Parni čistilec h2o

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

20. sep 2007 21:06

Za okna - meni bi se zdelo zelo nerodno in nepraktično. Če je res tako dober? No, fug v kopalnici ne očisti. Vsekakor malo razmoči, umazanija odpusti,a ne pobere za sabo umazanije iz fug ker bi se moral bolj pritisniti ob tla, če me razumete. Meni se zdi pametno za njim še pobrisati ker malo mokro ostane in ne pobere vsega.

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

20. sep 2007 21:34

Ne razumem, zakaj vam preko telefonskega ali internetnega naročila govorijo o tako dolgi dobavi? 3 ali 4 mesece????? To se mi zdi nepojmljivo, saj je v Mariboru trgovina s temi izdelki in jih imajo na zalogi oziroma jih dobijo v dnevu ali dveh.

Ista situacija je bila z izdelkom Powejuicer, katerega sva s sestro podarili mami in atiju za rojstni dan. Naročili sva dva meseca prej, takoj ko je bila reklama v teku. Do maja ni bilo še nič. Pa sva v voščilnico napisali, da darilo prispe ko bo ....Na dan praznovanja, torej eno soboto v maju, sva šli še v Špar po zadnjih nakupih za "čago" in kaj vidiva: police polne teh izdelkov, da jim ne vidiš konca.

 

To sem hotela  povedati, da pač ne naročajte prek telefona. V Mercatorju sem te parne H2O že videla, mislim, da pridejo še v Tuš. Če pa je v vašem kraju trgovina TopShop, pa ženske kar tja pojdite.

Sama po telefonu ne naročam več čist nič.

titta

mashika  

član od: 3.10.2007

sporočila: 1

3. okt 2007 12:26

Tudi jaz sem ga šla včeraj iskat kar direktno v Top Shop trgovino (tam pod Maxijem je še vedno) in jih imajo na zalogi, z vsemi krpicami. Bom pa tudi dodatno kupila še dodatne pralne krpice, ker se ta res hitro napoji z vodo :) Včeraj sem ga tudi prvič sprobala - v kopalnici. Skoz sem spuščala paro in res ne pobriše oz. osuši tal takoj za sabo. Ampak saj v kopalnici je to vseeno. Pri parketu oz. laminatu bom pa verjetno samo na začetku malo spustila pare.. da se krpica navlaži.. potem pa spucala do konca. Sicer, da bi skoz paro spuščala.. je preveč mokro po moje za parket, laminat ipd. Ostalega pa še nisem sprobala, me še čaka :) Ampak vsekakor hudo uporabna zadeva, glede na to, da smo glihkar končali z beljenjem cele bajte, tako da še kako prav pride. In res se lepo šajna zdaj kopalnica :) mashika

jakička  

član od: 19.6.2007

sporočila: 24

27. okt 2007 23:03

Tudi mene je zamikal ta H2O, ko sem ga videla v reklami. Potem pa sem izvedela za parni čistilec, ki ga prodajA bATAGEL (MONSTER sc 60) in sem se odločila za tega. Cena 112 EUR (samo 10 EUR več kot H2O). Ima več nastavkov za čiščenje in se mi zdi, da je bolj vsestransko uporaben, ker čistiš tudi stene v kopalnici, okna, itd. itd..... Z njim sem že očistila pečico (kot nova), tuš kabino, tla v kopalnici, hodniku, laminat, WC školjko,... Na krtačo, ki je za čiščenje tal, natakneš poljubno krpo 50-25 cm (jaz sem razrezala brisačo), tako da ni potrebno kupovati posebnih krp. Ima tudi nastavek za čiščenje stekel, ki pa ga še nisem preizkusila. Kar se pa tiče mokrote, ki jo pušča za sabo, pa je tako, kot je napisala mashika. jakička

ajnaj  

član od: 16.10.2007

sporočila: 5

8. nov 2007 11:44

Tudi sama nisem preveč zadovoljna s tem izdelkom, saj so tla preveč dolgo mokra;laminat itak, ploščice pa tudi, se dosti prej posuši če umivam tla ročno.Umijem pa le eno sobo, pa več ne spušča pare, začne čudno zveneti oz. ružiti, in seveda neham.Ne vem pa, kako delati oz. ugašati paro? ajnaj

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

8. nov 2007 11:51

Ravno sem hotela vprašati ali se da uravnavati izpust pare na H2O-ju in na BATAGEL (MONSTER sc 60) -to drugo vprašanje je za jakičko. Kot vidite še vedno cincam in kolebam, če je vredno... Ne bi rada kupila neke stvari, ki bi mi potem ležala v kotu...

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

8. nov 2007 12:17

ajnaj je napisal/a:
Tudi sama nisem preveč zadovoljna s tem izdelkom, saj so tla preveč dolgo mokra;laminat itak, ploščice pa tudi, se dosti prej posuši če umivam tla ročno.Umijem pa le eno sobo, pa več ne spušča pare, začne čudno zveneti oz. ružiti, in seveda neham.Ne vem pa, kako delati oz. ugašati paro? ajnaj
Kar se mokrih tal tiče se strinjam s tabo, kar pa rešujem z ožemanjem in menjavo krp, tako da pri čiščenju upoprabim obe. Kar se ruženja tiče pa je stavr v tem, da posoda za vodo ni dobro natavljena, kar onemogoča dostop vode do grelca in zaradi tega začne ružiti. Tudi sama sem se že srečala s tem in vsa jezna že hotela klicati na top shop, potem pa me je mož pomiril do te stopnje, da sva skupaj prebrala navodila, kjer je bilo to razloženo. Drugače se strinjam da ni tako oh in sploh super kot razlagajo v reklami, ni pa tudi tako slabo. Všeč mi je, da ni potrebno uporabljati kemije in prenašati umazane vode ter se neprestano sklanjati, umazanijo precej dobro očisti, uporablja se lahko tudi za oblazinjeno pohištvo (predvsem to je zame pomembo, saj imamo male otroke ter sedežno iz takšnega materiala, ki se lahko samo briše.).... LP LP katjushka

kuharica Mici  

član od: 30.9.2004

sporočila: 276

8. nov 2007 12:45

Tudi mene zanima kako izklopiti paro! Meni ali puha paro ali pa "ruži" tako kot piše ajnaj?!?! kuharica Mici

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

8. nov 2007 13:31

Pri tem  H20 imam občutek, da bo z njim tako, kot z večino produktov iz top shopa. Čez eno leto ga 99% kupcev ne bo več uporabljalo in bojo končali na smetišču ali zapuščeni v kakšnem kotu. Lijana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti