Kaj danes delamo?

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

17. okt 2008 7:37

slab dan, slab dan ,slab dan......zelo slab dan imam.Ne počutim se dobro.Kuham že kosilo potem pa moram v službo,joj kako je danes slab dan... petardica

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

17. okt 2008 9:36

Pravkar prišla z Zavoda (je moja svetovalka takooo optimistična glede službe, no bomo videli), prej otroke odpeljala v vrtec, zdaj grem malo pospravit, potem bo kosilo, pa darilo moram aranžirati, zvečer grem na razglasitev rezultatov "moja vas čista in urejena", vmes pa verjetno še kaj. Atina

Majdina  

član od: 27.9.2007

sporočila: 281

17. okt 2008 9:47

Vstala sem ob 5h,peljala ven psa,se uredila,pripravila zajtrk,vmes citala casopis. Sedaj imam kratko pavzo po triurnem delu. Zazelela sem si kavice.Ob 15h se peljeva s hcerko domov,potem grem s prijateljico na caj in klepet.Meni je petek lep dan,saj je vikend tuuuuu. Majdina

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

17. okt 2008 10:57

Danes ,ko sem vstal ,lilo je ko hudič, sem prišel do nedvoumnega spoznanja - poletja je definitvno konec!!!!! In ker sem ob takih preobratih vedno malo zamorjen saj me kot že tolikokrat ponovno spomnejo na minljivost , mi ni nič kaj lepo. Pa čeprav bi po vseh okoliščinah moral biti boljše volje- danes je moj rojstni dan. Pa je taka kislica zunaj. Zdaj ždim v službi , ne da se mi kaj prida delati, samo tisto kar je nujno. Sploh ne vem kaj naj sam s sabo počnem bom pa verjetno zvečer šel z mojo najljubšo na kako večerjo ! Ali pa tudi ne , nisem še nič odločen. LP hedonist

dvojčica  

član od: 29.1.2007

sporočila: 85

17. okt 2008 11:18

[citat=--hedonist--] Pa čeprav bi po vseh okoliščinah moral biti boljše volje- danes je moj rojstni dan. Vse najboljše!!! dvojčica

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

17. okt 2008 11:27

riba-ribica

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

17. okt 2008 11:53

Vse najboljše, Hedonist , naj ti bo življenje skladno s tvojim nickom. Moycaa

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

17. okt 2008 11:54

hedonist! Vse najboljše . Pokliči svoje sonce, pa boš boljše volje. Ne pusti, da ti vreme kvari razpoloženje vsak trenutek je dragocen. lp, pinka

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

17. okt 2008 13:00

Hedonist, sem bila podobnih misli včeraj, ko je rosilo zunaj popoldan... Minljivost... Pa vse naj naj z moje strani, večerjata lahko tudi doma, na sedežni, ti ni potrebno nujno ven na večerjo. Raje pojdita, ko boš dobre volje in se boš počutil okej. Pa tudi če naročita pico! : ) Sicer pa sem jaz imela včeraj tako ekstremno slab dan, kot še dolgo ne. Uh... Popoldan po tamalo v vrtec, domov, kosilo, pol sem pa eno uro kar ležala z njima na postlji. Onadva sta se igrala, jaz sem bila NUMB, totally. Pa sem se potem odločila, da grem na predstavitev Frey Wille nazaj v ljubljano, me je tok firbec matral, pa vem, da imajo oni dobro zastavljen event... Domov sem prišla malce boljše volje. Zjutraj pa spet en cresh v avtu, sva se potem skoraj do devete ure na parkingu pogovarjala. Ma imava eno temo, ki ne gre iz repertoarja. In se naju drži in drži. Jutri pa na pot v Venezio in naprej v Berlin do drugega tedna. Upam, da bo kul, glede na to, da je zdajle par dni bolj klavrno. : ( lidka [sonce] Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 17. okt 2008 13:02:23

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

17. okt 2008 14:35

jasna1 je napisal/a:

Veri, a ne bi ti mogla počasi že rodit?

jasna [pingvin]
Jasna, počasi, počasi, se nikamor ne mudi;), mam še 3 mesece! Šele sredi januarja enkrat... Sem pa zadnjič sanjala, da sem pisala v to temo, ko da ni nič: no, danes sem rodila, potem sem skuhala ne vem kaj že... sem se ful smejala, ko sem se zbudila:) Danes sem naredila eno veliko in hudo čestitko za svakinjo, ki ima rd. Zdaj moramo samo še novi naslov zvedet, da jo lahko pošljem;) grem pa še na kitaro, kosilo je še od včeraj ostalo:) Veri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti