Kaj danes delamo?

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

20. dec 2012 8:28

Včeraj: Zgooodaj vstal, užival v čaju in domačih keksih, nato pogledal GRK ZORBA in se spravil veselo na delo. Peklo se je, da je pečica skakala. 
Pol na kafico z VELIKIM prijateljem. Najboljšo belo kavo daleč naokoli dobim v Kalvariji. 
Nato pa še po nakupe za BIFTEKARJENJE. Kosilo in že smo hiteli na Tinje. 
Ob prijetnem cmokanju in žvenketu pribora je popoldne še prehitro minilo

Danes pa že dolgo v akciji. Štart dneva z knjigo, čajem ter janževim upognjencem, nato priprava zajtrka ter prebiranja jutranjega časopisa in VEČERA. Sprehod za telo in kondicijo, sedaj pa po nakupe za pod smrečico. Da jutri zavijem in imam pol mir...

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

20. dec 2012 11:00

Sem si morala sicer sama plačati, je pa vredno vsakega centa. Obisk najdražjih tam daleč, daleč.

 

naor

Mygrace

sporočila: 6506

20. dec 2012 11:20

Naor

Tokrat misli še na nas in kaj pofotkaj?

 

Aloha!!!!!!!

 

                                             

Mygrace

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15364

20. dec 2012 11:43

Danes še rumove  kroglice,  zatem pa veliko pospravljanje stanovanja, saj jutri ne bo nič časa.  Bom pekla nutelino torto za hčerkin 22 rojstni dan, ki ga ima v soboto. Ali pa tudi ne, če bo konec sveta. Pa toliko sem pekla....

Za kosilo le eno solatko na hitro...

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

20. dec 2012 12:03

Danes sem spekla še eno rundo krapkov, ki se mi je pa malo ponesrečila. Ampak to ne bo ubilo mojega prazničnega duha zdaj bom naredila še španske vetrce iz preostalih beljakov, potem pa kot MBrando, po nakupih popoldne kosilo, potem pa še ne vem...

JJ

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

20. dec 2012 12:12

Gracie, vem, da sem "dolžna" še slikice. In res mislim, da moram poravnati ta dolg, tako da tokrat bo, razen...Saj veš, jutri smo 21.12.2012

 

 

 

naor

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

20. dec 2012 14:37

A mislite, da bi morali danes vse pojest ali razdat okoli? Da ne bo šlo jutri vse v nič.

pirnica

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15364

20. dec 2012 14:48

Ne, saj pravijo, da moramo imeti hrane za dva meseca....



Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Sporočilo je spremenil(a) Trixi dne 20.dec 2012 14:48

mojezlato  

član od: 10.12.2012

sporočila: 1039

21. dec 2012 14:15

Ker še ni konec sveta, se bom tudi jaz pridružila temu forumu. 

Sem na porodniški, imam sina starega tri mesece in pol. Pridno raste in v glavnem je pravo veselje. 

Drugače pa rada kuham kosila, ne pečem pa rada peciva. Mogoče občasno.

Zdaj trenutno dete sladko spi, krompir se kuha, počasi bom dala kuhat še klobaso. Eno solato že imam, drugo še bom pripravila.

Kasneje pa v trgovino po nakupih; proti večeru pa uživanje z mojo družinico. 

mojezlato

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

21. dec 2012 15:03

Jaz pa sem danes spekla še linške piškote in s tem za ta teden zaključujem peko. Vam povem, da se mi je že kar malo "fuzlalo" narobe sem izračunala, koliko masla potrebujem, in ga dala premalo, to sem rešila z dvema jajcema (ker v tistem momentu nisem dojela, da je problem premalo masla), potem pa sem prvo rundo pekla skoraj 15 min, preden sem opazila, da pečem na 75 namesto na 175 stopinj  ampak se je vse dobro izteklo

Zdaj pa kuham kosilo, čaka me še pospravljanje kuhinje, potem pa same lepe stvari

JJ

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti