Kaj danes delamo?

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15364

22. dec 2012 9:45

Oh, današnji dan sem imela že čisto splaniran, pa se je že navsezgodaj vse začelo. Sin je vse pobruhal, zdaj ima še drisko, vročino. Tudi hči toži o slabosti....Oprala sem že dva stroja posteljnine. Pa je šlo planirano kosilo za hčerkin rojstni dan po gobe. Nič obiskov, karantena. Zvečer smo povabljeni na 50 letnico, pa bom vsaj jaz z sinom ostala doma. Ni druge izbire. Jutri imamo še eno zabavo....Upajmo samo, da ne bomo vsi zboleli....

Nič nisem vesela tega.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5192

22. dec 2012 10:37

Kaj naj ti rečem, Trixi - mi smo to dali skozi prejšnji teden in smo zdaj že kot novi. Je pa res, da je bilo kar precej drena v kopalnici in je šlo velio praškov za rehidracijo. Držite se, saj bo kmalu mimo!

Sonja

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

22. dec 2012 13:35

Na katerem koncu Slovenije pa razhaja ta "Driskitis", da vidim,če ga lahko pričakujemo in da pregledam lekarno. Danes lenarimo, včeraj smo pa delali, kot da bi hoteli vse nadoknaditi pred koncem sveta.Bi blo fajn, če bi si kaj za danes pustili, ker svet gre naprej in mi z njim. Sicer mi pa paše malo sprostitve z kvačko v roki, božični motivi so končani, lotevam se velikonočnih. No, pa skuhala sem tudi, bograč namreč, namesto divjačine sem pa kar ovci pustila, da je noter stopila. Bil je zelo njami.......

kvačkarica

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15364

22. dec 2012 19:07

V bližini Domžal....Ah, prav žalostna sem, da se nam je vse izjalovilo....upamo,,da bo hitro mimo...

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

anibas  

član od: 21.12.2006

sporočila: 497

22. dec 2012 20:25

o trixi,tudi jaz sem v bližini Domžal-upam da tudi mene ne dobi "Driskitis".

Danes sem spekla,linške,vanilice,nebeške poljubčke in indijančke.Za jutri sem pripravila že maso za biscottini cocco in zmes za piškote ki jo je povedala tulka leta 2008.

lp

anibas

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15364

24. dec 2012 0:36

Stanje se izboljšuje, danes manj na wc, jutri bo že bolje....pa saj je čas....božični čas...

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15364

24. dec 2012 12:20

Že zgodaj zjutraj sem spet prala posteljnino, nato sva šla z možem v nabavo....zdaj pospravljam perilo....crkljam sinčka....pripravljam za lep večer....večerja mi ne bo vzela veliko dela, zato en sprehod po sončku....manjka mi edino sneg....

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

24. dec 2012 12:38

Danes sem si privoščila, da sem malo dlje poležala, saj me čaka še dolg dan, še do polnočnice bo treba zdržat. Malo sem pospravila po kuhinji, nekaj že pripravila za večerjo, zavila nekaj daril, sedaj pa čakam dimnikarja mogoče mi bo prinesel srečo haha  potem pa kosilo in malo počitka...

JJ

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5192

24. dec 2012 13:20

Danes sem v službi, zvečer gremo v kino, potem pa domov na večerjo in gledat drevešček. Daril nimamo že par let in, verjemite, da je tak Božič veliko lepši, predvsem pa bolj miren!

Sonja

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

24. dec 2012 13:44

Pravkar sem dala potico v pečico. Kasneje popoldne pa greva z možem pogledat, kako je okrašeno mesto.

 

limnol je napisal/a:

... Daril nimamo že par let ...

Sonja

Hvalabogu, še ena taka! Mi smo jih tudi docela črtali, ne dajemo jih, ne prejemamo jih. Obiski in klepet zato niso nič manj veseli. Itak gre pri božično-novoletnih darilih velikokrat le za kramo, s katero potem ne veš ne kod ne kam.

Cila

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti