Kaj danes delamo?

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

17. okt 2008 15:13

Jaz pa danes napo čistim-celo poletje nisem imela časa,deloma je to res a spet če je res redno ne čistiš pol jekatastrofa.Začela sem z odmaščevalcem Trim,pa nekako počasi gre,zato sem tudi odprla temo -čiščenje kuhinjske nape,mogoče veste za kakšen hitrejši način.LP golubić

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

17. okt 2008 15:31

Jaz imam še tisto napo ,kjer samo filter zamenjam ,mrežo pa kar v pomivalca požokam,je opravljeno tip top.Okoli pa sproti čistim ,takrat kot štedilnik. Me matra da bi šla v Kranj po rsje,botreba letne rožice pospravit.Zvečer pa mislim linške pečt,sem vesela da imam vikend fraj.Sedaj čakam ,da moj odrnjoha ,kar ima... lp goga

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

17. okt 2008 15:41

Zjutraj sva peljala bejbo v vrtec in odbrzela v Lj. Po nakupih.

Na brzino sem spoznala eno članico . Nekaj je pozabila, pa se sedaj sekira

Je pa danes popolnoma moj dan. Sem šla malce na Brnčičevo, pa bon izkoristit v Merkur (sem si kupila same fajn stvari), pe še po ribice sva šla in hobotnico v solati - za večerjo, ...

Malce sva hitela, ker sva ob 12h morala bejbo vzeti iz vrtca. Prišla sva malce prej in si privoščila še kavico.

Sedaj kuham kostanj - za pire, nekaj bom skuhala za bejbo, se igrala, ... Potem bova kuhali večerjo.

Še nekaj moram naredit v pisarni.

Zvečer pa malo na čvek. Mogoče me prime in grem likat - čeprav dvomim

MM

žigolino  

član od: 14.8.2008

sporočila: 112

17. okt 2008 18:16

Mi smo celo dopoldne preživeli v bolnici,tamali operacije ni imel,se je nekaj zakompliciralo,revež je do desetih bil tešč,nato so nas poslali domov z drugim datumom in me je skoraj kap,(najraje bi prestavla )22.12.saj to je dva dni pred božičem,Kar ne morem verjet. Spotoma smo se vsi še zimsko obuli,tako da imam zdaj polno škatel za pecivo ha ,ha.Sploh od moža št.46 bo menda polna brizgancev.Doma nas je čakalo kosilo,po kosilu kratek dremež,za večerjo sem spekla palačinke,zdaj pa vsak po svoje mal miga po hiši. Jutri pa na pogreb,joj kako mi je žal ženske pa še petdeset ni bla stara.No glavno je da ne trpi več čeprav bi še vseeno blo lepo da je med nami. Čao,lepo kuhajte in pečte žigolino

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

17. okt 2008 19:16

služba...potem domov kosilo skuhat, v trgovino in knjižnico (Veri, v Hoferju imajo take šikane bodije za dojenčke 2 v paketu za 5€).... sem mislila nečaku kupti, pa ni bilo več njegove številke. ... Dve sestrični tik pred tem, da rodita.... pa ne povesta kaj bo. torej kupim take"univerzalne"...... Še k prijateljici na kavo in rogljičke. Potem doma malo likanja, sedaj malo čepenja za računalnikom. Ena punca je šla spat k omi, ta večja gre na žur. Jih he zdaj celo "krdelo" pri nas. Mislim, da jih bo kar enih 5 prespalo. razmišljam a naj za zajtrk spečem slane rogljičke, lešnikove polžke, vsakega nekaj ali čisto nekaj tretjega.... Zdaj grem kar knjigo brat...... Ta teden me je služba izčrpala. Tako psihično kot fizično... klavdija

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

17. okt 2008 20:13

Uh Veri, sorry ...

Ti kar lepo počakaj in naj se ti ne mudi. Torej, če te prav razumem, zdaj že lahko malo več migaš?

jasna

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1563

17. okt 2008 20:50

danes je bil res sluzast dan. Zjutraj sem razmišljala, česa naj se lotim. No, pa sem si zmlela zelenjavo za ozimnico (zelenjavna začimbna zmes). Pol me je pa hladilo, pa zeblo in sem šla peč rogljičke s skutinim nadevom, pa filane paprike delat za kosilo. Potem sem šla pa mojega vnukeca pogledat. Sva se mal mečkala in cerklala, mimogrede star je 6 mesecev in ko te pogleda s tistimi modrimi očki in se zasmeje z brezzobimi usteci iz katerih teče potoček sline, ja kaj naj rečem človek bi ga kar pojedel. No potem popoldne sem šla pa še k frizerju, malo postiči laske, da bom za vikent malce boljš zgledala. Zdej sem pa tukej. buča

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

17. okt 2008 21:09

Po osnurnem delu sn ... delala dalje, za kosilo velki pisker krompirovih lulekof (nekaj še za v zamrznovalnik), štiri slivove knedle in endivijo s krompirom, potle se pa s punim lampom vrgla na kavč, prebrala knjigo 312 strani (neko sranje, ko če spustiš 100 strani, je itak vse jasno), alzo dakle, knjiga je bla fertik v desetih minutah, tak da sn lahko hitro zaspala kako vuro. Te pa sn se tak pridna zbudla, vse živo sn spucala in oprala. tumpika

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

17. okt 2008 21:25

Tumpika, daj prosim povej recept, kako iti spat in se potem priden zbuditi? Prvi del še razumem, drugi mi ni pa nič jasen ... Atina

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

17. okt 2008 21:59

Ka neš ki mislila, da se mi to dostikrat zgodi! Gnes se mi je slučajno. tumpika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti