Malo za hec

jampina  

član od: 5.12.2007

sporočila: 229

7. feb 2011 22:30

Se peljeta Janša in Pahor v falconu nad Slovenijo,pa se domisli Janša:Vrgel bom 100e in s tem osrečil enega Slovenca! Pahor je bolj radodaren;Jast pa bom vrgel dva po 50e in osrečil dva Slovenca! Iz pilotske kabine se oglasi; Če vaju jast vržem dol bom osrečil vso Slovenijo! jampina

čvekica  

član od: 23.10.2008

sporočila: 62

9. feb 2011 11:03

DELO NA ČRNO -Z ZAKONOM OBVEZNA SAMOPRIJAVA!!!!!! Prijavljam svojo soprogo: 1. Že 15 let vsak dan dela na črno. Kuha mi kosilo, namesto da bi me peljala v restavracijo in z DDV pomagala državnemu proračunu ter gostincu k večjemu zaslužku ter posledično tudi večjem davku spet v državni proračun. 2. Enako dolgo pospravlja in gospodinji, namesto da bi najela gospodinjsko pomočnico in s tem zmanjševala brezposelnost v Sloveniji in plačevala DDV pomočničinih računov. 3. Osem let vsako pomlad, odkar smo se priselili v svojo hišo, zasadi vrt in na njem prideluje zelenjavo ter s tem ogroža uboge slovenske trgovce in goljufa državo, saj od pridelanega ne plačuje DDV, niti davka na dohodek, ogroža pa tudi sosedo, ki se preživlja izključno s kmetijstvom. 4. Vsak dan se vozi s svojim avtomobilom v službo, namesto da bi najela taksi (drugih povezav namreč nima). Resda je plačala vse davke, ko je avtomobil kupila, ter v veliki meri prispeva v državno blagajno vsakič, ko natoči gorivo, a država bi imela veliko več, če bi plačevala taksi. Ne nazadnje s tem odžira delo poštenemu obrtniku. 5. Njen največji greh pa je, da kljub temu, da dela v vzgoji in izobraževanju in ji to predstavlja osnovno dejavnost, s katero služi za preživetje, ne boste verjeli, doma sama vzgaja otroka ter s tem odžira delo lastni stoki. Prijavljam svojega sina: 1. Lansko leto je na črno fotografiral poroko svojega bratranca, izdelal album in fotografije. Za delo je bil tudi plačan, saj je od tete dobil celo domačo salamo (neobdavčeno). Ker smo jo jedli vsi, smo najbrž vsi še dodatno v prekršku, saj s tem podpiramo delo na črno. 2. Vsako zimo skida sneg na dvorišču pred hišo in spomladi prelopata ženin vrt. Za delo je tudi plačan, saj mu vedno dam kakih 20 evrov. Tu sem tudi sam v prekršku, on pa, ker ne plača DDV. Prijavljam tudi sebe: 1. Prijavljam se za naprej in za nazaj, ker sem večinoma sam gradil hišico, obmetaval stene in polagal ploščice, montiral vrata in urejal okolico. Vsaki dve leti tudi sam prebelim celo hišo in opravljam drobna popravila. Vsa dela so opravljena in neobdavčena. Država je z mano ogromno izgubila in ni čudno, da je državni dolg tak, kot je. Vse zaradi takšnih, kot sem sam. čvekica

kati11  

član od: 18.12.2009

sporočila: 28

9. feb 2011 18:54

1.kako letijo ptice na jug? - - -->preletijo par matrov, nato pa počakajo da se zemlja obrne! 2. kako bedak dela cesto? - - -->naredi 4 metre ceste, nato pa postavi tablo z napisom: ITD. xD 3. v čem je razlika med tovornjakom krav in tovornjakom blondink? - - -->v registrski tablici! kati11

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

9. feb 2011 20:14

Počila je vodovodna cev v doktorjevi hiši.

Doktor po telefonu pokliče znanca vodovodnega instalaterja.

- Sedi v avtomobil in pridi takoj! Počila je vodovodna cev in v kleti vse plava.

- Ne morem takoj, veš da danes praznujemo. Tu so moji otroci in ostala žlahta. Pokliči koga drugega..

- Lepo! Kadar kdo v tvoji družini zboli, vedno ti mene kličeš in pridem brez besed takoj.

- Prav imaš. Pridem takoj.

Mojster pride, odpre vrata kleti. S tretje stopnice vrže v vodo dva aspirina in reče zdravniku:

- Če do ponedeljka ne upade, me pokliči ponovno.

tulka

batles1  

član od: 5.3.2006

sporočila: 46

9. feb 2011 23:01

Nena-morje je napisal/a:
Mladi župnik je bil tako nervozen pred svojo prvo mašo, da ni mogel spregovoriti niti besede. Vpraša škofa, kaj mu je storiti, le-ta pa mu pove, naj naslednič spije kozarec vode v katerega naj kane dve kapljici vodke. Takoj se bo počutil bolj sproščenega. Potem se je župnik počutil tako dobro, da ga ni moglo nič vznemiriti. Po končani maši najde škofovo sporočilo: naslednjič dajte dve kapljici vodke v vodo in ne obratno. Poleg tega je tu še nekaj napotkov, da se ne bodo ponovno pripetili izpadi: - ni potrebno dajati rezin limone na rob keliha; - ne naslanjajte se več na kip device Marije, ne objemajte jo - obstaja 10 zapovedi in ne 12 - obstaja 12 apostolov in ne 7 in niti eden od njih ni palček - Jezusa in njegove učence ne nazivamo J.K. & Co - David je premagal Goljata s fračo in kamnom, ni ga razbil kot kanto - žide ne imenujemo kurbin sin - papeža ne smemo imenovati El padrino - Bin Laden nima nobene veze z Jezusovo smrtjo - hostja ni prigrizek k vinu - grešniki grejo v pekel in ne v pi... materino; - tisti v vogalu zraven zbora, ki ste ga imenovali transvestit v obleki, sem bil jaz. lp Nena Nena-morje
batles1

Jutranja  

član od: 18.1.2011

sporočila: 30

10. feb 2011 9:26

Oporoka milijonarja: Svoji ženi zapuščam hišo, sinovoma posestva, avtomobile, delnice, ljubici pet milijonov evrov. Svaku, ki je vedno govoril, da je bolje biti zdrav kakor bogat pa zapuščam modro trenirko in teniske. Lp, Jutranja

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

11. feb 2011 13:17

Znanstveni podatki:

Ce bi bila hoja zdrava, bi bil postar neumrljiv!!!

Kit plava cele dneve, je samo ribe, pije vodo in vseeno je debel!

Zajec tece in skace, ma zivi samo 10 let!

Zelva ne tece, ne dela nic in zivi 450 let!

ZAKLJUCEK: naj gre v rit telovadba in dieta!

 

Nena-morje

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

11. feb 2011 13:45

Kit ravno ne je rib, načeloma, razen kakšne izjeme.

Poštar pa tud rukne pr vsaki drugi bajti enega.

Commis débarrasseur

neznan uporabnik

11. feb 2011 17:28

Se dva razgledana Slovenca pogovarjata.

In vpraša prvi:

"Ti, a ti veš, kolk daleč je Njujork (to je po slovensko New York) od Ljubljane (Maribora, Ljutomera, Portoroža.....)?"

Pravi drugi:

"Pojma nimam."

Prvi:

"Ti povem, ene 10 tisoč kilometrov sigurno!!"

Drugi:

"Ma dej, pa kje pa je to pol!? Nekje bogu za hrbtom, ha!"

japaja

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

11. feb 2011 19:29

Pobozna zelja:

 

Dragi Bog!

Vse, kar si zelim v letu 2011, je debel bancni racun in tanka postava.

In prosim, ne pomesaj tega - tako, kot si to storil lani!

 

Nena-morje

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti