Malo za hec

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

15. okt 2006 10:47

Fina dama vkoraka v Rutar center in se odpravi na oddelek s sedežnimi garniturami. Zagleda fantastičen kavč krasne barve, ki bi se prilegal v njeno dnevno sobo in ko otipa alkartenast material, jo ravno zvijejo vetrovi in enega glasno spusti. V zadregi se ozre naokoli, če je kdo njeno nerodnost opazil.Ravno si oddahne in zopet pogleda proti kavču, ko stopi pred njo trgovec. "Dober dan. S čim vam lahko ustrežem, gospa?" "Ja, tale kavč me zanima. Kakšna je pa cena?" "Gospa, se bojim, ko ste že samo ob otipu materiala prdnila, da se boste, ko slišite ceno, usrala!" Lep dan in veliko se smejte

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

19. okt 2006 16:29

Ribnčan gre po cesti, ko mu na nogo stopi fina Italijanka na visokih petkah. Ribnčan zavrešči. Italijanka se mu hiti opravičevat: "Skuzi skuzi senjor." Ribnčan pa ji v bolečinah reče: "Skuzi nej šlo, al boli pa ornk!" tumpika

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

20. okt 2006 12:18

Dolores, dieta je pa zakon. Dva prijatelja se srečata na pokopališču. - kaj pa je ? - ženo sem pokopal. - kaj ji je bilo ? - jedla strupene gobe. Drug let podobno - ja, spet sem ženo pokopal. - kaj je pa bilo. - Jedla je strupene gobe. Tret let se spet srečata na pokopališču. - ja, spet sem ženo pokopal. - hudirja,......... že vem jedla je strupene gobe. - ( odkimava ) ne, sploh ne. - kaj pa je bilo ? - počena lobanja. - kako pa? - ni hotla jest gob. tumpika, bodi pazljiva, prosim. ežoj Sporočilo je spremenil(a) ežoj dne 20. okt 2006 12:20:44

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

20. okt 2006 12:30

Ežoj, mislim, da sem premalo gibčna zanjo, saj drugo bi še šlo. Rožanec, usta mam do ušes, pa ne me spet prašat zaradi katerega. Ne bi se mogla odločit, vsi so tooolk lušni. Lp Dolores

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

20. okt 2006 12:50

Dolores vsaj nekoga nasmejim Lep dan in veliko se smejte

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

20. okt 2006 17:53

Navalio Crnogorac da se ženi, te reče čaletu da mu nađe ženu. Ide čale drugi dan i vodi Slovenku. Prvu noč, odvede crnogorac nju u sobu, skine se, i pokaže dole: -"Ženo, šta je ovo?" -"Pa... Kita..." -"Marš kurvetino jedna bezobrazna..." i tako on nju istjera. Ide čale drugi dan i vodi Hrvaticu. Opet ista priča: -"Ženo, šta je ovo?" -"Valjda je k***..." -"Marš brezobraznice jedna..." i istjera on i nju. Kad ide čale treči dan i vodi Bosanku. Opet ista stvar, oni naveče sami: -"Šta je ovo, ženo moja?" -"Neznam..." -"Kako neznaš...?" -"Pa neznam..." -"Eto, vidi kako si mi ti poštena i kulturna. Vidiš ženo, ovo ti je k...c." Kad ona sva začudena: -"To k...c? Pa to kurca ni vidjelo nije!" tumpika

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

24. okt 2006 18:14

Sem se preselila Cigan in doktor kupita sosednji parceli, obe iste velikosti. Doktor začne graditi hišo, cigo ga pa posnema in začne graditi enako hišo, doktor položi tlakovce, cigo položi tlakovce, doktor si omisli kovano ograjo,čez dva dni so mojstri že pri cigotu in švasajo... Po šestih mesecih stojita v ulici dve popolnoma identični hiši z identično urejeno okolico. Doktor in Cigo se srečata na ulici in vpraša doktor cigota: " Čuj, kaj ti misliš koliko sta vredni naijni hiši, če bi jih zdaj prodala?" "Cigo pa odgovori: "Tvoja 30, moja pa 60 milijonov!" Doktor začudeno: "Zakaj je pa tvoja vredna enkrat več kot moja???" Cigo: "Hehe moja ima za soseda doktorja, tvoja pa cigana..." Anamarija

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

27. okt 2006 14:35

Poslovnež pošlje fax svoji ženi : "Moja najdražja: Vsekakor boš razumela ,da imam določene potrebe ki jih ti zdaj ko si 54 let stara ne moreš več zadovoljiti. S teboj sem zelo srečen in te kot ženo zelo cenim. Zato upam da ne boš narobe razumela, ko boš po tem faxu vedela , da sem z Mašo, mojo 18 letno tajnico, v hotelu Slavija. Ne bodi v skrbeh, pred polnočjo bom sigurno doma. Ko pride mož domov, najde na mizi v jedilnici naslednje pismo : Moj najdražji : "Dobila sem tvoj fax in hvala za tvojo odkritosrčnost.. Ob tej priložnosti bi te rada spomnila , da si ti že medtem tudi napolnil 54 let. Istočasno pa bi ti rada povedala , da sem trenutno z Andrejem, mojim učiteljem tenisa ,ki je tudi kot Maša star 18 let, v hotelu Orel. Kot uspešen poslovnež in s tvojim odličnim znanjem matematike boš razumel , da sva v enaki situaciji ... vendar z majhno razliko : “18 gre večkrat v 54, kot 54 v 18 “... in zato posledično ,prej kot jutri zjutraj ne bom doma! En vroč poljub od tvoje žene, ki te resnično razume...“

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

27. okt 2006 22:06

Ponudba Mlad, postaven, a vidno skrušen mladenič se zateče v ordinacijo k prijetni zdravnici. "Kaj vas muči?" Ga vpraša dohtarca. "Težave imam z erekcijo." "Tako mlad, pa težave z erekcijo?" "Ja, ampak jaz jih imam v nasprotni smeri." Zdravnica si natakne očala: "Kaj to pomeni? Mi lahko razložite?" "Ja, bom," zajeclja mladenič, " kar naprej mi stoji, tudi po 12 ur na dan. To je nevzdržno! Kaj mi lahko date?" Zdravnica se skloni do nesrečnika in mu zašepeta na uho: "Garsonjero pa dvesto jurjev na mesec!" Nesporazum Tip se zbudi, pogleda na budilko in zavpije: "Marta, stoji!" "Ne pride v poštev! Bom spet pozna v službo!" Logika Gorenjec ženi: "Obleci si plašč, jaz grem v gostilno!" "O! A me boš peljal na kozarček?" "Ne bodi trapasta. Samo peč sem ugasnil!" lp Anamarija

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

30. okt 2006 23:18

ojla, sem že poslala to na rubriko "šale" ampak je tako dober štos, da moram še enkrat napisat : "BOLEZEN SKLEROZA je ena fajna stvar. Nič ne boli pa vedno kaj novega zveš!" titta

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?NENA58
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti