Vprašanje za jerneja (administratorja)

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

16. feb 2013 19:22

Zakaj bi morala pa kaj iz TV-ja iztikati, da bi kulinariko videla???

Jernej - administrator

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

16. feb 2013 22:50

Vrtejbenka, ne vem kako maš potem to, z enim gumbkom sem na aplikacijah..

jasna47  

član od: 21.12.2005

sporočila: 104

20. feb 2013 10:51

Jernej, oprostite, da vas spet nadlegujem. Nikakor se ne uspem registrirati z novim uporabniškim imenom, da bi prišla do brezplačnega izvoda vaše knjige receptov, v kateri sta tudi moja dva recepta. En izvod sem kupila pod imenom Jasna47, rada pa bi se registrirala pod Jasna lekan, da bi dobila knjigo zastonj in jio podarila sestri za rojstni dan. Ali mi lahko pomagate?  Hvala   Jasna

jasna47

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

20. feb 2013 10:57

Zdaj bom zvenel kot jezni stric, ampak:

1. Dve up. imeni ni dovoljeno imeti. Iz veliko praktičnih razlogov. Enega si ugotovila sama. Poleg tega se potem en uporabnik podvaja v bazi. Če si zdaj prijavljena drugič, kršiš pravila igre

2. Če se boš registrirala z novim uporabniškim imenom, boš imela 3 up. imena in nikakor ne boš bližje k temu, da bi dobila svoje izvode. Izvodi so vezani na up. ime tistega, ki jih je oddal, up. ime pa je vezano na osebo. Kar moraš torej narediti ni, da se registriraš spet kot Jasna Lekan, ampak da se prijaviš pod svojim bivšim profilom, tam te čakajo knjige. In se odločiš katerega boš obdržala (upam, da nimaš pod obemi svojih receptov, ker nimam možnosti združevanja up. imen v eno samo (na misel mi ni prišlo nikoli, da bi to kdaj potreboval, ker mi na misel ni prišlo zakaj bi se nekdo večkrat registriral).

3. Če je karkoli takega, da ne moreš na svoj račun, se ne odpre novega, ampak se kontaktira administratorja (to zdaj pišem zaradi vseh ostalih, ne zaradi tebe).

Skratka prijavi se pod up. imenom pod katerim si oddala recepte.

Jernej - administrator

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15350

22. feb 2013 14:10

Jernej,

jaz pa že dva dni ne morem vstopiti v ikono shramba slik. Ne vem kaj je narobe.

Hvala in lep pozdrav

Trixi

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4538

22. feb 2013 19:11

Tudi meni preko Mozille iz beležke ne uspe v "glaž", iz sporočila ni problema.

Preko Chroma deluje brezhibno.

lp

mzm

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4538

23. feb 2013 2:59

Upoštevam jernejevo prošnjo in tukaj nadaljujem razmišljanja o temi "Kaj jutri za kosilo".

 

jernej je napisal/a:

Morate pa vedeti, da 1% obiskovalcev sploh piše, ostali le berejo. Dobil sem že veliko pohval za to temo, kjer se res da dobiti dobre jedilnike brez odvečnega klepeta Potem pa naredi, da bo vsem prav.
Jernej - administrator

Ni mi jasno, zakaj mora ta procent, ki piše (in se ga ni nič vprašalo, če se strinja), biti na uslugo (predvidevam ne več  kot dvema procentoma) rahlo čudnim iskalcem jedilnikov. Čudnim v smislu, da med več tisoč recepti v bazi ne znajo poiskat prave kombinacije zase. Čudnim tudi, ker na straneh teme o kosilih ne zmorejo preskočit dveh, treh sporočil brez napisanega jedilnika (katere lastniki so že prej obelodanili, kaj so zaužili), zmorejo pa prebrat celo stran dolgovezenja, nakladanja v enem sporočilu, da se na koncu izlušči obed iz hrenovke in gorčice, na primer.

V "kolektivu" teme o kosilih je vladalo simpatično vzdušje, bil je mala oaza miru, včasih z malo več, včasih z malo manj, včasih z nič smeha, pa z malo satire in malo dobronamerne kritike...

Skratka, trud, vložen v redno "javljanje", je bil poleg "ekshibicionizma"  , povrnjen tudi z dobro voljo.

Ob omejitvah to zvodeni, da o pojavu dvojnih meril ne govorim.

lp

 

mzm

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

23. feb 2013 3:21

Opazila sem, da si izbrisal dva moja posta v temi kosil, čeprav nista bila nesramna, zgolj žalostna zaradi odločitve. No, zdaj mi je jasno, zakaj. In se sploh ne hudujem. Urednik ima vedno prav. Naj bo, vseeno mi pa ni.
Kar je napisala Mzm, bi napisala tudi jaz. Se pa strinjam, da vsem ustreči ni mogoče in tudi ni lahko. Kmalu bo pomlad, pa bomo več zunaj in manj na računalniku, pa bo.

 

naor

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

23. feb 2013 4:56

Predlagam, da enostavno odpremo novo temo pod naslovom, recimo: Kaj jutri za kosilo 2 (ali 1%), potem pa naj 99% nadaljuje v stari temi. 

 

Vanja

ursula-ce  

član od: 18.10.2008

sporočila: 542

23. feb 2013 8:12

Čez teden si ne kuham doma, zato nimam pravzaprav kaj pisati, je pa tema Kaj jutri za kosilo prva, ki jo zjutraj preberem ob kavi, uživam ob mojstrovinah naših članic, idejah, predvsem fotografijah in pogovorih, ki (vsaj zame) spadajo k tej temi. Le kaj poreče Ežoj, ko se vrne z dopusta

ursula-ce

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti