Kaj danes delamo?

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17812

27. feb 2013 8:52

Petrca_5 je napisal/a:

............. Res je, pomlad je tu!

Napisano 6. januarja letos. Si še takega mnenja, Petrca_5?

No, snega ne kidam, dela pa vseeno ne manjka.


rimljanka

Sporočilo je spremenil(a) rimljanka dne 27. 2013 08:53

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

27. feb 2013 11:09

Zjutraj smo dlje spali, jaz  sem vstala prva ob sedmih, hči ob osmih, sine ob pol devetih. Sledil je zajtrk, nato sem odigrala dve partiji šaha s sinetom. Šestletnik je dvakrat mojemu kralju napovedal dokočno smrt  

Zdaj pa se pripravljamo na jutrišnji rojstni dan moje sestre. Otroka izdelujeta darilo iz hama perilic, jaz bom dokončala čokoladno torto. Potem bo sledilo kosilo. Popoldne moram do mame, po virozi je dobila še vnetje ušes. Jutri bo sonce, se ga že prav veselim!  

Vilma

pultica  

član od: 10.4.2012

sporočila: 57

27. feb 2013 11:26

NO, da se še jaz mal prislinim...Danes nič spala, vnetje dlesni pač terja svoje. Oba sužnja pereta, na štedilniku počaš "brkljajo" goveji zrezki, za zajtrk na hitr spacala miške, da ima moži poln želodček. Prevetrila omare v spalnici, nametala 2 škatli oblačil, ki jih bom podarila romski družini, ki je zelo pridna. Mož dela, doma redijo tud nekaj živali, so pa 4 šoloobvezni otroci. Takim rada kaj podarim. Ob 13. uri pa se začne prihajanje otrok iz šole, vpitje, prerivanje, smeh, hecanje,....Vse to bo na sporedu, potem pomoč pri nalogi. Za ven pa žal ni, ker dežuje, je gosta megla, tud vleče en tak nezdrav vetrič...Skratka vreme katstrofa. Imejte se lepo, probajte se izognit bolezni in uživajte s svojimi najdražjimi!

pultica

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

27. feb 2013 12:00

Zjutraj ena žehta perila dol, druga gor, pomaranča, fitnes, potem malo bolj konkretna malica in malo počitka. Brskam po oglasih za službo (saj vem, da sem že dolgočasna s tem). Pod tuš. potem pa počasi skuhat. Danes ne bom imela veliko dela s kuhanjem, ker bomo pojedli eno zamrznjeno omakico in testenine pa solato iz kumar. Morala bi še posesati (mi včeraj ni uspelo), ampak danes tudi ne vem , če mi bo  sesanje  samo je treba...

Tudi jaz komaj čakam lepše vreme, ker tole je pa čisto za spat. Meni je všeč sneg, samo moralo bi biti mrzlo in sončno... pa letos nismo imeli sreče s tem.

JJ

tburgar  

član od: 11.9.2009

sporočila: 435

27. feb 2013 12:42

nekaj časa je jemljem maco v prahu,

 

Oj, Trixi, a mi poveš prosim, kaj je to, ker prvič slišim, hvala.

 

Sicer pa smo danes imeli zajtrk iz pekarne, počasi, dopustniško, moje počutje sicer še ni čist Ok, tko da še mal poležavam, pa vmes sem dala prat, pa pripravila za kosilo.



tabu

Sporočilo je spremenil(a) tburgar dne 27. 2013 12:43

rag_doll  

član od: 24.8.2011

sporočila: 505

27. feb 2013 20:39

Jaz nazaj v službi, partner pa fasal moj virus in zdaj on leži in se mi smili. Kašljava pa oba kot dva kronika, mene še vedno ponoči muči, zoprno za znoret. Skuhala odličen segedin - prvič sploh, nekaj ga bo še za v skrinjo. Končujem eno popoldansko delo in sem že vsa zasedèna, ampak se tolažim s tem, da bo nekaj denarcev ekstra, ki bodo prišli spomladi zelo prav za škarpo. Povrhu vsega sem še zbluzila urnik za pilates in bom danes ostala brez, prav tako v petek, ampak takrat grem na eno predstavo stendapa, če le dobim karti, in bodo vsaj trebušne mišice malo delale.

rag_doll

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

27. feb 2013 20:58

tburgar je napisal/a:

nekaj časa je jemljem maco v prahu,

 

Oj, Trixi, a mi poveš prosim, kaj je to, ker prvič slišim, hvala.

tabu



Sporočilo je spremenil(a) tburgar dne 27. 2013 12:43

Sicer nisem trixi, ampak po moje, mačko posušiš, zmelješ in jo dobiš v prahu. Za kaj je pa dobra, pa ne vem.

lp

cervus

anibas  

član od: 21.12.2006

sporočila: 497

28. feb 2013 8:48

elaphus je napisal/a:

tburgar je napisal/a:

nekaj časa je jemljem maco v prahu,

 

Oj, Trixi, a mi poveš prosim, kaj je to, ker prvič slišim, hvala.

tabu



Sporočilo je spremenil(a) tburgar dne 27. 2013 12:43

Sicer nisem trixi, ampak po moje, mačko posušiš, zmelješ in jo dobiš v prahu. Za kaj je pa dobra, pa ne vem.

lp



cervus

 

lp

anibas

emalisej  

član od: 16.1.2013

sporočila: 60

28. feb 2013 9:07

Maca je zelo OK zadeva predvsem za ženske težave. Morate pa vseeno malo spremljat svoje telo, ko začnete jemat. Zelo rada povzroča alergijo, ki se kaže kot bolečine v trebuhu. Drugače pa jedo maco domačini tako kot mi krompir

Drugače je pri nas že sončke, za  danes je bilo napovedano 14 stopinj. Mhm. Bom morala začet vlačit spomladanske cunje iz škatel. trenutno v miru pijem kafe, ko dojenček spi, ta večja pa je mama za en dan vzela k sebi (od kar smo se preselili na svoje, ju zelo pogreša, ker živi sama). Možek dela od doma, tako,da si moram nekaj omislit za kosilo. Sem mislila,da bo zadosti mineštra s klobaso zame. samo je problem, ker je samo ena klobasa [}:)]

emalisej

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti