Malo za hec

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

26. apr 2008 7:07

Dva norčka se pogovarjata. Prvi reče drugemu: Dajva se malo pozabavati z našim frizerjem.

Ja, ja, ja Kako pa?

Evo tako! Jaz ti bom v glavo zabil žebelj, potem pa pojdi k njemu in mu reci naj te ostriže.

Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

26. apr 2008 7:11

Mujo in Haso delata skupaj v podjetju in Mujo svojega prijatelja prvič povabi k sebi domov. Na vratih naroči ženi: Fato, skuvaj nam jednu kavu!

Fata ga postrani pogleda in odgovori: Pa, boli me za tvoju kavu. Skuhaj je sam, tvoj je gost.

Mujo ne ve kaj bi, zato vpraša taščo in ona mu odgovori: Ne pada mi na pamet, da vama kuham kavu!

In tako nihče v hiši noče skuhati kave. Haso malo posedi in potem odide domov. Naslednjo nedeljo Haso povabi Mujota k sebi domov. Takoj ko sta vstopila v hišo, Hasotova žena obema sezuje čevlje, natakne copate, kava ju je že čakala. Žena takoj postreže s pijačo, piškoti. Postrežba je bila vrhunska. Mujo se ni mogel načuditi, zato je vprašal Hasota: Kako si to uspeo, da te svi ovako slušaju?

Haso odgovori: Lako, bolan! Kad sam se oženio, dodjem ja prvi dan kuči sa posla, kad ono mačak sedi u mojoj fotelji. Kažem ja mačku, da bježi, inače ču mu dat žuti karton. Mačak ništa, on spava i dalje u mojoj fotelji. I ja mu dao žuti karton. Drugi dan opet, mačak u mojoj fotelji. Opet mu kažem, da nema šale, ako se smesta ne pomeri, dobit če još jedan žuti karton. I ništa. Mačak ne reaguje i opet mu ja dajem žuti karton. Dodjem ja treči dan kuči, mačak opet u fotelji. Naljutim se i kažem mu, da pazi šta to radi, jer če dobiti crveni karton. Mačak ne reaguje i uzimam ja pušku i ubijem ga.

Mujo z zanimanjem posluša in potem vpraša: Dobro, a kakve to veze ima s ovim tvojima?

Pa svi imaju po dva žuta kartona!

Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

26. apr 2008 7:12

Janez vpraša prijatelja: Kaj bi bil ti raje? Homoseksualec ali intelektualec?

Prijatelj nekaj časa premišljuje potem pa odgovori: Raje bi bil homoseksualec!

Zakaj?

Zato, ker mi gre lažje v rit, kot pa v glavo!

Lep dan in veliko se smejte

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

26. apr 2008 10:22

 

Simona!

lp

Anamarija

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

28. apr 2008 6:27

Na različnih obalah Donave sta stala Franjo Tudjman in Slobodan Milošević in vpila eden na drugega. Franjo je vpil: Komunisto, komunisto!

Milošević je vpil: Fašisto, fašisto!

Sredi reke pa se je slišal odmev: Isto, isto!

Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

28. apr 2008 6:29

Petdeset ljudi, dva mislita na seks, ostali pa na hrano. Kaj je to?

Poroka!

 

Petdeset ljudi in vsi mislijo na hrano? Kaj je to?

Zlata poroka!

 

Petdeset ljudi in vsi mislijo na seks? Kaj je to?

Sindikalni izlet!

Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

28. apr 2008 6:35

Nek moški sreča prelepo gospodično in razmišlja, kako bi jo zapeljal v skušnjavo. Ker se ne spomni drugega, se ji zlaže, da ima dva lulčka in jo potem povabi na večerjo. Ženska pristane in moški si za večerjo obleče hlače z dvema zadrgama. Po večerji se spravita k stvari... seksata, seksata in seksata nakar ženska reče moškemu: "Daj, pokaži mi še drugega lulčka!" Moškamu ni preostalo drugega, kot da lulčka pospravi v hlače in ga potegne ven skozi drugo zadrgo. Ženska ga gleda in vpraša moškega: "Zakaj pa je ves moker?" Moški pa ji odgovori: "Ja žalosten je bil, ker ni prišel prvi na vrsto!!!"

Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

28. apr 2008 6:44

Učiteljica je želela olajšati predavanje na temo, od kod pridejo otroci, zato je naročila učencem naj o tem povprašajo svoje mame. Janezek je doma vprašal mamo, toda tema jo je tako presenetila, da je pograbila jabolko, ki je ležalo na mizi in rekla: Iz tega pridejo otroci na svet!

Naslednje jutro je dal Janezek jabolko v žep in krenil v šolo. Ko ga je učiteljica vprašala, če ve od kod pridejo otroci na svet je dal Janezek roko v žep, nekaj časa mencal po žepu, nato pa vprašal: Naj ga izvlečem?

Učiteljica je zardela in rekla: Ne! Ne! Kar pusti ga notri!

Lep dan in veliko se smejte

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

28. apr 2008 8:40

Verjen da vsi zastopiste po istrijansko...U šole je maještra prašala: " Katera je najhitrejša stvar na svetu ?"Tabot se uzdini Gašper ino reče: " Roplan. "" Ne Gašperček, ni avijon " reče maještra" Alora je raketa" se ta zašopiri" Niti raketa ni, vendar ti bom jaz pomagala.Najhitrejša stvar na svetu je misel. Sedaj si v Truškah, če pa se zamisliš, si lahko čez trenutek že v Afriki."Bogi Gašper je bil finjen od konfužijona.Je študeral ino študeral ino na kraje reku: " Je še ena stvar, ki je već brza "Maještra ga je pogledala debelo ino kurjožo prašala:" Ma kaj bi to bilo ? "" Ma...., ne znan naka jas točno, ma son čul čera večer mojega papa, ki je klel iz kambre ino reku moji materi " Jožo vrah mi dušo zel, ma mi je pršlo še prej kot son mislu "

 

malo po "naše"

Anamarija

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

28. apr 2008 10:21

Anamarija1, se sliši še bolj sočno in pristno

Cila

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti