Kaj danes delamo?

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

11. okt 2008 23:07

Jaz danes samo lenarim. Mojo bejbo sem dala k babi, si jo je zaželela, po polletni pavzi... : ) Uh... Pa sem šla do Leclerca po Absinth, potem pa z lubijem domov in sva padla v posteljo in spala do 16 ure... (predpogoj, ki mora bit izpolnjen, da si jaz špogam kaj takšnega je: stanovanje pospravljeno v nulo!). Ja, grozno, ampak jaz sem bila čisto na koncu, me je ta teden zdelal. Popoldan sva gledala film, hitro sem skuhala kosilo, on je posesal potem sva skupaj pod kovtrom sva lenarila. Zdajle pa z njegovo pomočjo že dve uri nekaj naročam z neta, pa gruntava in gruntava kaj in kako... Zdaj se učim uživat, ne samo hitet, delat cele dneve... Si vzamem kdaj na off. Jutri pride mala nazaj, bo manj umirjeno, vsekakor. lidka [sonce]

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

11. okt 2008 23:13

Off topic: Jaz imam probleme že če hodim dolgo časa. Saj si vzamem recimo ornk sprehod pred službo, da grem peš do nje, ampak ko pridem v pisarno, me dobesedno oblije. To se dogaja poleti, ko je vroče in vlažno zunaj, dokler migaš je še v redu, ko se ustaviš pa... Ali pa pozimi, ko hodiš, pa je okej, ko prideš noter, si v puloverju in te oblije. Takrat recimo zelo rada uporabljam mestni prevoz. Ne zaradi lenobe, ampak ker ni druge... lidka [sonce]

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

11. okt 2008 23:46

Vroča si, punca  O, to bo pa ena šundrasta nedelja, s punči doma. Jaz sem danes "uživala", cel dan sem imela pidžama party, sama sem bila doma, zafiksana z Lekadoli, čajčki... Ma 3 dni početja nič je moj maksimum. No, saj zvečer smo z Nejcem in Maticem že svinjali kuhinjo, jutri bomo pa degustirali. 

Lajf se spet začne, seveda pri meni s supergami na nogah, pa fajn drušno.

Loni Makaroni

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

11. okt 2008 23:51

Včeraj: otroke sva odpeljala k svakinji, šla na kosilo v Ambrož pod Krvavcem (ni mi sicer jasno, kako tam pridejo pozimi gor ...), kjer je mož imel "spoznavno srečanje". Z isto družbo smo se odpeljali na sejem v Komendo, kjer je bil izbor Mladega gospodarja 2008 (organiziral Kmečki glas). No, trikrat lahko ugibate, kdo je zmagal, v pomoč bi povedala samo, da smo pri nas zelo dobre volje ... Danes: po jutranjih ritualih sem zgodaj začela kuhati kosilo, ki je moralo biti na mizi ob 11.30. Mož in tast sta šla potem na občinsko gasilsko tekmovanje, jaz sem se pa lotila peke torte panna cotta iz baze (me mika že od kar je objavljena). Med tem, ko se je strjevala, sem obirala jabolka. Proti večeru sem z otrokoma zlagala puzzle in vozila traktorje po dnevni sobi. Zvečer sem skopala otroka, prebrala pravljico za lahko noč, končevala torto (ni mi krasno uspela, na napakah se učimo, drugič bo bolje). Potem sem se usedla k računalniku - in tu sem zdaj :) Atina

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

12. okt 2008 7:20

Atina čestitke "za dobro voljo". Kofetkam,pri nas je še vse mirno,v načrtu imam kolesarski izlet. lp goga

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

12. okt 2008 7:51

če so včeraj vsi vrteli okrog hiše čopiče je danes na vrsti Barcolana zagotovo bo super pa še 40. po vrsti je anaeva

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

12. okt 2008 8:07

Atina, čestitke. Jaz sem s sejma šla malo preden se je začel izbor...Se je pa res malo pred peto začela valiti truma ljudi na sejem. Včeraj popoldne sem šla še k prijateljici pomagat grozdje obirat. ...Ponoči me je magnetno privlačila wc školjka. še zdaj sem čist crknjena. Zgleda, da sem kaj fasala, saj me malo kuha. Tako, da so današnji plani padli v vodo.... atina - tukaj še link dam namesto tebe http://www.sejemkomenda.si/?p=152 klavdija Sporočilo je spremenil(a) klavdijaB dne 12. okt 2008 08:21:47

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

12. okt 2008 8:35

jaz sem pa včeraj naredila sadni biskvit, ker po kosilu dobimo obiske, ker je hčerka zbolela. ona je včeraj bruhala, jaz sem pa maloprej dobila drsko. Očitno je nekaj v zraku. Pa tako sem se veselila, da bomo šli danes malo na kakšen daljši pohod. ariella

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4742

12. okt 2008 8:58

Atina, za dobrega gospodarja je zagotovo najbolj zaslužna najboljša žena, a ne.. Torej, čestitam ženi najboljšega gospodarja

Ognjič

Ninja24  

član od: 31.3.2007

sporočila: 2692

12. okt 2008 9:25

Tudi ob nedeljah mi ne pustijo spat grrrrr:), od pol 8ih do 9ih sem bila na trenigu in pridno kurila kalorije (še včerajšnje, er današnje šele zdajle bašem vase:)). Ravnokar vzela iz pečice biskvit za torto, ržen kruhek je šel pa v pečico. Medem, ko se bo pekel imam spodaj v garaži generalo čiščenje mojga motorčka (včeraj prišla po temi domov čist zmrznjena, pa se mi ni ljubilo mušjega britofa pucat). Do 12ih, ko se dvigne megla, ko štartam proti Grobniku navijat za srečneže, ki jim še ni zmanjkalo denarja za pisto :), bo glih vse tipitopi. Ninja24

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti