Kaj danes delamo?

rag_doll  

član od: 24.8.2011

sporočila: 505

24. feb 2013 12:55

Danes se mi končuje bolniška, še vedno kreham kot star čiko, a vsaj grlo skoraj ne boli več. Včeraj sem kidala, ko je bil sonček in sem bila sama doma, potem sem jih pa zvečer slišala od fanta, da bi morala bit noter in počivat itd. Jooj, pa sej je za znoret, da si en teden zaprt v hiši. Mami in očim sta mi odpovedala kosilo ( na tako snežno zimsko nedeljo :), tako da bodo šli marinirani zrezki v skrinjo, tiramisuju se pač zaradi tega ne bom odpovedala in je sredi dela. Popoldne malo lenarjenja, en del Tudorjev, nekaj še polektoriram in bo treba že spat. Lepo bi bilo, če bi mi res uspelo hodit v posteljo pred deseto, kadar je naslednji dan treba vstat ob petih, ampak s poznim spanjem in zgodnjimi jutri imam težave že vse življenje

rag_doll

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5192

24. feb 2013 13:07

elaphus je napisal/a:

JanisJoplin je napisal/a:

 Zvečer pa še zadnjič tečaj priprave na zakon. Mi je kar škoda, ker bo že konec, prav luštno se imamo.

JJ

Ne biksari, potem v zakonu bo še bolj luštno!!!

lp



cervus

 

No, zakaj pa potem naglica, se pač še par let pripravljajta, a ne?

 

Sonja

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

24. feb 2013 13:14

No, pa naj se še kdo pogovarja o poštenju. A, ne bi oni,tam gori, ta sneg enakomerno porazdelili med vse, mi ga že nimamo več kam metat tudi do 1,5m visoke gore imamo okrog hiše. Toliko ga imamo, da ga  je še za sankanje preveč!No, Rag-doll, naj te potolažim, da pa imam jaz probleme z zgodnjim spanjem in zgodnjim vstajanjem. Vsi še spijo jaz pa že v polnem zagonu......pa spat ne morem dlje kot do 5., pol pa dobim žulje od obračanja v postelji.Saj bo bolše, tako pač je, če si preveč spočit.

kvačkarica

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

24. feb 2013 14:54

elaphus je napisal/a:

JanisJoplin je napisal/a:

 Zvečer pa še zadnjič tečaj priprave na zakon. Mi je kar škoda, ker bo že konec, prav luštno se imamo.

JJ

Ne biksari, potem v zakonu bo še bolj luštno!!!

lp



cervus

Uf, to pa verjamem limnol, če bom preveč zavlačevala, bom še sumljiva izpadla

JJ

tburgar  

član od: 11.9.2009

sporočila: 435

24. feb 2013 17:56

Mi smo pa danes dolgo spali ( no razen hčere, ki je šla peš k maši), dopoldne sem kuhala, spekla biskvit,

kidat pa smo se spravili šele okoli treh, ker ga je prej skoz sipalo, pa nikamor ni bilo treba. Obožujem, kadar je takale pošiljka v nedeljo,

 smo  pa štirje odmetavali dobro uro, ker je sosed,  ki ima rolbo na dopustu, smo morali še cesto očistit, no pa ni blo hudega,

zdaj pa počivamo in kofetkamo ob krušni peči,  pa še kar pada tko da je spet vse belo.

tabu

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

24. feb 2013 19:13

tburgar je napisal/a:

 smo  pa štirje odmetavali dobro uro, ker je sosed,  ki ima rolbo na dopustu, smo morali še cesto očistit, no pa ni blo hudega,



tabu

Saj letos si je pa zaslužila dopust, kajne?

pirnica

tburgar  

član od: 11.9.2009

sporočila: 435

24. feb 2013 21:36

Ha, ha, ja, pirnica pa si je res zaslužila, no tko se pa zgodi, če vejico pozabiš,

sicer bo pa rolbo tudi treba nabavit, da se bomo mal menjavali, kadar ga bo tkole nametvalo,lep večer vsem.

tabu

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

25. feb 2013 7:27

Tburgar, tudi zato imamo kulinariko, da se malo nasmejemo. Po jutranjem kofetkanju bom šla malo v šoping, potem me pa še kar veliko snega čaka, da ga spravim na kupe za poletje. Sigurno bo suša takrat, pa mi bo prav prišel.

Lep dan vsem! Sončen, brez sneženja.

Zvončkov pa nimamo med smeškoti. Škoda.

pirnica

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

25. feb 2013 8:21

Gledal rdeči tepih OSCARJEV, nato črna vrela kahla čaja in prebiranje knjige KAVA + ROJEN ZA TEK. Priprava zajtrka, in dvo urno uživanje ob konzumiranju, ter prebiranju GLOBALA.
Nato pa hjoooo, tuširanje, umivanje glave, britje, menjava posteljnine, prevlek, prezračevanje stanovanja, prelaganje hrane iz ene posode v drugo. Ker nekaj imam od včeraj a bom jedel jutri, nekaj kar pa mora nujno v lonec, preden se pokvari pa bo danes na vrsti. V hladilniku tudi že kakšen mesec stoji repa in jo imam že splanirano za v sredo v obliki REPA/FIŽOL/PEČENICA, v čet. pa morda KIT.RESTAVRACIJA z MAMAN.
Sedaj pogledam še ANTHONY BOURDAINa in še pol urce ALEXANDER THE GREAT, katerega nisem uspel včeraj, nato skuham kosilo, pa hitro do gospe doktor. Preostanek dneva pa v znamenju knjižnice, knjižnih ter filmskih projektov in čajev...

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15364

25. feb 2013 10:56

Danes pa ni moj dan...Ženske težave v hudi obliki... Sem že v teh letih, ko je enkrat hudo, da vse teče, drugič pa kot ,da ne vem.. Ne vem, a se vsem to dogaja?  Zdaj sem že vzela Brufen, da bom lahko preoblekla posteljo....

S sinom sva že zajtrkovala, pripravila sva si čaj, še malo pospraviva, potem pa ga peljem k frizerju. Za popoldne predvidevam, da bo sonček in bova šla na sneg. Na dvorišču imamo visok kup od pluženja in smo naredili v luknjo tobogan...Prav zabavno. Jaz bom opazovalka, saj imam še šive na prstu...Še hči bo prišla iz faksa in se mu bo pridružila.

Po parih dneh bom spet kuhala. Se mi že prav lušta pražen krompir in zeljna solata. Še iz otroških let se spomnim nedelj- goveja  juhca, pražen krompir, zeljna solata, domača rdeča pesa, govedina. Je bilo v planu za včeraj, pa smo imeli toliko kidanja, da je bila opoldanska lakota prehuda, da bi se vse skuhalo.

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti