Kaj danes delamo?

žigolino  

član od: 14.8.2008

sporočila: 112

23. okt 2008 10:50

Lep pozdrav,dva dni sem imela generalko po hiši in okoli nje tako ,da še na računalnik nisem nič šla.Danes sem pa si privoščila dve uri razvajanja v kopalnici,sedaj pa pečem kruh,za kosilo pa moram skuhat sladko zelje,pire krompir in spečt pečenko,to je jedilnik po moževem naročilu.Popoldan bomo pa z otroci pekli piškotke,pa mađarico in rafaelo,ker okoli nas sam neki praznujejo ,pecivo pa je vedno dobrodošlo. žigolino

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

23. okt 2008 12:45

Atina je napisal/a:
bannanna, kje pa so razočarane gospodinje? Atina
na netu ;) bannanna

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

25. okt 2008 16:33

Ooooo... počitnice... torej, končno počnem tole: nič. Igram se s hčerkico in visim na kulinariki, ko spi. tulka

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

25. okt 2008 16:46

zapravila pravo premoženje za MUM sedaj pa se na veliko ustvarja in peče otroci delajo kokosove kroglice v hladilniku je že testo za piškote in na pultu že sestavine za torto HURA POČITNICE anaeva

RESICA  

član od: 5.10.2008

sporočila: 23

25. okt 2008 20:58

Zdravo!Naj se še jaz pofočkam..........zjutraj smo se mal cortal z mojimi tremi sončki...popoldan smo šli navijat za našo tavečjo na ljubljanski maraton.....vmes smo nardili sprehod po tržnici in stari Ljubljani....po vrnitvi domov pa kopanje .........trije sončki..oči in mami...........zdej pa otročki že spančkajo pa si lahk oči prvošči tv ..mamica pa tapka...............nočko... RESICA

tadeja 13  

član od: 8.11.2007

sporočila: 226

25. okt 2008 22:12

Jaz sem pa danes celi dan lenarila, o kako je bilo lepo, bom še ponvila. tadeja 13

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

25. okt 2008 22:49

Če bi bila pametne bi spala do desetih,sem pa že ob 7 visela na čveku ,seveda sem bila prepozna ,vsi so se že nakam razbežali.Do dvanajstih ustvarjala v kuhinji,po kosilu sin na nogomet,kmalu za njim še mož,tašča pa na obisk.Sva si izmenjale sladice,ona meni jabolčni štrudel ,jaz njej kremšnite.Samo da so bile moje kupljene.(eh ,so kremšnite drage ratale,1,70 za komad)Ob 5 štart proti Ljubljani,po BTCju za popusti gledala,nič pametnega,srečala žlahto ,ki se vidimo enkrat letno ,šli na pijačko.Sedaj sem že v pižami in se počasi spravljam brat.Aja,privoščila sem si dve knjigi (kaj bi trgovci brez men ,gotovo obubožajo) lp goga

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

26. okt 2008 4:06

Jaz bi danes najraje posnemal tadejo trinejsto, pa ne morem. Tadeja, če boš ponavljala, spomni se tistih, ki ne morejo.

ežoj

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

26. okt 2008 5:39

včeraj najprej zraven ta večje punce v šoping, potem k bratu in svakinji na kosilo, pa spet nazaj do doma (50km), se na hitro preoblekli za kostanjev piknik in hop k prijateljici. Tam uživali do večera. Sedaj pa brskam po računalniku, čeprav sem ob petih zjutraj vstala z namenom, da bom v popolni tišini ustvarjala kaj za službo..... klavdija

ursula-ce  

član od: 18.10.2008

sporočila: 542

26. okt 2008 7:28

Zdajle uživam z vami in pijem kavico (cigareti tudi pašejo zraven), potem pa čiščenje, ker sem se včeraj potepala, po kosilu obvezna ena kitica dremanja, nato grem k staršem na kavico. Mogoče me bo danes mama spoznala, kar je sicer malo verjetno. Mogoče bom danes teta, ali gospod, moj kuža pa je en lep, priden otrok. Da malo pojasnim: moja mama ima alzheimerjevo bolezen. Ne želim jamrati, vendar je res hudo. No, ampak to ni tema za nedeljsko jutro. Lep dan vsem! ursula-ce

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti