Malo za hec

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

5. okt 2006 9:39

Zaradi katerega vica pa Dolores? Lep dan in veliko se smejte

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

5. okt 2006 9:52

Rožanec, cel komplet mi je všeč, najbolj pa deklice v jezeru. Sem si sprintala vse, ker zapomnim si jih itak ne. Lp Dolores

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

5. okt 2006 11:09

Pride Bosanec v Črno goro in reče Vladiki: "Jel, Vladiko, jel mogu da odnesem kamenja?" Vladika pravi: "Nosi, samo ti nosi." In odnese par kamnov. Pride Bosanec drugič s kamionom. Spet reče Vladiki: "Jel, Vladiko, jel mogu da odnesem još kamenja?" In Vladika spet: "Ma samo ti nosi, čovječe." In Bosanec odpelje poln kamion. Medtem pa se zbere gruča vaščanov, ki nezadovljno mrmrajo. Pride eden izmed njih do Vladike in reče: "Jel, Vladiko, što dopuštaš da nam Bosanci odnose kamenje?" Pravi Vladika: "Ma neka nose, dovoljno ga je." Gre vaščan nazaj in se posvetuje z ostalimi. Pride zopet do Vladike: "Dobro Vladika. Al ako se pojavi zemlja, ti češ je obradživati!" Hodi Slovenec po Črni Gori in sreča Črnogorca, ki leži pod slivo in ga vpraša: "Šta radiš ovde?" Ta mu odgovori: "Pa berem šljive?" Slovenec se začudi in odide. Drugi dan gre spet mimo in ga vpraša: "Šta radiš ovde?" Ta mu spet odgovori: "Pa berem šljive!" Slovenec se spet začudi in odide. Drugi dan ga zopet sreča in vpraša isto. Črnogorec mu spet isto odgovori. Slovenec se razjezi in reče: "Pa kako bereš šljive kad samo ležiš tu!" Črnogorec mu odvrne: "Pa lepo, kad zaduva vetar šljive padnu dole i ja ih pokupim!" Slovenec vpraša: "A šta ako ne zaduva vetar?" Črnogorec: "A jebiga ... slaba ljetina!"

špelca marelca  

član od: 31.7.2006

sporočila: 87

5. okt 2006 13:02

Blondinka hodi po cesti in se ustavi pri obcestni luči. Na drogu je letak, na katerem piše, da nekdo oddaja stanovanje. Blondinka potrka na drog, čaka, čaka, pa nič. Mimo pride policaj in jo vpraša: - Kaj pa počnete? - Tukaj piše, da oddajajo stanovanje. Trkam pa se nobeden ne oglasi. Policaj pogleda navzdor, pa pravi: - To je pa res čudno. Kaže, da so doma, saj imajo prižgano luč!

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

5. okt 2006 20:54

turistični vodič kaže turistom kamnine ( geološke plasti ) in pravi: - tile kamni so stari petsto milijonov in tri leta. OK, pač so tako stari, vsi so tiho, pa se en vseen oglasi: - kako pa vi to tako natančno veste? vodič pa odgovori: - en, ki ve, mi je pred tremi leti povedal, da so stari petsto milijonov let. ežoj

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

6. okt 2006 4:47

V porodnišnici se pogovarjata dva novorojenčka. Fantek pogleda punčko in ji ponosno reče: "Fantek sem." "Kako pa to veš?" vpraša punčka in fantek odvrne: "Počakajva, da gre sestra ven, pa ti bom pokazal." Ko sestra odide, potegne fantek odejico stran, pomoli nožice v zrak in pravi: "Poglej, modre nogavičke." Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

6. okt 2006 4:49

TALE JE DOBER (pa še zapomniti si ga ni težko ) Janezek: Mami, mami zakaj ima oči tako malo las? Mami: Zato ker veliko razmišlja! Janezek: Zakaj jih imaš pa ti potem tako veliko? Mami: Tiho bodi pa jej! Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

6. okt 2006 4:52

Saška (pa ne Lenderova ) je imela majhne prsi, zato je šla k doktorju Novaku po nasvet, kako naj si jih poveča. Svetoval ji je: "Vsako jutro po prhanju podrgnite svoji bradavički in recite: "Tingeltangel moje broške, jaz bi rada večje joške."" Saška je nekaj mesecev masirala svoje prsi in zadeva je resnično začela delovati. Zrasle so ji čudovite prsi. Nekega dne pa je prepozno vstala in se je šele na avtobusu spomnila na jutranji obred. Ker ni hotela izgubiti svojih čudovitih prsi, je obred opravila kar sredi avtobusa in rekla: "Tingeltangel moje broške, jaz bi rada večje joške." Fant, ki je sedel v bližini, se ji je nasmehnil in jo vprašal: "Ali morda hodite k doktorju Novaku?" "Kako pa veste?", pravi Saška. Fant ji odgovori: "Tika taka moja ur"ca, jaz bi rabu vec"ga k...." Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

6. okt 2006 4:53

Gresta blondinka in rjavolaska mimo enga travnika in zagledata drugo blondinko kako sredi travnika sedi v čolnu in vesla. Pa prav rjavolaska: "Glej jo kaj dela. Joj, kok je neumna." In ji blondinka odgovori: "Ja res. Ma če bi znala plavat bi odplavala do nje in bi jo tko počla..." Lep dan in veliko se smejte

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti