Aparat za peko kruha

barbara***  

član od: 1.7.2004

sporočila: 62

30. mar 2005 11:08

Galja, sem iz Kopra Sem poklicala v Ljubljano in so bili zelo prijazni. So mi dali tel. št. najbližjega servisa. Hvala barbara Sporočilo je spremenil(a) barbara*** dne 30. mar 2005 11:12:25

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

30. mar 2005 12:59

Moj Clatronic BBA 2865 zdajle peče kruh in sicer iz mešanice bele moke, krušne moke, ovsenih kosmičev in semen. Zgleda ful dobr. Poročam o uspehu. LP Julija Julya

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

30. mar 2005 19:57

Se moram prav pohvalit - sem spekla šunko v testu. Še nikoli mi ni tako uspelo Lumpica

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

30. mar 2005 22:47

vcibej, si pekla v kruhomatu? Daj nam razloži vse od A do Ž, prosim! LP! Galja

ZLATA  

član od: 31.3.2005

sporočila: 100

31. mar 2005 9:30

Lep pozdrav vsem! Prav vse moram zelo pohvaliti. Zelo ste pridni, da posredujete svoje recepte in izkušnje. Tudi sama sem zasvojena s prebiranjem tega foruma. Veliko sem se naučila na vaših izkušnja, tako da sem tudi sama postala zadovljna s peko kruha.(začetne težave sem imela kar hude, tako da sem bila zelo razočarana in sem skoraj vrgla puško v koruzo. Z vašo pomočjo pa sem dobila pogum in sem začela preizkušati vaše recepte. Uspeh je bil tu.) Imam pa še eno težavo in vas prosim za pomoč: Imam težave, da dobim kruh iz pekača (Clatronic). Ali gnetilke ostanejo v kruhu, ali pa v pekaču s celo kepo testa. V kruhu je pa kar velika luknja. Če pečem čez dan, da sem zravem, vzamem gnetilke ven, največkrat pa je kruh pečen, ko vstanem in problem je tu. LP, Zlata ZLATA

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

31. mar 2005 9:49

Pusti kruh nekaj minut v pekaču, ko je program že končal - tako se skorja malo zmehča (od kondenzirane vlage) in boš lažje vzela ven gnetilke. Jaz sem za veliko noč delala pletenice ampak kar na roke, sem bila hitreje gotova kot če bi dajala testo v kruhomat. Mi je pa naredil testo za mojo prvo potico - nadev sem zimprobizirala in ga je bilo seveda ogromno in zelo mehek je bil, zato je bila potica grda ko smrt, ampak baje zelooo dobra (jaz en smem preveč orehov) ampak glede na to, da so v službi prvi dan zmazali skoraj čisto celo (ostalo je 2cm), je očitno ok:) Veri

ZLATA  

član od: 31.3.2005

sporočila: 100

31. mar 2005 11:05

Veri, hvala. saj ga pustim nekaj časa v pekaču, a očitno premalo se bojim, da bo potem skorja mokra. LP ZLATA

Natassa  

član od: 29.1.2003

sporočila: 97

31. mar 2005 11:07

Pred dnevi ste pisale o kokosovi potici. Pogledala sem na stran od revije Dober tek, a nisem nič našla. Bi bila katera tako prijazna in napisala recept, prosim. Za praznike sem tudi jaz spekla zelo dobro orehovo potico, zamesila pa sem v kruhomatu (sploh prvič). Že ko sem vzhajano testo ven jemala, sem vedela, da bo uspelo. In je res! Sedaj bi se pa rada lotila kokosove potice... Natassa

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

31. mar 2005 13:09

No moj mešani kruh je odlično uspel, so moji rekli, da je boljši kot sosedov. Pošljem recept in slikico v bazo. Julya

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti