Parni čistilec h2o

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

14. nov 2007 9:34

Jaz sem pri Batagelovem "Monsterju" porabila za celo stanovanje + okna 3 kotličke vode po 1,2 litra. S tem, da sem na tapisonu v dnevni polnila 2x.

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

14. nov 2007 10:02

A je kdo že čistil sedežno garnituro z Batagelom?

 

Gobica

otka  

član od: 4.4.2005

sporočila: 35

14. nov 2007 10:06

silva kje pa si kupila ta batagel monster (sem iz maribora) in koliko si dala? si spravila iz itisona tudi kakšne stare fleke npr. od soka itd...? otka

trenta  

član od: 9.5.2007

sporočila: 20

14. nov 2007 10:15

otka, poglej si tukaj http://www.batagel.com/podjetje/trgovine.htm poleg OBIja naj bi imeli trgovino bemti, ženske... ste me kar navdušile... sicer že par mesecev razmišljam o parnem čistilniku, zdaj pa ne vem, če se ne bom res odločila za tegale batagela trenta

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

14. nov 2007 10:21

Na tem naslovu je seznam prodajaln: http://www.batagel.com/podjetje/trgovine.htm Cena je bila: 99,82 EUR, je ravno bil v akciji, prejšnji teden. Tudi stare fleke (ko si otroci nesejo za pit v dnevno in malo kaplja po tleh in če so to dela celo leto, si lahko mislilš, da je vse skupaj že bil "užas"), sem spravila ven, s tem, da sem uporabljala Vanish in čistilo Meglio - špricaš direktno na tapison (pazi zaradi barve! - moj je bež in nisem imela problema). Ampak, kot sem že rekla. Ko imaš enkrat nekaj takega pri hiši, potem lahko bolj pogosto čistiš tudi tepihe in tapisone. Vsekakor mi je lažje, kot pa prej. Nekaj podobnega je escada napisal za čistilec pri quelle-ju. Ima podobne nastavke, je pa cenejši (79,99 EUR). Ampak jaz sem tisti tip človeka, ki najraje stvar, ki bi jo kupil, prime v roke, zato grem raje v trgovino.

pia4  

član od: 9.10.2005

sporočila: 66

14. nov 2007 10:41

Batagel trgovina v Mariboru je pri obiju-zraven je supermarket mercator, v prvem nadstropju pa najdete trgovino batagel.Res je , da je sedaj v akciji in je cena 99 eur. Takšna cena velja do prodaje zalog. Tudi sama se odločam in včeraj sem ga šla pogledat in se še vedno odločam, saj mi je prodajalec rekel , da po čiščenju ostane precej mokro in je potrebno s suho krpo še pobrisati. pia4

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

14. nov 2007 10:57

ajnaj je napisal/a:
A zdaj mogoče že katera ve, kako vkapljat in izklapljat paro na h20-u? saj kot pravim, očistim eno sobo in pare več od nikoder, le tisto brnenje... in kaj potem? ajnaj
Paro lahko vklopiš oz. izklopiš s trikotnim jezičkom na spodnjem delu držala. Če ti čistilec začne ropotati, to pomeni, da posoda za paro ni dobro nameščena. V navodilih je bolj podrobno opisano. LP katjushka

zzani  

član od: 2.11.2007

sporočila: 30

14. nov 2007 11:04

KADAR ZAČNE H2O BRNETI IN NE SPUŠČA PARE,JAZ NAPOLNIM POSODO Z VODO DO OZNAKE,KER KADAR JE MALO VODE V POSODICI NE SPUŠČA PARE.TAKO ,DA VES ČAS DOLIVAM VODO. LP,ZZANI zzani

ajnaj  

član od: 16.10.2007

sporočila: 5

14. nov 2007 11:30

Se pravi z jezičkom, s katerim H2O tudi vklopiš oz. izklopiš? ajnaj

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

14. nov 2007 11:50

pia4 je napisal/a:
Tudi sama se odločam in včeraj sem ga šla pogledat in se še vedno odločam, saj mi je prodajalec rekel , da po čiščenju ostane precej mokro in je potrebno s suho krpo še pobrisati. pia4
Mislim, da je precej odvisno, kakšno krpo daš na krtačo. Jaz sem dala Viledino bombažno krpo, bele barve in moram rečt, da tla niso bila nič bolj mokra, kot če bi jih brisala na klasičen način (vedro in krpa). Tal namreč nisem čistila samo s krtačo (brez krpe). Sporočilo je spremenil(a) silva dne 14. nov 2007 11:51:29

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti