Kaj danes delamo?

Ninja24  

član od: 31.3.2007

sporočila: 2692

20. feb 2013 22:22

Današnji dan je bil dooooolg, kar je zadnje čase kar klasika.....ob 4ih zjutraj sem se vsa zalepljena odvlekla v kuhinjo, spekla biskvit za torto in pripravila še par reči, vmes pojedla zajtrk potem pa za 8 ur v službo,,,,no ja na koncu jih je naneslo 9, pa še to je bilo premalo za vse (hitim kolikor lahko, ker bosta četrtek in petek na pol dopustniško delavna...priprave na 30ko pač niso od muh :)), potem kakor hitro je bilo mogoče domov. Spekla biskvit še za drugo tortico, nadevala prvo, vmes pojedla nekaj žlic kosila, posesala avto (kar imam novega sem čisto alergična na vsak prahec), tekla na pilates, po miganju pa spet za štedilnik in pečico pripravljat vse za zabavo oziroma več zabav(še 2 dni pa bo mimo, po 30 se pa življenje baje itak umiri :P). Zdaj pa počasi spat, ker bo ura spet zelo zgodaj zvonila.

Ninja24

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

21. feb 2013 7:40

Ha, ha, po 30, se šele začne divjanje......ne vem, če je pri vseh tako, pri meni je bilo. Če imaš otroke, priložnostno majhne, te kar iz ovinkov meče.!Pa sem  mislila, da so samo moški alergični na prah v avtu....Z sinom uživava, še zadni dan, jutri namreč grem delat, tako, da bo pri babici. Za danes so pa v načrtu:likanje, nekaj bo treba v lonec dati.Bo kar krompirjev golaž z hrenovko, da izkoristiva čimveč dneva skupaj.Mogoče bo še kaj sladkega zadišalo, kaj bo še ne vem.Lep sončen dan!

kvačkarica

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

21. feb 2013 7:53

Ninja, leta so samo številke, kar se umirjanja tiče, je odvisno od človeka. Po moje boš še naprej tako aktivna na vseh področjih. Pa na mnoga, zdrava leta ti želim že kakšen dan prej!

 

naor

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

21. feb 2013 8:08

Uf, se že bojim, jaz bom tudi letos 30. Otrok sicer še nimam, bo po potem toliko težje, ko bom že vsa betežna tekala za njimi

Zdaj si bom privoščila zajtrk, malo pospravljanja (to mi bodo privoščili drugi ), nato bom pobrala in pospravila eno žehto ter obesila drugo, pripravila mojemu dragemu zajtrk, počasi bo na vrsti kuhanje, popoldne pa v trgovino po eno darilo in mogoče še na fitnes. Pa še s spsičko bom šla na sprehod. Obožuje sneg  Sledi pregledovanje oglasov za službo na vseh mogočih portalih in pisanje prošenj.

JJ

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

21. feb 2013 8:47

Ninja24 je napisal/a:

Današnji dan je bil dooooolg, kar je zadnje čase kar klasika.....ob 4ih zjutraj sem se vsa zalepljena odvlekla v kuhinjo, spekla biskvit za torto in pripravila še par reči, vmes pojedla zajtrk potem pa za 8 ur v službo,,,,no ja na koncu jih je naneslo 9, pa še to je bilo premalo za vse (hitim kolikor lahko, ker bosta četrtek in petek na pol dopustniško delavna...priprave na 30ko pač niso od muh :)), potem kakor hitro je bilo mogoče domov. Spekla biskvit še za drugo tortico, nadevala prvo, vmes pojedla nekaj žlic kosila, posesala avto (kar imam novega sem čisto alergična na vsak prahec), tekla na pilates, po miganju pa spet za štedilnik in pečico pripravljat vse za zabavo oziroma več zabav(še 2 dni pa bo mimo, po 30 se pa življenje baje itak umiri :P). Zdaj pa počasi spat, ker bo ura spet zelo zgodaj zvonila.



Ninja24

 

Prah v avtu? Pa saj avto je samo potrošni material, dobrodošel pripomoček, in da bi ga sproti sesala? Kaj bo šele, ko ti bodo otroci drobili po njem? Na srečo so naši otroci smeli v avtu jesti in drobiti na poti, tudi kak blaten odtis na sedežih ni bil nič hudega - potem, ko smo se zbasali iz avta na koncu poti, smo ga lepo očistili in potem vse znova ... Ali pa tudi ne, kakor kdaj.

Hvala bogu, tudi mož ne trpi za tem, da bi prah sproti sesal iz avta. Smeti se že odstranijo, sesalec je pa za generalno čiščenje.

 

Pri vsem tem, kar počneš, si vsaj to delo prihrani. Torto ti naj drugi priskrbijo, saj gre za tvoj rojstni dan. No ja, saj sem bila sama podobne sorte (torte sem vsem jaz pekla, in tudi sama sebi, saj se je name samo mama spomnila), ampak pri 40 me je srečala pamet (lepo sva trčili, ni kaj!) in bremena sem lepo porazdelila na vse okoli mene. Ti rečem, da z veseljem vse naredijo (jaz pa mislila, da nič ne znajo in da zmorem sama najbolje - velika napaka).

 

Pa lepo praznovanje, upam le, da ne boš preutrujena, ko se zabava začne. AMpak pri 30 še nismo bile zdelane od vseh naporov, to je tudi res.

mamamia

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

21. feb 2013 8:57

JanisJoplin je napisal/a:

Uf, se že bojim, jaz bom tudi letos 30. Otrok sicer še nimam, bo po potem toliko težje, ko bom že vsa betežna tekala za njimi

Zdaj si bom privoščila zajtrk, malo pospravljanja (to mi bodo privoščili drugi ), nato bom pobrala in pospravila eno žehto ter obesila drugo, pripravila mojemu dragemu zajtrk, počasi bo na vrsti kuhanje, popoldne pa v trgovino po eno darilo in mogoče še na fitnes. Pa še s spsičko bom šla na sprehod. Obožuje sneg  Sledi pregledovanje oglasov za službo na vseh mogočih portalih in pisanje prošenj.



JJ



 PODOBNOOOOOOO! Pa še sonček je pokukal iz sivine. Wiiii. Že hitim v knjižnico in mesto. Pol pa po solato endivjo, pa ovsene kalčke za zdravje in prebavo :D.
Pa kuhaaaaaat. Zraven pa VEČER. Pol pa čaj pri mojem dobrem prijatelju in soplezalcu, ter klepetanje. Zvečer pa SAMORASTNIKI, čaj in keksi :D

Sporočilo je spremenil(a) MBrando dne 21. 2013 08:59

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

21. feb 2013 9:20

JJ, jaz jih imam 2x toliko plus kusur, pa sem tekala z in za vnukinjo kot tridesetletnica. Vse je v glavi. Če imaš pa smolo in zboliš, je pa druga pesem.

 

naor

Mygrace

sporočila: 6506

21. feb 2013 9:33

Če imaš kondicijo, do smrti tekaš in skačeš...poznam veliko mladih nepremičnin

Mygrace

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8845

21. feb 2013 10:26

Ninja24 je napisal/a:

Današnji dan je bil dooooolg, kar je zadnje čase kar klasika.....ob 4ih zjutraj sem se vsa zalepljena odvlekla v kuhinjo, spekla biskvit za torto in pripravila še par reči, vmes pojedla zajtrk potem pa za 8 ur v službo,,,,no ja na koncu jih je naneslo 9, pa še to je bilo premalo za vse (hitim kolikor lahko, ker bosta četrtek in petek na pol dopustniško delavna...priprave na 30ko pač niso od muh :)), potem kakor hitro je bilo mogoče domov. Spekla biskvit še za drugo tortico, nadevala prvo, vmes pojedla nekaj žlic kosila, posesala avto (kar imam novega sem čisto alergična na vsak prahec), tekla na pilates, po miganju pa spet za štedilnik in pečico pripravljat vse za zabavo oziroma več zabav(še 2 dni pa bo mimo, po 30 se pa življenje baje itak umiri :P). Zdaj pa počasi spat, ker bo ura spet zelo zgodaj zvonila.



Ninja24

 

Ninja24 - bravo! Obenem tudi iskrene čestitke ob 30-letnici 

Kar se pa tiče sesanja avta... podoben primer je pri meni, to mi je , če sedim in vozim v usranem avtu. Na jugu je lep pregovor "Vani gladac, nutra jadac!".

 

Mygrace, tudi s tem se tudi strinjam - "nepremičnine" - ha-ha-ha. (Kje si pa to našla?)

 

Pozdravček!

Sporočilo je spremenil(a) dragička dne 21. 2013 10:27

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

21. feb 2013 12:07

Halo, ve 30-ke ne bojte se, že 6 let po tej številki živim....Eh, pa saj je vse isto,razen tiste številke v starosti, jaz sem edino postala malo bolj ;trde kože;, nisem več tako malenkostna za vsako stvar, ker ne smeš bit, če hočeš normalno preživet. Pravijo, da življenje človeku nikoli ne naloži takšnega bremena, ki ga ni sposoben nositi.Ninja24 čestitam ti, za okroglo, ampak malo pa le imej sama sebe rada !

kvačkarica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti