Malo za hec

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

13. dec 2008 11:30

Voze se Mujo I Haso u autobusu, vrućina, kad će šofer: - Da vam pustim air condition? - Ma, nemoj, pusti neke narodnjake, nismo mi za taj hard rock! tumpika

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

13. dec 2008 22:29

Mirko, daj reči mi, keriga dogodka neoš nikol v življenji pozabo? - Silvestrovanja, ko sn srečo ženo. - Ka je bilo tak romantično? - Ne, stoprocentn sn bil, ka je doma z otroki. tumpika

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

14. dec 2008 10:38

Zakaj delajo blondinke tudi črez vikend? Zato, ka jih nije treba na novo izobraževati v pondelek. tumpika

sarah key  

član od: 3.8.2007

sporočila: 41

14. dec 2008 18:27

mamaF je napisal/a:
Prvi šolski dan v neki ameriški srednji šoli. Učiteljica predstavi novega učenca Suzukija iz Japonske. Začne se učna ura in učiteljica sprašuje: Sedaj bomo videli, koliko poznate ameriško zgodovino. Kdo je rekel "Svoboda ali smrt"? Tišina, samo Suzuki dvigne roko: Patrick Henry, leta 1775 v Philadelphiji. Učiteljica: Zelo dobro, Suzuki. Kdo pa je rekel "Država je narod in kot taka ne sme nikoli umreti"? Suzuki vstane: Abraham Lincoln, 1863 v Washingtonu. Učiteljica strogo pogleda učence in pravi: Sram naj vas bo. Suzuki Japonec, pa pozna ameriško zgodovino bolje od vas. Tih glas iz ozadja: Jebite se, posrani Japonci! Učiteljica zakriči: Kdo je to rekel!? Suzuki dvigne roko in reče: General MacArthur, 1942 na Guadalcanalu in Lee Iacocca, 1982 na skupščini delničarjev Chryslerja v Detroitu. Razred je tiho, samo od nekod se sliši: Puši ku*ac Suzuki: Bill Clinton Monici Levinsky, 1997 v Ovalni pisarni, Washington. Drug učenec se zadere: Suzuki je s*anje! Suzuki: Valentino Rossi, 2002 na moto Grand-prix Brazilije v Rio de Janeiru. Razred popizdi, učiteljica pade v nezavest. V razred nato vstopi ravnatelj: V pičko materno, takega kaosa pa še nisem videl! Suzuki: Janez Janša - Ambrus November 2006. mamaF - Mojca
sarah key

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

16. dec 2008 13:14

Moz se je po nekaj mesecih kome zacel prebujati, zena mu nenehno stoji ob strani. Ko se koncno zbudi, ji pomigne, naj se mu pribliza. Ko se zena usede zraven njega, rece: "Ves kaj, z menoj si bila skozi vse slabe case.Ko sem bil odpuscen, si me podpirala, ko mi je propadel posel,prav tako, ko sva izgubila hiso, si se vedno stala ob meni, ko mi je zacelo pesati zdravje, prav tako. Ves kaj, draga?" "Kaj, srce?" ga vprasa nezno. "Mislim, da mi prinasas smolo." Nena-morje

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

16. dec 2008 20:22

Včeraj sn se sprehajala s svojo 4-letno hčerkico. Pobrala je nekaj s tal in začela dajati v usta. Hitro sn ji vzela tisto stvar in jo prosla, naj tega nena dela več. "Zakaj?" me je vprašala. "Ker je blo na tleh in ne veš, kje vse je bilo. Je zamazano in sigurno polno bacilov," sn ji odgovorila. Takrat me je mala poglednala z občudovanjem in vprašala: "Mami, kak veš vse te stvari? Ti si tak pametna." Hitro sn vklopla možgane in ji povedla: "Vse mame vejo take stvari. To je tudi na testu za mame. Take stvari enostavno moraš vedeti ali pa te ne pustijo biti mama." Hodle sma naprej v tišini kake 3 minute, verjetno je premlevala te nove informacije. "Oho ... razumem," je vzkliknila. "Torej, če nea opraviš testa, moraš bit pa očka, a ne?" tumpika

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

16. dec 2008 21:10

 bravo mala tumpika!

Aki

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

18. dec 2008 14:29

Mujo dao oglas u novine: DONIRAM SPERMU, UGRADNJA BESPLATNA. Nena-morje

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

18. dec 2008 21:13

Francl: Čuj, kak fajn bi blo, če bi mela mijadva ves tisti denar, ki sma ga že zapila? Jaka pa: Madonca, to bi ga pila! tumpika

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

25. dec 2008 18:14

Se mi je frendica pohvalila: - Leta in leta sn nucala, zaj sn pa končno deda pripravla do tega, ka si ne grize več nohtov. Pa jo vprašam: Nea reči, čuj, le kak ti je to uspelo? - Skrila sn mu protezo! tumpika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti