Kaj danes delamo?

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

11. dec 2012 18:18

petardica je napisal/a:

JanisJoplin je napisal/a:

Zbudila sem se z vnetim grlom in strašnim napadom kašlja. Sledila je ogromna skodelica čaja, kasneje še zajtrk. POtem sem šla nazaj v posteljo. Ko sem se, recimo, malo spočila (itak sem bolna in se ves čas počutim slabo), sem skuhala in pospravila po kuhinji, pojedla malo kosila, zdaj pa nazaj v posteljo



JJ

 

u bogaaa..

jaz pa ob 6 v službo, ob 18 domov...kosilo in večerja skup, zdej pa spat, jutri pa spet tako s tem da grem že ob po 5 ..nič zanimivega, dan enak dnevu, s tem, da sem že kronično utrujena, kje je še konec praznikov ..še začel se niso, pa komi čakam da jih bo konec !!

 



petardica

Saj ne vem, kdo je bolj ubogi

JJ

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15364

12. dec 2012 19:48

Moj današnji dan, sinoči sem do polnoči pekla piškote, zjutraj pa je sinček tožil, da ga boli trebušček, pa ni šel v vrtec. Doma sta bili še hčerki, mož je šel na pot, pa sem kuhala po željah otrok.... Spekla še rundo piškotov po receptu mamamie. Zdaj popolnoma  prepečena od vonjav grem pod tuš in počivat. Dovolj za danes..

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Petrca_5  

član od: 28.8.2006

sporočila: 135

15. dec 2012 18:06

Trixi, to je pa najboljši občutek: po peki piškotov pod tuš. :)   Sama sem danes prvič spekla ocvirkovco! Ponosna in vesela, da je uspela. Prav "žmohtna" je, agrrr.

tburgar  

član od: 11.9.2009

sporočila: 435

16. dec 2012 20:41

Že ves teden se ne počutim čist OK, me prav jezi, ker skoraj vsako leto nekaj zbolim v decembru,

no včeraj sem kljub temu čistila okna, pekla kruh ( za darilo, ker sva šla pop. na eno žurko), zavitek, prala, likala- po sobotno pač,

danes pa sem naredila za kosilo lazanjo, potem pa počivala celo popoldne, upam, da bom s kremicami, čajem, medom...pregnala tole slabo počutje.

Sneg nam je pa čisto pobralo, res škoda.

tabu

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

17. dec 2012 10:45

A kaj delam....sivino dopoldanske megle preganjam z peko krofov. Ja, pa boranja bo za kosilo, malce iščem vzorčke za kaj novega skvačkat in komaj čakam, da pride sin iz šole. Ko ga ni, je prava žalost v hiši, drži me pokonci. Vmes pa klikam po računalniku, če se bi čudežno pojavila kakšna služba.....

kvačkarica

Petrca_5  

član od: 28.8.2006

sporočila: 135

17. dec 2012 19:07

Danes je en dober dan! Spekla piškote z ovsenimi kosmiči.

tburgar  

član od: 11.9.2009

sporočila: 435

17. dec 2012 19:19

Tudi jaz sem začela božično peko z marmeladnimi žepki, upam, da sledi še vsak dan kaj.

tabu

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15364

17. dec 2012 21:08

Evo, zdaj sem ravnokar odigrala nekaj igric Človek ne jezi se in Spomin in grem stuširat sinčka, ki gre v mižule. Na štedilniku se mi kuha mesna omaka od preostanka mletega mesa od jutranjega dela filanih paprik. Ostal je tudi pire krompir, ki sem ga z naribanim sirom, jajcem in moko predelala v njoke. Sta me danes izneverili obe hčerki pri kosilu. Paprike bodo še za jutri, ostalo pa roma v zamrzovalnik. Pa tudi prav, saj se grem jutri potepat po trgovinah in ne bo časa kuhat. Sem našla pisma Božičku...

 

 

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

18. dec 2012 6:04

Trixi je napisal/a:

 Sem našla pisma Božičku...

Kjer je volja, tam je pot. Trixi



Ja pa IIIIIIIIIIIIIIIIIIIII. Najlepši del decembra in NASPLOH leta. Simpatično, toplo, posebno, nedolžno in takooo nostalgično...

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15364

18. dec 2012 15:25

Torej moje potepanje za danes je končano. Dopoldne sem šla kupit ene posebne zaščitne rokavice za moža in za en krog po btc porabila celo uro...vsa parkirišča polna, noro. Potem sem pri Potončici dvignila oblate za ferrero in se dobila z mlajšo hčerko. Skupaj sva poiskali darila( uspešno, vse sva dobili), šli še malo posedet. Ja prav prijetno je z mojo deklico okrog hodit. Bova morali ponoviti...Zdaj si bom privoščila eno skledo solate z gamberi, rukolo, semeni, paradižnikom. Mi paše nekaj osvežilnega. Potem pa v vrtec po malega...Večer bo hitro tu, še malo packanja z sladkarijami in malo prej spat kot včeraj...

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti