Kaj danes delamo?

Brihta  

član od: 8.10.2008

sporočila: 129

13. okt 2008 12:11

Lepo, zaslužiš si počitek.Sedaj naj ti nekaj dni mož pazi na otročka, sama pa si vzemi čas zase in se malo razvajaj. Zanima pa me zakaj si dala otroka krstit, če si ateistka.Pol se bodo pa spet fajmoštri na prsi trkal kolk je katoličanov. Brihta

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

13. okt 2008 12:41

Brihta je napisal/a:
Lepo, zaslužiš si počitek.Sedaj naj ti nekaj dni mož pazi na otročka, sama pa si vzemi čas zase in se malo razvajaj. Zanima pa me zakaj si dala otroka krstit, če si ateistka.Pol se bodo pa spet fajmoštri na prsi trkal kolk je katoličanov. Brihta

 

Hja, podobno je bilo pri nas. Tašča si je ob vseh nas ateistih zaželela, da bi bil otrok krščen, pa sem ustregla tej njeni želji. S to razliko, da s pripravami in z ničemer nisem imela nič, le zraven sem šla gledat, kako je to videti. Sem župniku pred tem morala povedati, da vem, da bo babica poskrbela za krst, on pa je bil toliko uvideven, da je šlo brez nekih vznesenih govorov in podobnih reči, ampak je krst opravil "via šnel kurz", kot mi temu rečemo. In je bil volk sit in koza cela. Tašča je srečna še danes (pa sploh ne hodi v cerkev, razen za veliko noč nese košarico na žegen), meni pa tudi ni krona z glave padla.

In s krstom se je cerkvena pot naših otrok tudi zaključila, nista kazala interesa za kak verouk in poodbno. Sta pa o religijah dobro poučena, ker nas to vse zanima, moža še prav posebej. In zdaj nihamo med budizmom in islamom....

Malo heca ne škodi.

 

Mamamia

mamamia

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

13. okt 2008 14:05

Predvidevam, da je otrokov oče kristjan ... Danes sem peljala hčerko v vrtec, sin je ostal doma zaradi vročine. Seveda je kmalu čudežno ozdravel in zdaj uživa v igranju brez "komandiranja" starejše sestrice. Nameravam še speči kruh in skuhati kosilo, drugo pa po trenutnem navdihu. Aja, zvečer bova z možem pripravljala jabolka za krhlje. Atina

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

13. okt 2008 14:09

Sama sem pa danes zjutraj začela nekaj prakticirati - glede na to, da se mi ponedeljki vlečejo in vlečejo, sem se odločila, da bom začela hoditi eno uro pozneje v službo, ma samo ob ponedeljkih, šla bom domov ob običajni, tisto manjkajočo uro imam pa hitro kak drug dan noter.

Se mi zdi, da je šel dan precej hitreje mimo. No, vsaj službeni del.

Loni Makaroni

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

13. okt 2008 17:16

Do dveh šiht,potem so pa drva pripeljali ,tako se je cela hiša zbrala in je bilo endva tri narejenoin pospravljeno.Sedaj kuham kostanj,bi morala peglat,pa mi nič ne diši. lp goga

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

14. okt 2008 6:56

gogad je napisal/a:
Sedaj kuham kostanj,bi morala peglat,pa mi nič ne diši. lp goga

 

Hahaha, jaz pa včeraj vse speglala... edino to me malo daje, da sta se čez noč posušili 2 novi rundi cujn ... Ah, če hočeš delo videti, ga tako ali tako nikoli ne zmanjka. Blagor moji mami, ki včasih sploh ne opazi, da kaj ni narejeno. In zato veliko lažje živi in diha

Lep dan in veliko se smejte

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

14. okt 2008 7:30

Simona, jaz sem včeraj zvečer namerno spregledala eno košaro umazanega pisanega perila, ker če bi še tisto oprala, bi bile danes že 3 runde za peglat, tako bosta pa samo dve. Kakšna tolažba.

Loni Makaroni

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

14. okt 2008 7:48

Včeraj smo se res malce odpočili. Nič konkretnega nismo počeli, razen vsakdanjih nujnih opravil (kuhanje, služba, ...)

Danes grem v pisarno (za spremembo bom začela že ob 8h), moj je odpeljal bejbo. Ob 12 jo gre isakt njen ata (dedek). Jaz bom delala do 11h, nato pa skuhala kosilo.

Popoldne grem na sprehod, malo na zrak, zvečer pa še kakšno uro v pisarno.

To je plan, vmes bi bilo potrebno še orhideje namočit, posesat, kakšno cunjico zlikat, ...

Pustimo se presenetiti

MM

žigolino  

član od: 14.8.2008

sporočila: 112

14. okt 2008 10:32

Mi smo se pa ta vikend odpravili na izlet v Postojno,si malo ogledli avto rely in poležavali na soncu. Včeraj sem tamalega peljala na odvzem krvi ,ker naju čaka v petek operacija(lulčka),popoldan sva z možem prekopala pol vrta in naribala dve kanti repe za ozimnico,danes pa malo pospravljanja in peglanja,sedaj pa grem po gobe imam čas do treh,nato pa šoping,ker bo kmalu en pogreb(teta hitri rak,danes že v komi) in nimamo kaj za oblečt.Zvečer pa še malo tv in spat. žigolino

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

14. okt 2008 10:40

Jaz včeraj klasično bizi. Spravila sem se v posteljo ob 21:30, čvekala sva do 0:30, pa kako nama to uspe??? Sva prav rekla, da se morva kdaj namerno "skregat" al pa s selotejpom usta zalepit... Ker zjutraj je potem teeeeeežko vstat... lidka [sonce]

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti