Parni čistilec h2o

patty  

član od: 2.9.2005

sporočila: 298

19. sep 2007 13:30

No mi smo parni čistilec dobili teden nazaj in smo zelo razočarani. Ne vem zakaj, ampak voda nam teče iz vsepovsod. Ne pretiravam. Čista katastrofa, zadnjič sem čistila laminat in naredila takšno poplavo, da me je bilo resnično strah, da bo to zadnje kar bom počistila:) Ima mogoče katera izmed lastnic h20 podobne izkušnje ? Hvala in lp ! patty

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

19. sep 2007 13:37

Ne razumem... tudi mi ga imamo, pa nam voda nič ne teče..... Iz kod pa naj bi tekla? LP katjushka

patty  

član od: 2.9.2005

sporočila: 298

19. sep 2007 13:40

Tam okoli posodice....pod posodico, pod modrim pokrovom, ki je pod posodico....povsod. resnično prava poplava. Smo mogoče kaj narobe naredili ? Vodo smo v posodico vliki s pomočjo merilnika, ki je zraven, posodice so lepo nameščene...tudi nam ni nič jasno. patty

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

19. sep 2007 13:51

Okoli posodice nam voda nikjer nič ne teče. Vedno, ko ga uporabim, ostane tam suho. Tako da po moje z aparatom nekaj ni v redu. Jaz bi na tvojem mestu poklicala prodajalca. Drugače pa sem z njim kar zadovoljna. V redu očisti, le krpa kar hitro postane mokra (kar je logično, saj se para v stiku s podom ohladi in napoji krpo). Tako jo moram po določenem času sneti, malce splahniti in temeljito ožeti. Amapak ni panike, saj to naredim 1x z vsako krpo in tako počistim celo stanovanje, cca 90 m2. LP katjushka

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

19. sep 2007 13:52

Patty, obrnite se na Topshop. Tudi nam nič ne teče. Aparat se nam zdi v redu, seveda ni tako kot v reklami, a je uporaben, lahek, lepo izdelan, praktičen.

patty  

član od: 2.9.2005

sporočila: 298

19. sep 2007 14:24

Hvala za vaše izkušnje...jaz sem bila skoraj 100% da je pač izdelek tak kot ga iz top shopa lahko pričakujem:) Roko na srce, velikokrat se zgodi da je reklama čisto nasprotje realnosti. Najprej bomo vse skupaj razstavili in ponovno dali skupaj, potem pa bomo videli kako je z napravo. Če bo še dalje teklo in poplavljalo, pa se bomo obrnili na prodajalca. Kakšne pa so izkušnje z čiščenjem v kopalnici ? patty Sporočilo je spremenil(a) patty dne 19. sep 2007 14:25:08

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

19. sep 2007 14:43

Tortica, poleg lastnosti, ki jih naštevaš: uporaben, lahek, ... A je res toliko dober, da bi ga (povprečen) človek zamenjal na mesto kante in krpe? Se "prišpara" toliko s časom, kot navajajo?

pegasta  

član od: 19.9.2007

sporočila: 3

19. sep 2007 14:59

Živjo! Tudi mene je pritegnil tale čistilec, vendar ga je naročila mama in sedaj čakava na dobavo (tudi njej so rekli, da bo čakala 3-4 mesece - torej naj bi prispel ta ali naslednji mesec). Jaz samo upam, da je vsaj pol tako dober, kot ga predstavljajo, ker bi bilo zame to ob dveh šmrkačih in dveh mačkah pravo olajšanje!

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

19. sep 2007 15:19

Silva, jaz ga zamenjam, sploh ob treh majhnih otrocih. V redu se obnese, sploh sem zadovoljna s čiščenjem sedežne garniture, saj imamo sedežno iz neke umetne mase, ki je podobna usnju in se čisti z brisanjem. Ob prvem čiščenju je bila krpa tako umazana, da nisem mogla verjeti, da smo sedeli na takšni umazaniji. Pa mi lahko verjameš, da sem sedežno redno brisala. Če se prihrani s časom? Tudi, vendar to ni bil tisti poglavitni faktor, zaradi katerega sem se jaz odločila zanj. LP katjushka

kuharica Mici  

član od: 30.9.2004

sporočila: 276

19. sep 2007 15:34

Tale tema me je pa zelo razveselila! Zanima me še ena možnost uporabe, ki je ne navajajo v reklami. Je mogoče s H2O čistiti vertikalne površine, na primer okna? k.Mici kuharica Mici

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti