Lidl

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

18. feb 2008 13:50

v našem Lidlu imajo znižano na 0,19€ čokoladne ostružke, pisane mrvice, kandirane limone, verjetno še kje drugje - zgleda da je razprodaja. klavdija

lipa1  

član od: 19.10.2007

sporočila: 193

19. feb 2008 20:12

V Lidlu sem odkrila novost, krajnske klobase s sirom, ki se samo popečejo in dober tek. Moj sin je bi presrečen, ko sem jih pritovorila domov. Pri nas se imenujejo spomin na Dunaj, jedli smo jih lani na potepanju po Dunaju in nam so bile ful dobre. V naših trgovinah jih drugače nisem zasledila. Priporočam. lipa1

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17805

19. feb 2008 20:22

Sem bila danes prvič v življenju v Lidlu, pravzaprav prijetno presenečena. Tako okusnih jagod se človek še sredi sezone razveseli, kaj šele februarja. pa semena imajo poceni,... No, za prvo "inšpekcijo" sem bila pridna in nisem prav veliko nakupila.

rimljanka - zasebno mnenje

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

19. feb 2008 20:36

jaz sem pa ta teden kupila v Lidlu kar nekaj semen buč,ste me čisto okužile z njimi in pa daljinca za tv.Tale daljinec je tako super,da sem ga ene dve uri študirala in že skoraj obupala,sedaj pa dela super super tudi displeja sem se navadila.Priporočam. anaeva

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

19. feb 2008 20:51

In rdečo peso po 0,55 centov imajo zelo dobro. Razen za tiste, ki je sploh ne marajo. Lp! riba-ribica

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

19. feb 2008 20:55

riba-ribica je napisal/a:
In rdečo peso po 0,55 centov imajo zelo dobro. Razen za tiste, ki je sploh ne marajo. Lp! riba-ribica
Jaz sem nora na rdečo peso, ampak tale iz Lidla mi pa ni dobra. Sladka je, nič kisla. Enako velja za kumare - niso kisle, ampak sladke, jaz jih ne morem jesti. Sveža zelenjava pa mi je zelo ok, prav tako sadje! sara

balonka  

član od: 9.3.2007

sporočila: 548

19. feb 2008 21:02

Ampak imajo dve vrste vloženih kumar.Ker tiste katere jaz kupim so prav dobre in kisle. Glede sveže zelenjave imajo pa noro poceni brstično ohrovt in cena se ni spremenila že minimalno tri mesece. balonka

tatam  

član od: 30.10.2005

sporočila: 179

19. feb 2008 21:13

Sedaj so meli akcijo pizze za 1 €.Sama sem kupla le dve,ampak mi je žal,so ble ful dobre!!! Pa tam vedno kupim riževe oblate in so daleč najboljši!!! tatam

neznan uporabnik

20. feb 2008 6:03

Redno kupujem v Lidlu kar nekaj stvari. In moram reči, da sem z njimi zelo zadovoljna. Je pa res, kakor je zapisala Rimljanka, da je lažje razbiti atom, kakor predsodek. Tudi jaz nisem hodila v bližnjo Italijo po nakupih v Lidl, pa čeprav so mi znanci zagotavljali, da so izdelki večinoma dobri in po zelo ugodnih cenah. Kupujem sir Gouda in Trapist (v rdečem ovoju), emental, sirčke, včasih jajca, margarino, tekočino za pomivanje posode (1 l), tekočino za pomivanje tal (1l), razne kroglice in blazinice (ala Nesquick), Nesquick kakav, zamrznjen grah, ribani sir parmezan, salamo (Fina z modro nalepko), ženske vložke (v roza škatlici), kakšne piškote, jedilno čokolado in tudi druge čokolade, pa seveda zalenjavo in sadje in včasih kakšno stvar iz akcije. Z njihovim grelcem vode, ki sem ga pred enim letom kupila za 11 € sem super zadovoljna. tedi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti