Kaj danes delamo?

gerna  

član od: 26.11.2007

sporočila: 228

26. okt 2008 10:39

Jaz pa sem se včeraj po dopoldanskem "šihtu" z družino odpeljala v rojstno vas moje mame, kjer smo s krajšo proslavo in kulturnim programom počastili 160.obletnico rojstva mojega pra-pra dedka, ki je bil za tiste čase zelo napreden posestnik, sadjar, čebelar, kronist in pionir raziskovanja arheološke in zgodovinske dediščine v teh krajih in takratni nadžupan občine. V njegov spomin so mu odkrili ploščo. LP. gerna

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

26. okt 2008 10:43

Lenarim do onemglosti (ežoj, mislim nate!!!); na kosilo gremo k mami, tako da ne kuham, pospravljat se mi ne ljubi, hčerko sem odpeljala v mesto, ker dela nekaj preko študenta, mož je v savni, sin še spi, kavo  s taščo sem že spila, zdaj malo krožim po kulinariki, vmes si pa delam zabeležke za jutrišnji delovni dan, ker moran oddat zasnovo nekega novega projekta; torej je to lenarjenje le pretveza oziroma "mozak na paši", da se mi lažje ideje utrnejo...

Ni ga lepšega od lenobne jesenske nedelje...

mamamia

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

26. okt 2008 10:50

Danes smo se naspali. Bilo je super, ker je bila ura šele pol osmih, ko smo se iz sobe zvlekli.

Moj je šel po kruh, bejbi sem spekla šmorn.

Dobili smo obiske. Bratranec je pripeljal svoj naraščaj pokazat. MMMMMMM kako je lep. Me kar prime, da bi še sama imela enega takega dojančka.

Sedaj gremo na vikend, malo na zrak in na kosilo. Še dobro da sem včeraj skuhala veliko obare, da bomo danes samo pogreli. Nato bom pomila posodo, .... Doma bo šla bejba spat, popoldne pa še malo ven na zrakec, zvečer pa bomo delali knjigobubo. Mogoče ša kaj polikam, pospravim, pomijem,...

Zvečer pa bom z mojim gledala TV. Po dolgem času, si bom vzela prosto (ne bom šla na čvek ).

Aja, pa še marmelado moram v kozarčke nalit .

Prijetna nedelja je in bo.

MM

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4742

26. okt 2008 11:13

morska medvedka je napisal/a:

Zvečer pa bom z mojim gledala TV. Po dolgem času, si bom vzela prosto (ne bom šla na čvek ).

MM

Ognjič

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

26. okt 2008 19:25

Mamamia, jaz te po 3-kotni jasi išem, ti pa doma lenuhariš. Ka se to pravi? tumpika

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

27. okt 2008 3:23

tadeja 13 je napisal/a:
Jaz sem pa danes celi dan lenarila, o kako je bilo lepo, bom še ponvila. tadeja 13

 

Včeraj sem te oponašala, pa zato nimam slabe vesti. V soboto sva z mojim žagala drva od jutra do pozno popoldne in če človek ni vajen veliko delati, ga to ubija Hec, prav lep športni dan sva imela (je rekel, da ga še nobena ni peljala v drvarnico na zmenek  Revež še ne ve, česa vse se ima še za bati...

Lep dan in veliko se smejte

Sporočilo je spremenil(a) Simona84 dne 27. okt 2008 03:23:52

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

28. okt 2008 8:16

Danes ne grem v službo. Sklenila sem, da bom cel dan pospravljala (seveda z občasnimi pavzami na kulinariki - zdej mam že prvo). Čaka me tudi en kup perila za zlikat, pa če mi bo kaj preveč cukr padel, bo seveda treba nekaj na brzino spečt. Mož je šel pa SMUČAT! Tako, zdaj pa v kuhinjo! Nena

kleo  

član od: 21.10.2008

sporočila: 397

28. okt 2008 9:34

jaz pa kuham kosilo, čez eno uro pa že letim v službo kleo

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

28. okt 2008 10:49

Simona84 kaj smo imeli v soboto vsi drvarski špotrni dan??!!Mi smo tudi žagali in mene je naslednji dan,ne moreš verjeti,bolela rit Zdaj pa lenarim,lenarim in še enkrat lenarim...namesto da bi se učila visim na računalniku.Kriza Nb tvojemu možu sem pa iz dna srca fovš! Roncolino

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

28. okt 2008 11:18

tumpika je napisal/a:
Mamamia, jaz te po 3-kotni jasi išem, ti pa doma lenuhariš. Ka se to pravi? tumpika

 

Se pravi, da pridem kdaj drugič...ko ne bom lenarila.

Kaj praviš na nedeljo, 2. novembra, pri MArjanu na kavi, okoli pol desetih?

 

Mamamia

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti