Malo za hec

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

14. mar 2011 11:50

Stara gospa umre in gre v nebesa. Medtem ko čaka na dovoljenje za vstop pred vrati, kramlja s Sv. Petrom. Naenkrat se zasliši grozovito kričanje in vreščanje, da stari gospe zledeni kri v žilah. "Moj bog, kaj neki je bilo to?!" vpraša gospa, "kaj se dogaja?" "Brez skrbi," odvrne Sv. Peter, "samo nekomu vrtajo v lopatice luknje za pritrditev angelskih kril." Stara gospa je videti nekoliko pretresena, a vseeno nadaljuje s pogovorom. Deset minut kasneje se vnovič zasliši kričanje in vreščanje. "O, moj bog! Kaj pa je zdaj?!" vpraša gospa. "Brez skrbi," ravnodušno odvrne Sv. Peter, "nekomu vrtajo v glavo luknje za pritrditev svetniškega sija." Stara gospa zmaja z glavo: "To je preveč zame, jaz grem kar dol v pekel." "Pa ja ne greste dol," se zavzame Sv. Peter, "na silo vas bodo posexsal spredaj in zadaj in še kam." "Saj vem," odvrne gospa, "ampak za to že imam luknje! klavdija

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

18. mar 2011 18:49

Živimo v družbi, kjer pica prispe do vaših vrat v krajšem času kot policija.

Svetloba potuje hitreje kot zvok. Zato nekateri izgledajo pametno, dokler ne spregovorijo.

Če bi se strinjal s tabo, bi se oba motila.

V resnici nikoli ne odrastemo, samo naučimo se, kako se obnašati v javnosti.

Znanje je, če veš, da paradižnik spada med sadje. Pamet je, če ga ne dodaš v sadno solato.

Politiki in plenice
imajo eno skupno lastnost. Oboje je treba redno menjati in to iz istega razloga.

Večerne novice se začnejo z "dober večer", nato sledi razlaga, zakaj to ne drži.

Če se ti zdi, da nikomur ni mar, če obstajaš, poskusi zamujati s plačili.

Kako lahko ena samcata vžigalica povzroči gozdni požar, če pa potrebujemo celo škatlico, da lahko zanetimo taborni ogenj?

Banka je prostor, kjer ti bodo posodili denar, če jim boš lahko dokazal, da ga ne potrebuješ.

Ženske ne bodo nikoli enakopravne moškim, dokler ne bodo sposobne hoditi po ulici plešaste in s pivskim vampom ter vseeno misliti, da so seksi.

Zakaj ljudje takoj verjamejo, če jim poveš, da je zvezd štiri bilijone, če pa rečeš, da se barva še ni posušila, pa morajo preveriti?

Golenica je naprava za iskanje pohištva v temi.

Čista vest
je ponavadi znak slabega spomina.

Umetna inteligenca
se ne more kosati z naravno neumnostjo.

Smrad v nagnetenih dvigalih je drugačen za pritlikavce.

Vedno si sposodi denar od pesimista. Ne bo pričakoval, da mu ga vrneš.

Zakaj Američani izbirajo samo med dvema kandidatoma na predsedniških volitvah in med 50 kandidatkami za miss Amerike?

Diplomat je tisti, ki te lahko pošlje k vragu na takšen način, da se že veseliš potovanja.

Ko si v dvomih, momljaj.

Sekiranje pomaga!
90% stvari, zaradi katerih se sekiram, se nikoli ne zgodi.

nola

Amelia  

član od: 9.11.2009

sporočila: 322

18. mar 2011 19:48

Sedemletna Natalija, se vsa vesela pohvali svoji prijateljici, da je dobila novega ocka. - A res, kako mu je ime? -Franci Poglajen. - On je zelo dober, mi smo ga imeli lansko leto. Amelia

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

30. mar 2011 8:59

Bere dedi cajtnge in
ravno obrne na stran z osmrtnicami, ko mimo pride

vnuček in pravi: "Kva
je dedi, a si spet na fejsbuku".

Nena-morje

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

30. mar 2011 9:14

sem ga že slišala, ampak še vedno vžge!

JJ

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

31. mar 2011 19:51

Nola kje si te pobrala? Super so!

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

31. mar 2011 21:24

Reportaža u jutarnjem TV programu: Voditeljka na pijaci pita neku baku koja prodaje svoje proizvode: "Dobro, recite mi zašto su vam proizvodi tako skupi?" A baka, odgovara: "Nisu mi, dete, proizvodi skupi, već si se ti loše udala!" K

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

31. mar 2011 22:34

Kaj je stajerska Superkombinacija?

Smuk v gostilno in slalom domov!!!

Nena-morje

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

1. apr 2011 1:53

Se srečata soseda.
"Si slišal, da bodo ukinili davčno upravo!"
"Ne, kje si izvedel ?"
"Po pošti sem prejel zadnji opomin"

Nena-morje

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti