Malo za hec

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

26. dec 2008 19:16

Tri ženske – ena zaročenam ena poročena in ena samska – razglabljajo o svojih vezah in se na koncu odločijo, da bodo še isto noč malo presenetile svoje moške. Vse tri si prisežejo, da bodo imele na sebi visoke pete, usnjeno spodnje Perilo v S&M stilu in usnjene maske na obrazu. Nekaj dni kasneje se ponovno srečajo. Zaročenka pove: »Moj zaročenec je prišel domov, me našel v usnjeni opravi, Maski in v čevljih z vrtoglavo visoko peto ter dejal, »Neverjetna si, draga, obožujem te …«. Nato sva se ljubila vso noč« Samska je dejala: »Oh midva sva se srečala v njegovi pisarni. Nosila Sem usnjeno opravo, ekstremno visoke pete, masko preko oči in dežni plašč. Ko sem ga razprla, ni rekel niti besede. Divje sva seksala vso noč.« Končno se oglasi poročena ženska: »Otroke sem čez noč poslala k svoji mami In se pripravila: usnjeno perilo, visoke pete in maska čez oči. Mož je prišel iz službe, Pograbil daljinec, vzel pivo, me pogledal in dejal: »Hej Batman, kaj bo za večerjo?« tejka77

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

26. dec 2008 20:47

A, tako je torej z reinkarnacijo!

ežoj

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

27. dec 2008 9:57

Ne vrjamem v reinkarnacijo! Tudi v prejšnjem življenji nisn verjela. tumpika

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

27. dec 2008 13:35

tumpika:.

ežoj

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

29. dec 2008 22:20

Ka je, bi rad ču en novi-stari vic? Gren ga iskat. tumpika

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

29. dec 2008 22:27

Bauljali Mujo i Haso po gradu cijeli dan i ostalo im samo 20 kuna. Kaže Mujo: "Jebi ga Haso, nemremo više pit, nema para." Haso: "Jebi ga, ništa onda..." Snuždili se oni i ćure na klupi u parku. Odjednom sine ideja Muji: "Brzo Haso, ajmo u trgovinu." Odu oni u trgovinu i kupe za tih zadnjih 20 kuna jednu kobasu. Haso reće Muji: "Jebi ga Mujo, sad tek nemamo para, što ćemo s tom kobasicom?" "Ništa ti ne brini, idemo u prvi kafić i samo slušaj što ti govorim. Idemo mi u birtiju i kad treba platiti ja ću staviti kobasu u hlače, a ti ćeš kleknuti i izvuci je kroz šlic i pušiti kao da je kujac i onda će nas izbaciti iz birtije." Odu oni u prvi kafić i piju, pa piju i na kraju Haso izvuće kobasu i poćne pušiti, gazda ih s gadjenjem izbaci iz kafića. I tako oni sretni što se mogu opijati obiđu desetak kafiča. Na kraju kaže Haso Muji: "Jebi ga, Mujo, nemrem više, bole me koljena a i usta mi se razvalila, dosta mi je toga..." A Mujo će njemu: "A što misliš kako je meni, izgubio sam kobasu već u drugom kafiću..." tumpika

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

30. dec 2008 7:53

Imao pilot nesrecu - avion mu se srusio u nekoj zabiti u Crnoj Gori. Ugleda on svjetlo jedne kuce na brdu i podje prema njoj. Zakuca Na vrata, ali nitko mu ne odgovori. Zakuca i drugi put, ali opet nista. Udje On u kucu i vidi muza i zenu kako leze jedno pored drugog u Krevetu i gledaju ga. On im objasni sta mu se desilo i upita: Mogu li dobiti nesto za jelo, Jako sam gladan? Njih dvoje ga samo blijedo pogledaju i ne daju mu Nikakav odgovor. On ponovi pitanje, ali opet ne dobije odgovor, pa se sam posluzi i najede. Htio se okupati, on ih opet upita moze li i ne dobije odgovor. Ode on u kupaonu i okupa se. Vidi on da samo sute, pa skoci na Crnogorku, zavrsi posao i ode. Kad je otisao, Crnogorka upita muza: Vidje li ti, coce, sta meni ovaj uradi,a ti nista?! A Crnogorac ce: Prva si progovorila - Ti gasis svijetlo! Nena-morje

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

5. jan 2009 15:20

Ribničan gre v Italijo, mimo njega pa pride ženska v petkah. Nerodno mu stopi na nogo in pravi: "skuzi". Ribničan pa:" ni šlu skuzi, maj je pa bolajlu!" Nena-morje

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

7. jan 2009 16:53

Kaj je globalizacija? Pride Franc iz Spodnjega Dupleka na avtobusno postajo in reče:"Jaz bi šel rad v Tokio!" In prodajalka mu odvrne:"Joj, gospod, morate pa najprej z avtobusom v Maribor, potem v Ljubljano z vlakom, od tam z avtobusom na Brnik in z letalom v Tokio!" In gre Franc v Maribor in na železniški postaji pravi:"Karto do Tokia!". Pa mu prodajalka pravi:"Gospod, najprej morate z vlakom do Ljubljane, od tam z avtobusom na Brnik in z Brnika z letalom v Tokio!". ok, pride Franc v Ljubljani na avtobusno postajo in pravi:"Karto do Tokia!". Prodajalka mu odvrne:"Najprej morate z avtobusom na Brnik in tam kupite letalsko vozovnico in greste v Tokio!" Franc končno pride do Brnika, se postavi za šalter in pravi:"Karto do Tokia!" In mu prodajalec reče:"Ok, gospod, greste najprej do Frankfurta, tam presedete in potem do Tokia!" Franc pride v Frankfurt na letališče in reče prodajalki:" Karto do Tokia!" In končno pride v Tokio. Po nekaj dneh se naveliča Tokia in si je zaželel domov. Gre na letališče in pravi japončku za šalterjem:"Karto do Dupleka!". Pa ga japonček vpraša:"Zgornji ali Spodnji Duplek?" Moycaa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti