Malo za hec

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

20. feb 2008 11:16

> Žena nekega Slovenca na Hotizi pride h ginekologu. Ker ni zihr, ga > vpraša za test nosečnosti. Ginekolog se vrne čez nekaj časa, reče: > -Čestitamo, noseči ste! > Žena prestrašeno pogleda ter vpraša ginekologa: > -A bo otrok Slovenc al Hrvat? > Ginekolog začudeno pogleda in reče: > -Pa gospa, saj vaš mož je Slovenec... > Ona pa mu odvrne: > -Ja vem, ampak zadnje čase mi govori, da ma poln .urac Hrvatov!

Anamarija

 

P.s. Ežoj, sem se nekaj naučila, oziroma si me nekaj naučil 

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 20. feb 2008 11:19:30

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

20. feb 2008 11:33

Što se ti dogodi kad popiješ viagro i apaurin zajedno? Jebo bi, al se ti neda......................... klavdija

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

20. feb 2008 16:26

KAJ JE HRABROST: HRABROST 1: Prideš domov pijan sredi noči. Žena te čaka z metlo. Ti pa rečeš: "A pometaš ali se pripravljaš, da boš kam odletela?" HRABROST 2: Prideš pijan domov zjutraj in dišiš po ženskem parfumu in imaš šminko na srajci ... Usekaš ženo po riti in rečeš: "Ti si naslednja." HRABROST 3: Prideš domov pijan, sredi noči. Žena je že v postelji, ampak še ne spi. Vzameš stol in se usedeš pred njo.... Ona, seveda logično, vpraša: "Kaj pa zdaj delaš?" Ti pa: "Hočem biti v prvi vrsti, ko se bo cirkus začel!" tejka77

Mali varaš  

član od: 8.1.2008

sporočila: 71

20. feb 2008 23:20

Kako da smršavite (ako ste zaljubljeni) SKIDANJE NJENE ODEĆE Sa njenom dozvolom - 12 kalorija Bez njene dozvole - 2187 kalorija SKIDANJE CIC-HALTERA Sa obe ruke - 8 kalorija Jednom rukom - 12 kalorija Zubima - 485 kalorija STAVLJANJE PREZERVATIVA Sa erekcijom - 6 kalorija Bez erekcije - 1315 kalorija POZICIJE Misionarska - 12 kalorija Ležeča - 78 kalorija Stojeća - 812 kalorija Pseća - 326 kalorija Italijanski luster - 2912 kalorija Okolo sveta - 6969 kalorija ORGAZAM Pravi - 112 kalorija Lažni - 1315 kalorija POSLE ORGAZMA Tralala u krevetu - 18 kalorija Naglo ustajanje iz kreveta - 36 kalorija Objašnjavanje zašto si naglo ustao iz kreveta - 816 kalorija DRUGA EREKCIJA (ako je ima) 20-29 godina - 36 kalorija 30-39 godina - 80 kalorija 40-49 godina - 124 kalorija 50-59 godina - 1972 kalorija 60-69 godina - 7916 kalorija preko 70 godina - nedovoljno ispitanika da bi se izmerilo OBLAČENJE NAKON SEKSA Polagano - 32 kalorije U žurbi - 98 kalorija Njen otac kuca na vrata - 4218 kalorija Tvoja žena kuca na vrata - 16.521 kalorija zadet L Loverboy P

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

21. feb 2008 18:22

Blondnka piše dnevnik

 

3.marec

Hurrraaaa, sem dobila vozniški izpit! Končno bom lahko vozila svoj avto, ne da bi poslušala inštruktorja, ko stalno ponavlja: "Pazi! Prepovedana smer! Pazi pešec!" ...in podobne opazke. Sploh ne vem, kako sem ga sploh prenašala dve leti...

8.marec

Avto šola je priredila zabavo, ker sem končala. Inštruktorji so bili ganjeni. Eden je rekel , da bo daroval mašo zame.Zdi se mi, da je eden od njih imel solze v očeh in je rekel, da bojo nazdravili meni.Zelo prijazno, ampak mislim, da moje vozniško le ni toliko pomembno za tako pretiravanje.

12.marec

Kupila sem avto! Na žalost sem morala pustiti avto v salonu, da mi zamenjajo zadnji blatnik, ker sem dala v rikverc namesto v prvo. Ni prakse...komaj en teden vozim.

14.marec

In končno moj avto. Tako sem bila zadovoljna, da sem se odločila, da grem malo vozit. Verjetno so imeli tudi drugi isto idejo, ker je bilo za menoj ogromno avtov; trobili so kot nori...verjetno je bila ohcet in sem se jim pridružila in znižala hitrost iz 15 na 10 KM na uro.Verjetno jim je ugajalo, saj so začeli še bolj trobiti.

22.marec

Moji sosedje so super. Naredili so napis"PAZI MANEVER"; dali so minajvečji parkirni in so prepovedali otrokom, da se igrajo, ko jaz manevriram.Mislim , da zato, da mi ne bi nagajali, še so dobri ljudje.

30.marec

Drugi vozniki stalno trobijo in mi dajejo neke znake. Mislim, da je to prijazno, ampak malo nevarno. Neki tip mi je nekaj govoril, a ga nisem razumela, ker nisem našla gumba, da bi spustila šipo...kmalu bi zadela pešca.Dobro, da sem vozila z mojo potovalno hitrostjo...15 na uro.

10.april

Malo čudni so ti vozniki. Ne samo, da stalno mahajo ampak tudi kričijo stalno.Ne vem kaj hočejo, ker še vedno ne najdem gumba za šipo...morda mi hočejo dati kakšne informacije. Mislim, da je tako, ker sem enega slišala, ko je reku:"Pojdi domov, pojdi!" Neverjetno, kako je vedel, da grem domov. Ko bom našla gumb za šipe, mi bo bolj jasno, kaj mi hočejo vsi povedati.

19.april

Mesto je slabo osvetljeno. Danes sem šla prvič ven ponoči in sem morala imeti stalno dolge luči prižgane, da sem kaj videla. Zgleda, da tudi drugi vozniki, ki so vozili nasproti , so se strinjali z mano, saj so tudi oni prižigali dolge luči. Edino kar ne razumem,zakaj so trobil. Morda za ustrašit psa ali mačko...mah, čudaki.

26.april

Danes sem imela prometno nesrečo.Zapeljala sem na rondo (krožni promet) in ker je bilo mnogo avtov (ne, da pretiravam, ampak jih je bilo najmanj 4),nisem mogla zapeljati ven.Krožila sem in iskala priložnost za izvoz. Od kroženja se mi je zavrtelo in sem udarila v spomenik na sredini rondoja. Morali bi omejiti vožnjo po rondoju na 1 avto.

3.maj

Smola se me drži in drži. šla sem po avto v garažo in , ko sem peljala na cesto, sem zgrešila pedal in pritisnila gas namesto zavore. Zadela sem mimoidoči avto in mu razbila celo desno stran.Goli slučaj je nanesel, da je to bil moj inštruktor vožnje. Dober človek... brez razmišljanja. Jaz sem vztrajala, da je moja krivda, toda on je vztrajno ponavljal: "Bog oprosti mi, prosim!...." Bog oprosti mi,prosim!...."

Anamarija

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 21. feb 2008 18:30:40

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

22. feb 2008 17:50

Dva moška in ženska pridejo do finalnega testa za agenta Cie. Enega od moških odpeljejo do sobe z velikimi kovinskimi vrati in mu naročijo: "V sobi boš na stolu zagledal svojo ženo, ki jo moraš ubiti." Moški vzklikne: "Pa saj ne mislite resno! Nikoli ne bi mogel ubiti svoje žene." Agent odgovori: "Potem nisi pravi za to delo. Adijo!" Drugi moški dobi enako nalogo, vzame pištolo in oddide v sobo. Po petih minutah tišine se vrne in reče: "Ne morem ubiti ubiti svoje žene, čeprav sem poskušal.˝ Agent odgovori: "Ni te dovolj v gatah, pojdi domu!" Te pa pride na vrsto ženska, ki mora ubiti svojega moža. Vzame pištolo in stopi v sobo. Agenti slišijo strele, nato kričanje, razbijanje in tolčenje po stenah. Po nekaj minutah tišine pride iz sobe, si obriše pot z obraza in reče: "Fantje, niste mi povedli, da je pištola napolnjena s praznimi naboji, zato sn ga morala do smrti pretepsti s stolom." tumpika

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

22. feb 2008 23:46

En štajerski pregovor pravi: Bolje pet do dvanajstih kot nobene po eni. tumpika

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

23. feb 2008 9:43

Prideta fant in punca v sobo, da se .... kresneta. Fant se sleče in punca se začne smejat: "Kaj, a s tole stvarco misliš mene zadovoljit?" Pa pravi fant: "Ne tebe. Sebe." tumpika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti