Lidl

MAJAA  

član od: 23.8.2006

sporočila: 208

1. feb 2008 14:02

v lidlu NE vzamejo vseh kartic! vzamejo: VISO, MASTERCARD-EUROCARD in bančno kartico, tisto, ki lahko na bankomatu dvigate gotovino ne vzamejo pa kARANTE upam, da sem bila dovolj jasna, sicer mi je pa v lidlu všeč čedalje več izdelkov. lp Maja MAJAA

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

1. feb 2008 15:03

Mene pa je zadnjič razjezilo, ko so v naš Lidl dobili samo 4 (štiri) komade artikla, katerega so oglaševali v katalogu. Saj to je norčevanje iz potrošnikov. Naj vzamem dopust in grem zjutraj ob 8h stat pred trgovino Lep vikend vsem prisotnim

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

1. feb 2008 16:21

mi tam kupujemo sadje in zelenjavo.Saj imajo recimo solato,ki jo sosed trži po 2 ali celo 3 € tam manj kot en evroZelo dobri pa so tudi kosmiči in pistacije,ter liči. anaeva

žabica  

član od: 27.4.2006

sporočila: 33

1. feb 2008 16:24

Tudi jaz čedalje bolj pogosto zavijem v Lidl. Za moj okus imajo veliko več izbire kot v Hofru. Zelo se mi dopadejo njihovi jogurti in skutke, pa zelenjavo imajo tudi vedno kvalitetno in po ugodni ceni. žabica

janca  

član od: 8.8.2002

sporočila: 111

3. feb 2008 5:56

lidka je napisal/a:

Ki mimogrede najbolj šprajo in dajejo v izdelke največjo svinjarijo... Ne se slepit, da so slovenski proizvajalci kaj boljši, ker jih je malo, še bolj lovijo krivine in še manj spoštujejo zakonodajo.

Jaz vedno bolj zaupam kvalitetnim tujim znamkam, pa slovenski Eti recimo, pa Gorenjki, pa... Samo niso te znamke poceni.Kar je pa v naši deželici BIO in Natur, je pa pregrešno drago, zadovoljivo kvalitetno in dobro.

Jaz sem bila zadnjič prvič v Lidlu in mi je bilo kar všeč. Imajo tudi dobre znamke, Hofer je že drugačen. In bom še šla. Ker mi grejo slovenske trgovine ne živce, ker tako umetno in potencirano dražijo stvari, potem pa reklamirajo ene špagete, ki so jih znižali. Bravo,od vseh testenin ene nekvalitetne špagete... Pa znižano imajo neko poljsko mleko? Bravo, res... Pol je pa vseeno, če grem v Lidl, Hofer, Leclerc ali kamorkoli že...

 

 

lidka
Ni čisto res, da naši predelovalci šparajo itd. Jaz poznam (še kar dobro) mesno predelavo Košaki in tam se strogo držijo receptov. Imajo svojo veterinarsko inšepkcijo, proizvodnja je zgledna. Zato pa so tudi njihovi izdelki najbrž malo dražji. Enako bi si upala trditi za vse večje mesne predelovalce (Celjske mesnine, MIP, MDK...). Pri manjših pa res nikoli ne veš, kaj bo noter skočilo. V Hoferju pa imajo tudi naše izdelke, npr, od Perutnine Ptuj. Sicer pa so Aldi, Hofer in Lidl sosrodstveno povezani (v prvih dveh sta lastnika brata, v Lidl pa menda sestrična ali celo sestra, nisem si natančno zapomnila. Janca

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 555

8. feb 2008 19:08

V Lidlu kupujemo jogurte,pijačo,sadje,da ne dolgovezim vse le mešanice za kruh nebomo več kupovali.Nam iz njhove moke kruh vedno skupi pade delamo isto kot z sprovo mešanico pa ne uspe.Ostalo pa je vse vredu chappy

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

8. feb 2008 20:10

Sama sicer v Lidlu redko kupujem, sem pa to mešanico kupila zadnjič, ko je bila akcija, vsake sorte, ki je bila na razpolago po 1kg, do sedaj sem vso porabila, pa je ves kruh lepo uspel. Seveda sem oni dan ekstra šla po odejico za psa z izvezeno tačko in dobila zadnjo. Lp Nasha

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

8. feb 2008 20:23

krokant za grško torto po manj kot pol evra v lidlu. Mešanico za polnozrnati kruh obvezno kupim, dodam le še malček olivnega olja in orehe - super. Solata res blazno poceni - pa nič slabša kot v drugih trgovinah. Enako rdeča paprika.

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17805

8. feb 2008 23:07

Sem danes slišala en zanimiv rek, menda Einsteinov: Lažje je razbiti atom kot predsodek.

Se tudi jaz podpišem.

rimljanka - zasebno mnenje

jezek  

član od: 15.8.2007

sporočila: 129

9. feb 2008 9:13

V četrtek sem kupila motovilec(repincl) po 0.4e za 250g, v Tušu je bila cena čez 6e za kg. Bil je čisto v redu, čeprav je bil znižan iz zelo ugodne cene na še ugodnejšo. Po moje so predsodki čisto brez veze, če si zadovoljen z izdelkom in ceno, je vseeno kje kupuješ. Po moje je dobro, če smo patrioti, ne pa tudi idioti! jezek

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti