Malo za hec

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

6. maj 2008 6:30

Družina je odšla na nedeljski izlet in starejša hči je nosila mlajšo na ramenih. Med potjo pa je starejša sestra zastokala: "Očka, ne morem več! Daj, zamenjajva, bom jaz nosila steklenice piva!"

Očka zaskrbljeno: "Si nora! Kaj pa če kakšno razbiješ?"

 

Tipično moško, kajne

Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

6. maj 2008 6:32

Mama vpraša hčerko: "Praviš, da ljubiš Janeza?"

Hči: "Seveda mama! Tako je nežen z menoj! Kar naprej me ogovarja z ljubkovalnimi imeni: moja srnica, moja miška, moja muca, zajček moj, teliček moj....!"

Mama:"Ja, ja, tako je govoril tudi tvoj oče, toda samo do poroke. Po poroki pa so živalce zrasle."

Lep dan in veliko se smejte

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

6. maj 2008 13:36

Čau Simona!

   *Dekle se dogovori z Janezom, da ga bo pripeljala domov na večerjo predstavit staršem. Janez jo je opozoril, naj pove staršem, da naj ne pripravljajo nobene jedi s fižolom, ker potem strašno prdi. Vsa živčna seveda to pozabi omeniti. Tako sedejo k mizi. Mama je pripravila fižolovo solato in zdaj začne Janeza siliti, naj poskusi. Janez poje porcijo, misleč,da bo že nekako. Po petnajstih minutah ga stisne in zasliši se "prrrd". Oče dvigne prt, pogleda pod mizo, in pravi: "Bobi, marš ven!"Janez je srečen, da stari misli, da prdi pes, zato naslednjič spusti malo bolj glasno. Oče spet dvigne prt in reče: "Bobi, marš ven, sem rekel!" Janez ves vesel, da lahko prdi po mili volji, čez nekaj minut spusti junapki"prrrrrrrrdsdsdsdsd"". Stari dvigne prt in reče: "Bobi, marš ven, ta tip te bo še posral." *

 

Anamarija

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 06. maj 2008 13:38:12

rolada  

član od: 4.8.2006

sporočila: 287

6. maj 2008 14:57

Kako vemo, da Adam in Eva nista bila Kitajca? Če bi bila, bi pojedla kačo in ne jabolko. rolada

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

6. maj 2008 18:22

Poročiti se je tako, kot da bi segel v vrečo, v kateri je devetindevetdeset klopotač in ena belouška. Veliko sreče moraš imeti, da izvlečeš belouško. Pa še ta je kača! tumpika

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

7. maj 2008 9:03

Kaj je skleroza?

 

Skleroza je najboljša bolezen... nič ne boli, vsak dan slišiš kaj novega in vsako jutro se lahko zbudiš z novim moškim v postelji

Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

7. maj 2008 9:06

Črnogorec je na zavodu za zaposlovanje iskal službo in povedal: "Rad bi službo v kateri ne bo treba skoraj nič delati!"

Na zavodu so mu dali delo vratarja na pokopališču, toda že drugi dan je dal odpoved. Ko so ga vprašali zakaj, je pojasnil: "Kakšen posel ste mi dali! Vsi ležijo, samo jaz moram delati!"

Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

7. maj 2008 9:07

Pacient se je prebudil iz narkoze in presenečeno rekel: "Gospod doktor, vam je pa hitro zrasla brada!"

Nagovorjeni mu je odgovoril: "Kot prvo, brado imam že od nekdaj in kot drugo, jaz nisem doktor ampak Sveti Peter"

Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

7. maj 2008 9:08

Upokojenca se v bifeju pogovarjata in prvi vpraša: "Ali tudi ti jemlješ viagro?"

Drugi mu odgovori: "Ne. Naokoli ne seksam več, za ženo je pa predraga."

Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

7. maj 2008 9:09

Prišli so hudi časi in berač je držal v levi roki klobuk, v desni pa čepico.

Mimoidoči ga je vprašal: "Kaj pa je zdaj to?"

Berač mu odgovori:" Zaradi težkih časov sem odprl še podružnico."

Lep dan in veliko se smejte

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti