Kaj danes delamo?

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

12. okt 2008 9:53

Celo sončno jutro že poslušam in čitam, kako meglo mate vsepovsod. V MB pa tako sonce ko julija in avgusta vkup. Zaj se ob kofetu odločam, v kero šumsko-pohodniško smer me bojo vodle noge in okice, Pohorje, Žavcer ali Urban. Že vem, ka bojo zvečer spet ponočnjaki od gob oz. negob. tumpika

NaturensGalleri  

član od: 8.12.2007

sporočila: 272

12. okt 2008 10:12

Današnji dan se je že začel slabo. Očitno sem imela neke "grde" sanje, saj sem se zbudila objokana, pa še kri se mi je vlila iz nosu Zbudila sem se ob devetih, pa ponavadi v nedeljo nikoli ne vstanem pred dvanajsto. Zdaj sem spila kavico in pojedla zajtrk, potem pa moram še počesat mačko. Na kosilo danes dobimo staro mamo št.2 (ena živi pri nas), ki jo bo potrebno tudi odpeljat nazaj domov (je že precej v letih), potem pa me (še vedno) čaka domača naloga iz prevajanja, ker se mi včeraj ni dalo ukvarjat s tem (oziroma mi ni zneslo, saj se je stara mama št.1 odločla ob 8h zvečer delat flancate in sem ji morala pomagat). Verjetno se bom precej zgodaj spokala v posteljo, ker moram jutri vstat ob pol šestih in it na avtobus proti Ljubljani. Tumpika, upam, da boš veliko gob nabrala jaz bi šla tudi po marele, pa mami pravi, da v zamrzovalniku ni več placa lp NaturensGalleri

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4742

12. okt 2008 10:34

Ninja24 je napisal/a:
Tudi ob nedeljah mi ne pustijo spat grrrrr:), od pol 8ih do 9ih sem bila na trenigu in pridno kurila kalorije (še včerajšnje, er današnje šele zdajle bašem vase:)). Ravnokar vzela iz pečice biskvit za torto, ržen kruhek je šel pa v pečico. Medem, ko se bo pekel imam spodaj v garaži generalo čiščenje mojga motorčka (včeraj prišla po temi domov čist zmrznjena, pa se mi ni ljubilo mušjega britofa pucat). Do 12ih, ko se dvigne megla, ko štartam proti Grobniku navijat za srečneže, ki jim še ni zmanjkalo denarja za pisto :), bo glih vse tipitopi.Ninja24

Sem danes finiširala torto v podobi tvojega nicka za eno navdušeno motoristko . Pa srečno pot v "lijepu njihovu" in seveda nazaj.

Tumpika, tebi pa srečno v hosti (jaz bi se kar pri tebi abonirala na te župce)...pa pazi, baje obstajajo tudi "jurčki", ki v roki zrastejo

Ognjič

Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 12. okt 2008 10:34:34

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

12. okt 2008 10:36

Dopoldne bom še naprej preganjal  mačka, popoldan se bom že česa domislil.

ežoj

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

12. okt 2008 10:40

Ežoj, moj mož pa drugo pasmo mačka preganja, pa pravi, da ga glava boli.

Daj povej, a misliš da je to možno?

jasna

ovčka  

član od: 1.6.2007

sporočila: 174

12. okt 2008 10:42

Danes bom imela spet en lep dan. Povabljena sva na piknik, mož je že šel pomagat pripravljat. Jaz pa še v pižami lenarim ob kavici in računalniku. Pekli bodo nekaj mesa, kostanj, krompir, jabolka, pil se bo sladek jabolčnik. Nabirala bom pozabljene orehe, potem pa se bom zleknila na klop in napol v snu (oh, kakšen užitek!) poslušala lahkotne pogovore in se malo smejala. Odrasli bomo bolj leni in ne bo športa, otroci so pa tako majhni, da so čisto zadovoljni in pridni v peskovniku in na toboganu. Vsem želim lep, sončen dan! LP! ovčka

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4742

12. okt 2008 10:55

ežoj je napisal/a:

Dopoldne bom še naprej preganjal  mačka, popoldan se bom že česa domislil.

ežoj

Še vedno boljš, kot tigra . Naslednjič pa pridi k nam po tekoče zadeve in boš le mucke sanjal, nič mačka preganjal, še manj tigra...

Ognjič

Ninja24  

član od: 31.3.2007

sporočila: 2692

12. okt 2008 11:21

Ognjič

Sem danes finiširala torto v podobi tvojega nicka za eno navdušeno motoristko [palecgor]. Pa srečno pot v "lijepu njihovu" in seveda nazaj.

Ognjič [vrtnica]

Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 12. okt 2008 10:34:34
Hihi, mene pa čaka ninja (želva) torta za dokončat zvečer (če bo mali motorist se sicer še ne ve, zaenkrat še na svojih dveh nogah ni čisto stabilen), ko pribremzam nazaj, pa hvala za srečno pot tja in nazaj, v tej džungli na cestah še kako prav pride Ninja24

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

12. okt 2008 11:36

jasna 1, se mi zdi, da je iste pasme.

Ognjič: velja.

ežoj

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

12. okt 2008 14:26

mamamia, ja, verjetno je res precej v tem, da mamo različne zahtevane stopnje udobja;) Midva sva oba kolesarila na faks, kamor sva nosila knjige, skripte za vaje, en kup pribora, haljo, malico (za cel dan...) in vse športne rekvizite (superge za noter, majco, hlače,žogo včasih ali pa kopalke, kapo, očala...), brisačo, tušgel, itd... ker sva pač imela razne aktivnosti po faksu ali pa vmes... Tak da nama se res ne zdi problem z eno boršo kolesarit kjerkoli;) Vlačit stvari samo za eno plavanje (ali vaterpolo, saj rabiš zelo podobno stvari, edino kapica je drugačna in verjetno majo kake suspenzorje) je tako prava pesem, hehe;) V boršo gre pa res vse za katerikoli šport;) Pozimi naju je pač zeblo in sva se drla: "Zebeeeeee, mater, je mraaaazzzz!" in podobno, hehe - sva imela en del poti čez polje, pa tudi sicer se pozimi komot dereš na ulici, ker itak ni nikjer nikogar, sploh pa ne zvečer. Ne vem, midva sva vedno kolesarila, tudi pozimi in ponoči. Ko sem pa tekla v službo (ko sem trenirala za maraton), takrat sem se pa seveda v službi stuširala - saj navadno je v vsaki stavbi kakšen tuš in večinoma ti ga dovolijo uporabljat, samo zvohat ga je treba;) Je pa res, da sem bila navajena, da za nekaj kar si želiš, tudi nekaj narediš/potrpiš in da je to moja stvar in moram sama za to poskrbet. Sem tudi imela 2 od 3 fantov taka - 1. fant se je (v srednji šoli) vozil z biciklom do vlaka, šel na vlak in potem odpešačil do šole, ker so pač njegovi delali doma in ga ni nihče mogel sproti odložit. Če greste pa v isto smer, pa seveda ni smiselno, da bi se posebej vozili... Jaz pa sem samo pešačila in se vozila z busom, dokler nisem čez poletje usposobila bicikla - od takrat pa se ne ločim več od njega, če ni ravno življenje kakega mojega otroka v igri;) Potim se jaz praktično skoraj nič, na biciklu ne vem če sem se do zdaj 3x spotila, pa še to samo, kadar se mi je res zelo mudilo in je bilo zunaj nad 35 stopinj in sem šibala v klanec po soncu. Tak da to ni problem, sicer se pa redno tušam in kadar sem v službi, uporabljam rolon, tak da mislim, da nikomur ne smrdim (nihče ne beži od mene;), hehe), itak pa delam v gl. sama v laboratoriju, tak da je tistim žužkom čisto vseeno, hehe. Lubi tudi kolesari v službo, čeprav se on poti - vendar pa mislim, da se poleti recimo manj spotiš na kolesu kot pa v vročem avtu brez klime (naš je recimo nima), pa do njegove službe niti ne bi mogel z avtom (žal se bo to kmalu spremenilo in bo tako daleč, da ne bo mogel kolesarit:(... Jaz sem letos poleti skoraj znorela, ker nisem smela biciklirat in sem se morala z avtom cijazit, kamorkoli že... gogad, ja, Lesnina na Brdu je res huda! Imajo vsega vraga not! meni je ta trgovina zelo všeč, je vse tako lepo zloženo, pa res je milijon teh prčkarij za mojo dušico;) pa še kake poceni omarice se najdejo;) Ampak ti povem, da sva danes že sprobala silikonsko rokavico, ko sem naredila hrenavke v testu in se ODLIČNO obnese, sploh se nič ne čuti čez! Jaz sem jo kupila (no, v bistvu mi jo je lubi, je on plačal, hehe;) predvsem zato, da bom lahko vlekla sladkor, ker za to jo pa res rabiš, ni druge... Ampak je zelo praktična tudi za vroče stvari prijemat in dajat iz pečice. Res fajn. Probaj enkrat vsaj potipat, mogoče ti ne bo tako čudna... Veri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti