Kaj danes delamo?

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

23. feb 2013 9:29

MZM s paketom snega bi dobila tudi polno hišo različnih bacilov, jih sneg noče poteptat.

Pri nas je sigurno 25 cm novega snega, je pa zjutraj posijalo sonce, končno!

Danes smo pozno vstali, pojedli zajtrk, zdaj se pere že drugi stroj cunj, potem me čaka trgovina in kuharija. Danes bom kuhala še za nono, je včeraj zbolela. Mi je čuvala bolna otroka, ko sem šla na razgovor za službo. Zdaj imam malo slabe vesti, ker je zakuhala še ona, ima namreč 39 vročine, ampak drugače ni šlo.

 

Vilma

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15364

23. feb 2013 9:35

Mož kida sneg, jaz pa sem prebrala časopis, popila nescafe. Zdaj se je zbudil sinček in bova pripravila zajtrk za vse. Pa vroč čaj. Potem pranje perila in še po darilo za brata, ki nas je povabil na pozno kosilo. 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

23. feb 2013 9:43

Ne vem, ali bi morala pisat v ono drugo temo, ali lahko v tejle povem, da sem si zdajle eno uro oblikovala telo (in karakter) s kidanjem snega. Letos smo si pa nabrali kondicije, kajne? Tisti zgoraj očitno hoče, da smo vsi vitki, pa nam dan za dnem pošilja material za rekreacijo.

pirnica

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

23. feb 2013 9:47

Pirnica tiste vaje, ki jih gledaš doma, itak ne pomagajao, preverjeno! ;-)
Jaz moram skidat balkon, samo je snega toliko, da ne vem, kam ga bom odmetala? Ko pogledam ven, je skoraj tako kot bi pogledala iz iglu hiše  Zdaj pa ne vem, a čem višat streho al debelit zidove?

Vilma

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

23. feb 2013 9:50

Ojoj, tudi pred onimi od zgoraj se ne da nič skriti.Očitno vedo, da še nisem v službi in ohranjajo mojo kondicijo z ;šauflanjem; snega. Spet znova, prebit se je bilo treba do mojih ljubljenčkov, zakurit....Kosilo že imamo, saj ni čudno, če ob 5. že  z lonci ropotam. Moj dragi, že pa skrbi za prevoznost cest, dela po 12 ur, revež, kot kaže bova še mogla počakati kakšen dan, da bova skupaj preživljala dan-mislim, da ga bo kar prespal, ko se sneženje umiri. Lep pozdrav in bodite v stanju pripravljenosti-kidanja

kvačkarica

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

23. feb 2013 10:06

Saj bo treba samo še jutri. Za naprej se je pa že Mišzmoke zmenila z Velkavrhom, da bo poslal pomlad. Potem bomo pa štiharice v roke vzele, pa bomo spet vitke. To bo še luštno. Aja, BTW, oddam vrt za enih 14 dni v najem....ko bo skopnel sneg in se bo zemlja malo osušila (za ta čas, ko je treba štihat). Ponudbe na ZS (da ne bo preveč hude krvi)

pirnica

tburgar  

član od: 11.9.2009

sporočila: 435

23. feb 2013 12:07

Tudi pri nas smo seveda kidali, ker pa je sobota šele po kavi in zajtrku, na srečo imamo dobrega soseda in nam z rolbo očisti cesto in še precej dvorišča, pa je blo še vseen za kako uro dela.

Zdaj pa kuham repo za kosilo, pa en ta tretji stroj se pere, drugi pa suši...

Drugače pa imamo , tako da bo treba še mal vitamin D nabirat po kosilu. Pirnica imaš prav ko bo sneg skopnel bo pa kar hitro na vrt treba, včasih smo v zadnjem tednu februarja že solato sejali....

tabu

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

23. feb 2013 12:21

Pirnica, si pa zelo lahkomiselna, ko takole vabiš ponudbe za štihanje na ZS. Garantiram, zafilalo ti ga bo!

lp

cervus

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

23. feb 2013 13:56

Spominjam se leta, ko sem na 8.marec sadila krompir, ojoj nostalgija me daje-bilo je nekoč. Pirnica, veš jaz bi raje vedela , ko bi mi kdorkoli dal kaj zraven- te vitkosti,  že imam preveč(43kg).Saj ponudnikov imam dovolj, ampak postopek je neizvedljiv!Tega Velkavrha pa ne jemljem resno, na koncu bomo  še k ;žegnju;, nesli po snegu, ker se ne znajo zmeniti. Ampak, res mi je bolj pri srcu štiharca, kot pa lopata za sneg, od nje imam vsak korist. Če pa bo dogovor Mišzmoke z Velkavrhom uspešen, ni vrag, da ti Pirnica ne pridem jaz prelopatat vrt! Ha, ha!

kvačkarica

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

24. feb 2013 5:10

No danes se je moj dan začel že ob treh, kaj češ, če pa ni spanca. Zunaj še kar sneži, sedaj je pa počasi že dosti tega snega. Jaz bi pomlad. Tako, bi si lahko vsaj še bolj zapolnila dneve, ki se nekateri kar vlečejo. Opažam, da nas je kar veliko takih, ki pridno spremljamo zaposlitvene portale. Tudi moji dnevi minevajo med kuhanjem, pospravljanjem ter pisanjem prošenj. Po treh letih bo treba ponovno v službo, šola se je zaključila sedaj pa upam, da se kaj najde. Čeprav so pa zdaj že leta tu, ampak upajmo na najboljše.

No pri meni se že veselo kuha juhica, tako da nekaj se že dogaja. Malo gledanja tv in pa novosti po netu, potem pa verjetno, da bo že kdo prišel iz spalnice.

 

Kvačkarica tebi pa čestitke za službo.

kriznana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti