekla do kuhinje in začela kolovratiti z mikserjem.....do 5.30 mi je uspelo nadevat eno tortico in delno okrasit drugo. Potem so bili na vrsti naši mačkoni, vsi sestradani, kot da najmanj en mesec niso dobili hrane. Malo me je že preganjala ura, tako da sem pol litra zelenega čaja na hitro zlila vase, si pripravila zajtrk(jogurt, sadje, chia....klasika). Sledilo je besno premišljevanje kaj navlečt nase za v službo (stokrat sem si že rekla, da si bom pripravila že zvečer, pa nič od tega). Malo pred 6.30 sem bila že na poti v službo, potem pa do 16.30 prelaganje spisov in pravniško mozganje, kljub uradnim uram je dan minil brez pretresov, med malico skočila še v trgovino. Po službi še enkrat v trgovino, ker mi je prvič seveda uspelo nekaj pozabit kljub listku. Malo pred 17.00 končno doma, med preoblačenjem sem že vlekla sestavine za tortni biskvit iz omar in hladilnika. Za kosilo ni bilo časa, nekje med letanjem mi je uspelo pojesti banano in malo jogurta. Medtem, ko se je biskvit pekel mi je uspelo posesat pritličje in prvi štuk. Sledilo je sestavljanje druge tortice in preden sem pospravila kreativni nered v kuhinji je bila ura 18.50 in sem letela na pilates. Po pilatesu domov in pod tuš, potem pa spet v kuhinjo naredit še sladke zobotrebce. Ob 23.00 mi je uspelo celo priti do postelje. Danes pa ponovi vajo z malo modifikacijami, ampak časa za dihat pa ravno tako ne bo (bo že boljše....si govorim že kako leto....najbrž bi orala vstajat 2 uri prej, da bi imel dan 26 ur)



Ninja24



Sporočilo je spremenil(a) Ninja24 dne 18.okt 2012 07:53

 

Oh, Ninja, sem utrujena že od branja tvojega posta. 

Trixi, fino da se je lepo izteklo

Moj današnji dan se je začel ob 7.30 z zajtrkom, sledila je kavica, nato sem pogledala eno zanimivo oddajo. Po oddaji sem skuhala kosilo (danes mi je vzelo polno uro - dunajci, pražen krompir in mešana solata) in se odpravila v službo. Po prihodu domov sem nahitro pospravila kuhinjo, pojedla "kosilo", pospravila suho perilo, zdaj pa se relaksiram Po 22h bom dala oprati še perilo in posodo, šla po mojega dragega, potem pa verjetno kar spat

JJ

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

19. okt 2012 11:37

Via Amsterdam na nedeljski maraton.

Loni Makaroni

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15364

19. okt 2012 12:59

Ob petkih imam dan za opravke. Tako sem danes zjutraj oddala sina v vrtec, odšla do pediatrinje, v lekarno, na banko, v trgovino.. V naravo mi danes dopoldne niti slučajno ne znese, saj perem perilo, kmalu pa bo treba tudi nekaj skuhat. Danes za vse. Pospravljala ne bom, ker sta ta vikend punci na vrsti.. jaz pa .zgolj tako, da je vse na svojem mestu.

Pečt kaj sladkega se mi ne ljubi, bom šla raje popoldan z sinom ven na sonček. Saj imamo dovolj sadja, je bolj zdravo.

 

 

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

19. okt 2012 14:02

Eno uro smo ob jutranji kavi na stalnem mestu reševali probleme z na novo namščenimi radarji po mariborskih križiščih, potem sem skoraj dve uri porabila za običajne dogovore s sodelavci, kdo bo kaj naredil danes, plus nek sestanek, ker je šefica odsotna in jo nadomeščam, potem pa s sodelavcem na sonček, sva pojedla vsak po en odličen kebab, zdaj sem pa spet na delovnem mestu in pridno opravljam svoje delo.

Popoldan grem nekaj kupit, pridejo jutri prijatelji na obisk in miza ne sme biti prazna, potem pa bom malce lenarila proti večeru in zvečer brala Glorijo, ti mi je stalen petkov obred.

 

mamamia

neny111  

član od: 29.10.2007

sporočila: 358

19. okt 2012 15:16

Danes zjutraj sem bila naročena pri zobozdravniku, kjer se je kar dalo zdržat. Nato sem obiskala še tržnico. Ker sem pri zobarju pridno odprla usta  , sem se nagradila in si kupila kar 2 kili  iz brajde. V mojo nakupovalno torbo so romale še bučnice, redkev, fižol, domača jajčka. Pa učke sem si napasla na prekrasnih , gobah, zelenjavi..., saj že celo večnost nisem bila na tržnici. Ni bilo potrebno, ker sem letos pridno kmetovala in imela celo sezono dovolj zelenjave. Potem sem šla v službo, čeprav bi raje zavila domov, si obula teniske in šla nabirat kostanj. Po službi pa bom žrtvovala lepo popoldne in ga presedela pri frizerju, saj moja glava potrebuje malo spremembe. Ker pa je pred nami prekrasen vikend in bo za kuhanje škoda časa, ga bom večinoma preživela v naravi, plani so že narejeni.

 

neny111

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15364

20. okt 2012 17:46

Tako krasno kosilo sem včeraj pripravila, ki je večino romalo v smeti. Namreč starejša hči mi je iz vrtca pripeljala sina, ki je v vrtcu padel in se močno udaril v glavo  z močno slabostjo. Padel je zjutraj in me sploh ninihče poklical...Takoj smo leteli na urgenco, nobeden ni sploh mogel jesti. Med potjo je bruhal, pa še tam2x...Ostala sva notri in šele danes prišla domov. Pretres možganov.

Glava ga ob hoji še močno boli tako, da smo danes bolnišnica. Povabilo na rd smo odklonili, počivamo. Ah, pa tako lepi sončni dnevi. Upamo, da bo vse ok.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti