Malo za hec

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

11. okt 2006 9:27

Pride Gorenjc domov pa si ga vrže na roko. Potem gre v hladilnik pa spije malo radenske in reče: Uf stari kako je lajf dober – prvo kurbe, potem pa šampanjc. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- Danes sem se vozil po avtocesti A1 proti Kopru. Levo pred menoj je s hitrostjo 130 km/h v popolnoma novem BMW-ju vozila ženska, z obrazom čisto blizu vzvratnemu ogledalu in urejala svoj make-up. Za moment sem se obrnil stran in, ko sem zopet pogledal naprej, je bila ženska s svojim avtomobilom že na polovici mojega voznega pasu, pri tem pa se je še vedno ukvarjala s svojim make-up-om. In čeprav sem dokaj možat kerlc, sem se tako ustrašil, da mi je iz roke poletel moj brivski aparat in mi iz druge roke izbil sendvič. Ko sem skušal s koleni zopet uravnati avto, mi je z ušesa padel prenosni telefon in to direktno v vročo kavo, ki sem jo držal med nogami. Kava je pljusknila čez rob, opekla moje najvrednejše dele, uničila moj prenosni telefon in prekinila zelo pomemben pogovor. Čik v ustih sem še ravno uspel zadržati. O, groza, obupne so... ženske za volanom! -------------------------------------------------------------------------------------------------- AUDI : Another Ugly Deutsche Invention BMW : Brings Me Women FIAT : Failure in Italian Automotive Technology :) FORD : Fix Or Repair Daily SAAB : Shape Appears Ass-Backwards HYUNDAI : Hope You Understand Nothing"s Driveable And Inexpensive... VOLVO : Very Odd Looking Vehicular Object PORSCHE : Proof Of Rich Spoiled Children Having Everything Sporočilo je spremenil(a) majamarko dne 11. okt 2006 09:32:16

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

11. okt 2006 15:05

Dvoletna dieta Preveč sedite? Po službi ni časa za telovadbo in ostale fizične aktivnosti? Se vam maščoba kar zažira pod kožo in so vse diete, ki ste jih že kdaj poskusili drage, neučinkovite ali pa slabo vplivajo na vaše počutje? Idealna rešitev je dieta dvoletnikov. Otroci, starosti okrog dveh let, so vsi po vrsti fit. Nabiti so z energijo, njihova hrana je polnovredna, dobro spijo in se ne redijo. Taka dieta je zdrava, koristila pa bo tudi vsakemu starejšemu. Ponedeljek * Zajtrk: Zmešan jajček, košček toasta z marmelado. S pomočjo prstov pojej dva grižljaja jajčka, ostalo vrzi na tla. Pojej grižljaj toasta, potem pa razmaži marmelado po obrazu in obleki. * Kosilo: štiri voščenke (barva ni pomembna), pest čipsa in kozarec mleka. Popij tri požirke, ostalo polij. * Malica: Bobi palčka, dva kovanca, štiri požirke postanega piva. * Večerja: Popeci toast in ga vrzi po tleh. Torek * Zajtrk: Poberi toast od prejšnjega dne s tal in ga pojej. Popij pol steklenice arome vanilije in zavitek zeliščne paste. * Kosilo: Pol pasirane šminke in ogorek cigareta, ki ga je nujno pojesti. Kocka ledu po izbiri. * Malica: Liži liziko, dokler ne postane lepljiva. Pojdi iz hiše in jo vrzi v prah. Poberi jo in znova liži, dokler ni čista. Potem jo prinesi v hišo in vrzi na tepih. * Večerja: Kinder jajček. Čokolado stopiš v rokah in jo razmažaš po steni. Igračko poješ košček za koščkom. Sreda * Zajtrk: Sendvič s Poli salamo in sirom. Sir vržeš na tla, salamo poješ, kruh zdrobiš in si ga zatlačiš v uho. * Kosilo: Liziko od včeraj pobereš s tepiha, poližeš vse dlačice in jo vržeš v školjko. Pobereš ven in jo odneseš v najbližji čevelj. Zraven piješ sok. * Malica: Plastelin in jabolko, ki ga zribaš na radiatorju. * Večerja: Krožnik čokolešnika zvrneš na mizo in ga poližeš. Kar ostane probaš spravit med lase. Četrtek * Zajtrk: Kos pizze in par požirkov vina. Kar je pač ostalo na mizi od včeraj. * Kosilo: Drobtine s kuhinjskih tal in lizika iz čevlja. * Malica: Pomaranča. Najprej tolčeš z njo po mizi, nato jo olupiš in njene koščke stisneš z rokami nad usti. Majico, ki je mokra od soka ožameš na mizo in posrkaš. * Večerja: V kozarec cedevite stlačiš kos kruha z ribjim namazom in popiješ. Petek * Zajtrk: Čaj in nekaj briketov iz pasje posode. * Kosilo: Piščanec in pire krompir, ki si ga tlačiš v nos, špinačo zmečeš na tla. * Malica: Jogurt. * Večerja: še vedno jogurt. Ješ z zobotrebcem. Sobota * Dan za post Nedelja * Zajtrk: Kakav, ki ga poliješ po hlačah in kruh z marmelado. Skorjo pustiš. * Kosilo: Skorja od zjutraj. * Malica: Bonbon. Najbolje dva naenkrat, da slina lepo teče po bradi. Obrišeš v zaveso. * Večerja: Četrt tube paste za zobe stisneš v dlan in poješ. V skledo kosmičev streseš pol skodele sladkorja, preliješ z mlekom in z mešanico nahraniš psa. Pa dober tek ! Lp Dolores

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

15. okt 2006 10:40

Ironija Poročita se mravljica in slon. Po prvem poročnem seksu slona rukne infarkt in crkne. Sranje, je besna mravljica, zaradi petih minut strasti bom zdaj vse svoje življenje kopala grob!? Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

15. okt 2006 10:41

Guma Dva tipa gresta v hribe pa nabašeta na skupino, ki se je šla bungee jumping. A poskusiva še midva? vpraša prvi. Ni šans!? je odločno proti drugi: Na ta svet sem prišel zaradi ene strgane gume. Ne bom tudi šel z njega zaradi istega razloga. Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

15. okt 2006 10:41

Zgledujte se Petelin kaže kuram nojevo jajce: Nočem vas kritizirati, drage moje dame. Rad bi pa, da dobro pogledate, kako te stvari počnejo v inozemstvu!? Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

15. okt 2006 10:41

Jasno Zakaj ima blondinka ves čas zaseden telefon? Ker pazi na linijo. Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

15. okt 2006 10:43

Razsvetljenje Jure zaspi na nudistični plaži in se zbudi sredi dneva s totalno rdečimi jajci. Ančka, daj tri jogurte!? se zadere, ko pridirja domov, se s polnim naročjem mlečnih produktov zaklene v kopalnico, zlije vse skupaj v lavor in postavi jajca na hladno. Ker vse skupaj traja in traja, Ančka zaskrbljeno pogleda skozi ključavnico, kaj za vraga se dogaja. Ko vidi Jureta z jajci v jogurtu, si oddahne: Uff, lahko bi umrla, preden bi izvedela, kako jih polnijo ...! Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

15. okt 2006 10:43

Povabilo Branetu umre že tretja žena. Sosed noče na pogreb. Zakaj ne greš? ga sprašuje soproga. Sram me je. On mene že tretjič vabi, jaz pa njega še nikoli nisem ... Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

15. okt 2006 10:44

Očitno Kakšna je razlika med dobrimi in slabimi joški? Med dobrimi je verižica, med slabimi pa popek. Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

15. okt 2006 10:46

Pride črnc v Ljubljano v okviru študentske izmenjave in po nekaj mesecih postane "fukotožen". Gre nekega večera ven žurat kjer spozna eno Ljubljančanko pa hitro zapustita lokal. Sprehajata se po Tivoliju, se usedeta na klopco pa pogovarjata, nakar črnc kot strela z jasnega reče punci: "Oh, ti si mi tooolk dobra, dej greva sexat...!" Pa reče punca:"Ja sej bi res sexala, sam s tabo glih ne, vi črnci, ki imate tolk dolge, se bojim, je preveč to zame..." Pa jo prepričuje:"Jah kje si pa to sliąala, to so pa res same govorice.... Dej no, tooolk sem že potreben..." Pa punca mal popusti in reče: "Jah lahko, ampak sam v usta..." Črnc razočarano: "Eh, to pa lahko tud sam..." Lep dan in veliko se smejte

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti