Malo za hec

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

23. feb 2008 20:07

Janez Janša je prišel na obisk k angleški kraljici. Med pogovorom jo vpraša: "Kako se da uspešno voditi državo? Imate kakšen nasvet?" Kraljica odgovori: "No, najbolj pomembno je, da si obkrožen z inteligentnimi ljudmi." Janša se zamisli in vpraša naprej: "Kako pa prepoznam inteligentne ljudi?" Kraljica srkne malo caja in rece: "Oh, enostavno. Zastaviš jim uganko." Nato pritisne na gumb na interkomu in rece: "Prosim, da pride Gordon Brown k meni." Gordon Brown pride v sobo: "Da, kraljica?" Kraljica se nasmehne in mu zastavi uganko: "Povej mi tole, Gordon. Tvoja mati in tvoj oce imata otroka. To ni tvoj brat in ne tvoja sestra.Kdo je to?" Gordonustreli kot z neba:"To bom najbrž jaz." Kraljica se mu nasmehne. "Zelo dobro, hvala!" Janša je malo v dvomih, zato hoče govoriti z Dimitrijem Ruplom. " Dimsi, povej mi, nekaj.Tvoja mati in tvoj oče imata otroka. To ni tvoj brat in ne tvoja sestra.Kdo je to?" Dimsi se zamisli: "Hm, nisem siguren. Lahko počakaš minuto?" Dimsi gre in vpraša vse svoje svetovalce, vpraša mnogo ljudi, a noben ne ve odgovora. Koncno na stranišču sreča Karla Erjavca pa ga vpraša: "Hej, Korl, mi lahko prosim odgovoriš na eno vprašanje? Tvoja mati in tvoj oče imata otroka.To ni tvoj brat in ne tvoja sestra. Kdo je to?" Karl se obrne, in reče: "To je pa ja enostavno, to sem jaz!" Dimitrij Rupel se nasmehne in se zahvali. Pride nazaj do Janše in mu pove: "Hej, našel sem odgovor na uganko. To je Karl Erjavec!" Janša vstane, se jezno obrne in nadere Dimitrija: Ne, ti idiot, to je Gordon Brown!" tejka77

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

23. feb 2008 22:09

Se pogovarjata 2 kolegici in ena reče: Meni se po seksu zmeraj kadi! Druga pa: Res?! Jaz nisem še nikoli pogledala. tejka77

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

23. feb 2008 22:12

Dober! Haha tumpika

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

24. feb 2008 13:53

An Arab at the airport: - Name? - Abdul al-Rhazib. - Sex? - Three to five times a week. - No, no... I mean male or female? - Male, female, sometimes camel. - Holy cow! - Yes, cow, sheep, animals in general. - But isn"t that hostile? - Horse style, doggy style, any style! - Oh dear! - No, no! Deer run too fast ! tejka77

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

24. feb 2008 20:14

Mestni otrok pride na deželo in prvič vidi krave, pujse, kure in petelina. Pa pravi: "Mami, tisti petelin je bolan." Mami: "Zakaj? Po čem to sklepaš?" Otroček: "Kure ga nonstop okoli nosijo." tumpika

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

24. feb 2008 21:30

Dva znanca se srečata:

- gremo neki spit?

- kako, a se nisi ti zdravil od alkoholizma?

- ma zašuštral so me zdravniki........

ežoj

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

25. feb 2008 13:58

Učitelica pokliče Janezka pred tablo in mu naroči,naj nariše nekaj okroglega. Janezek nariše rit in učiteljica ga besno vrže iz razreda. Na hodniku Janezka sreča ravnateljica in ga vpraša: -Kaj pa ti delaš tukaj? -Učiteljica me je vrgla iz razreda. -In kaj ona zdaj dela? -Poglejte,rit briše. golubić

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

25. feb 2008 14:01

Pogovarjata se dva policista,in prvi vpraša drugega: -Kje si se ti rodil? -Doma,pa ti? -Jaz pa v bolnišnici. -Zakaj pa?A si bil bolan? golubić

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

25. feb 2008 17:43

Štajerc & Ljubljančan V sosednih hišah sta stanovala Štajerc in Ljubljančan. Štajerc je imel kokoš, ki je na dvorišču vsako jutro znesla jajce, ki jo je Štajerc pobral in si pripravil zajtrk. Neko jutro pa je kokoš znesla jajce na dvorišču Ljubljančana. Ko je Štajerc krenil ponjo, jo je pobral Ljubljančan. Štajerc: "Daj mi jajco!" Ljubljančan: "Kako, saj je moja, kokoš jo je znesla na mojem dvorišču." "Ampak, kura je pa moja!" "Dvoriše pa mojo!" "Vidim, da tak nema prišla nikam ..... Pri nas na Štajerskem rešimo takšne primere na zelo enostavn način ....." "Kako?" reče Ljubljančan. "Najprej bom jaz tebe brcno v jajca pa štopal, kejko cajta boš nuco, ka se pobereš, potle boš ti mene in štopo. Keri se bo prej pobral, od tistiga je jajčka!" "Velja!" Gre Štajerc po najtežje delovne šuhe s kovinsko kapico, vzeme zalet in v stili Oliverja Bierhoffa brcne Ljubljančana v moda, z vso močjo. Ljubljančan pade in se v agoniji zvija 32 minut in 18 sekund. Nato se Ljubljančan opremi, vzame zalet, nakar mu Štajerc pravi: "Eh, naj ti bo, obdrži jajco, bom pa gnes marmelado na kruhu jao!" tumpika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti