Kaj danes delamo?

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

5. mar 2013 16:43

Trixi, držim pesti zate! Jaz sem imela srečo, po treh mesecih sem si našla službo pri sosedih Avstrijcih! Za enkrat je vse ok.,kaj me še čaka pa ne vem. Prvi vtisi so super, upam, da bo tako ostalo.Včeraj sem bila popolnoma zdelana, seveda tri mesece lenarjenja se pač pol pozna! Danes, oprala perilo, skuhala, imela obisk, opravila generalko-čiščenja, ker me tri dni ni bilo in dan se končuje. Še malo Kulinarike in Lara, pol pa zaslužen počitek.

kvačkarica

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

5. mar 2013 16:46

Trixi, srečno

Zjutraj trening, potem dogovor z župnikom glede poroke, kuhanje, pospravljanje, branje, gledanje tv, pisanje prošenj, zvečer pa grem na pijačo z zelo zanimivim človekom. Tega se pa veselim. Dobra družba vedno prija

JJ

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

5. mar 2013 17:03

Izseki iz mojih današnjih zapiskov....

7.00
TO JE TO!!!! Hjoooooo, kakšna jutra! Že del opravkov za danjašnji dan opravil. Zunaj je sicer frišno, ampak tako leeeeeeeeepo. SONČEEEEEEEEEK, svetlo že ob 6.10, z mislimi pa že nekje na Cresu med objemom borovcev, čričkov, prijateljev ter par knjižnimi projekti. Kak sem danes super volje. Joj, joj....

13.00
Neverjetno, kakšna POZITIVA veje na današnji dan. Ura je komaj ENA, jaz pa že opravil OGROMNO stvari! Saj, kaj pa bom bediral doma, ko pa je veni tako božansko.
Današnja kavica,  NAJBOLJŠA v zadnjih petih mesecih! Zakaj?
Ker sem sedel pred KALVARIJO (in ne ob 11ti ali 12ti uri, ampak ob 9ti!!! pa me je sonček že tako lepo grel. Joooj, ga imam rad. Tegale našega rumenega xD ), srkal vrelo SIMPLY THE BEST veliko belo kavo Kavarna Kalvarija STYLE (just the way i like it), bil izgubljen med vrsticami KUGYjeve IZ ŽIVLJENJE GORNIKA, kasneje pa v dobri družbi in debati.
Do i need more??? No, not today!!! LE GRANDE SUPERIORE!!

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

rag_doll  

član od: 24.8.2011

sporočila: 505

5. mar 2013 21:47

Ta teden obiskujem en tečaj, služba pač zahteva svoje. Zanimivo je že, a vsakodnevna vožnja v Lj mi je vseeno odveč, čeprav zjutraj ni večjih težav (trkaaam). Pa saj je samo še dva dni in bo konec. Na tečaju spoznavam nove zanimive ljudi iz iste branže, z eno punco sem že našla skupno kolegico; upam, da vsaj s kom ostanemo v stiku. Da sem zmatrana kot bi cel dan garala, sem si pa kriva sama, ker hodim (spet) prepozno spat. V petek gremo s fantom in njegovo sestro v Budimpešto na koncert, gor ostanemo še v soboto in si malo ogledamo mesto, nedelja bo potovalna in popoldne lenobna, v ponedeljek pa nazaj v realnost, v službo in k zabasanemu e-nabiralniku (ki sem ga prejšnji teden med počitnicami po tednu bolniške uspela lepo spraznit)  

rag_doll

rag_doll  

član od: 24.8.2011

sporočila: 505

5. mar 2013 21:49

In, Trixi, držim pesti, da boš izbrana za službo!

rag_doll

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15363

6. mar 2013 9:14

Kolikor je bilo včeraj lepo vreme je danes turobno. Zato bom danes več ali manj doma. Kruh iz pirine in ržene moje že vzhaja, zdaj še malo prebiram, nato pa likanje. Oprat si moram še lase, še kako prošnjo poslat....dan bo hitro prekratek.

Z mislimi pa sem že na jutrišnjem razgovoru....

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15363

6. mar 2013 10:56

Bosa, hvala za informacijo.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

tburgar  

član od: 11.9.2009

sporočila: 435

6. mar 2013 18:55

Trixi, tudi jaz ti želim da se uspešno izteče jutri!

Danes je res turobno- sicer pa služba, mal sem pospravljala, prala, skuhala za jutri,

zdaj pa tukaj čekiram pa še nekaj za službo naredim, pol pa na kavč, ker še kar mal "cajtam" tole gripo od prejšnjega tedna.

Evo, pošiljam vam en , ki ga danes ni bilo na nebu.

tabu

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

7. mar 2013 7:20

Danes grem pa najprej na lov za službo in pogledat bivše (in upam da tudi bodoče) sodelvke, potem pa na trening. Danes ne bo kakšne posebne akcije, kuhanje, malo pospravljanja in to je to. Vreme je obupno in pravijo, da bo še dolgo tako

JJ

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti