Malo za hec

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

15. maj 2008 16:39

Mujo, navdahnjen z globalizacijo, sklene, da je pravzaprav dolgocasno imeti samo bele otroke, in se odloci, da bo naslednji, ki ga bosta imela s Fato, crn. Zal trije naslednji poskusi ne uspejo, vsi otroci se rodijo beli. Zato gre k crnemu Unproforcu in ga prosi za nasvet, kako napraviti crne otroke. Unproforc ga poslusa in nazadnje vprasa: "Pa, jel" ti ovaj tvoj, znas, hmmm, barem ovoliki..." (pokaze dolzino 35 cm). "Nije", prizna Mujo, "ali ovoliki jest..." (pokaze dolzino 20 cm). "A sto se tice debeline, jel" barem ovakav..." (pokaze Unproforc obseg steklenice vina). "Nije", prizna Mujo, "ali ovakav" (pokaze obseg steklenice Bandidosa) "jest..." Unproforc se zamisli in nazadnje izjavi: "Znam ja, Mujo, gde se krije problem - ulazi ti previse svjetla!"

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

16. maj 2008 3:02

Policaj v patroli, zagleda sredi ulice pijanega mladeniča, kako hodi po ulici gor in dol in drži v roki ključ. Pristopi do njega in ga vpraša: Zakaj držite ključ v roki?

Mladenč pove: Lopovi so mi ukradli avto ... tukaj je bil parkiran ...

Policaj ga pogleda in reče: Kaj pa tole? Iz hlač vam gleda penis.

Mladenč prestrašeno: Kaj? Ne morem verjeti. Barabe ... malo prej sva s punco seksala, pa so mi očitno tudi to ukradli.

Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

16. maj 2008 3:14

V neki vasi so imeli tekmovanje, katera od deklet ima najlepšo. Prva pride na oder črnolaska in vsi so ji zaploskali in zavpili: Jeeeee ...

Na oder pride rjavolaska in spet doživela buren aplavz in žvižganje: Jeeeee ...

Na vrsti je bila blondinka. Pride na oder se sleče in bilo je vse tiho. Vsa žalostna odide domov, naslednji dan pa prejme pismo v katerem je pisalo: Zmaga je vaša, aplavza vam pa nismo dali, ker smo se vsi za tiča držali.

Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

16. maj 2008 3:15

Katerega dne je Bog ustvaril blondinko?

 

V četrtek. V ponedeljek je ustvaril kokoš, v torek gosko, v sredo raco, za četrtek pa mu je zmanjkalo perja.

Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

16. maj 2008 3:16

Kakšna je razlika med potnim listom in penisom?

 

Z obema greš lahko noter in ven, samo potni list lahko tudi podaljšaš na občini.

Lep dan in veliko se smejte

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

16. maj 2008 18:28

Se sprehaja miska po gozdu, vsa vesela, in sreca zajcka. Miska rece: "Jaz imam pa novega fanta!" Zajcek je radoveden in vprasa, ce ima kaksno njegovo sliko. Miska potegne na plan fotografijo in jo ponosna pokaze zajcku, ki presenecen vzklikne: "Saj to je pa netopir!" Miska ogorceno pogleda sliko in rece: "Prasec, meni je pa rekel, da je pilot." tejka77

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

16. maj 2008 18:30

Janezek ne guncej babice, ni se zato obesila! tejka77

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

16. maj 2008 18:31

Mujo in Haso se sprehajata po hangarjih na letaliscu in si ogledujeta ogromna potniska letala. Pa vprasa Mujo: "Le kako lahko ugrabijo tako veliko letalo?" Haso odgovori: "Bedak, saj ga ne ugrabijo na tleh, ampak v zraku ko je cisto majhen!" tejka77

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

16. maj 2008 18:31

Gresta Mujo in Fatima v kino gledat vojni film. Sredi predstave: Fatima: "Mujo, jest morm prdnt, ful me tisci!" Mujo: "Ampak ne zdele, pocak, da pade kaksna bomba v filmu, da se ne bo tolk slisal." Pride trenutek v filmu, ko pade bomba, Fatima spusti svoj prdec in se spredaj oglasi Haso. Haso: "Mujo, vid budale, pogodio kanalizaciju!" tejka77

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

16. maj 2008 18:31

V cirkusu izbruhne pozar. Ljudje zacnejo v paniki begati na vse strani. Blondinka vstane in jih miri : "Brez panike, ljudje, saj imajo poziralca ognja !" tejka77

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti