Nasveti v vezi uparabe amc loncev

tema je zaklenjena

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

7. jun 2006 9:10

Proxima, delim tvoje mnenje, povsem. AMC, Kirby, Battagle in še kaj takega se najde, aja, razne odeje, pa Dormeo, vse je isti šmorn od natega. Se mi kar bruha, če slišim kaj od tega in v obrambo pred takimi napadi kar demonstrativno dvignem roko v znak obrambe in protesta. Ko sem od prijateljice, za katero smo vsi švercali njeno AMC posodo, izvedela, da so ji sramotno odpadli termostati (pomislite, švercati svojo lastno, drago plačano posodo - čista bedarija, da ne rečem še kaj hujšega), sem si rekla: Vse kar je prav. Dosti je tega. Pamet v roke. Malo sem se izkašljala, pa brez zamere. Niti nisem mislila stegniti jezika, pa me je Proxima napeljala. Lp Dolores

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

7. jun 2006 9:30

Pač še nismo imeli problemov z AMC in sem zato s to posodo zadovoljna, ne me zdaj kregat- ne mene, ne meni podobnim . Najhuje mi je kuhati pri fantu, kjer imajo navadno, emajlirano posodo in se sploh ne znam obrniti in v kuhinji preživim veliko več časa kot pa doma (pa tudi pri njemu velikokrat kuham). Velikokrat se mi kaj zažge, razkuha in še bi se dalo našteti veliko podobnih packarij. Naj gre še komu na bruhanje ali ne- takšno je moje mnenje. Če se na nekaj navadim, se tega držim kot pijanec plota, pa mi je prav vseeno ali se še kdo obesi na to, kar sem napisala ali pa ne. Seveda povsem razumem tiste, ki so imeli z visoko kvalitetnimi firmami težave- to je spet druga pesem. Zato pa tudi tisti, ki AMCja nimate, ne obsojajte nas. Nihče vas ne sili, da berete to temo- preprosto jo preskočite, pa vam bo prihranjeno nekaj minut življenja. Verjetno bom izpadla zoprna tečka- ampak takšna pač sem Lep dan vam želim

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

7. jun 2006 9:40

Jaz sem zato, da vsak pove svoje mnenje in izkušnje, da je vse skupaj bolj zanimivo. Kam pa pridemo, da vsi trobimo v en rog. Dolgčas! Lp Dolores

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

7. jun 2006 9:52

Res je Dolores- vsak pove svoje mnenje. In res je tudi, da če nekomu, kot posamezniku, nekaj ni všeč, naj o tem ne poskuša prepričevati druge. Vsi delamo na tem, da dajemo svoja mnenja in izkušnje- ta tema pa je, vsaj po moje, namenjena predvsem tistim, ki želimo o AMC posodi izvedeti več, ne pa kritiziranju. Meni je zelo všeč, da se je Petra javila in nam vsak dan veselo deli recepte. Hvala ti Petra! Lep dan vam želim

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

7. jun 2006 10:26

To je moje mnenje in prepričanje, ne kritika. Rožanec, želim ti veliko užitkov pri kuhi v katerikoli posodi. Lp Dolores

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

7. jun 2006 10:29

No zmenjeno Pa hvala lepa- kuhala bom rada četudi bom imela najbolj ubogo posodo na svetu. Ker to mi je pa res užitek (sploh če imaš doma takšne jedce, ki jejo skoraj vse. Včasih je treba sklepati kompromise, pa gre ) Lep dan vam želim

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

7. jun 2006 18:22

Jaz bom pa postavila konkretna vprašanja: - Kako v AMC skuhate špinačo? - Kako v AMC skuhate slivove cmoke, štruklje ipd. - Kako s Secuquickom skuhate krompir (koliko vode dodate) Hvala za odgovore Atina

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

7. jun 2006 19:11

Moja kolegica sploh ne more kuhati s to posodo na steklokeramični indukcijski plošči, kar se mi zdi popolnoma nespremenljivo glede na to koliko je posoda stala. AMC je zdaj romala na podstrešje, sama pa je morala kupiti drugo posodo. No, sama sem mnenja, da je ta posoda odločno predraga za to, kar ponuja. Tudi sama kuham brez maščobe in za to uporabljam dosti cenejše alugusnate posode in vrečke za peko v pečici. LP Anja

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

8. jun 2006 7:54

Atina, s sekokvikom kuham največkrat cel krompir z olupkom vred. Dodam manj kot deci vode, nič ne solim, pokrijem s sekokvikom pa kuham 7 minut-odvisno od debeline krompirja. Špinačo kuham ravno tako za malo vode brez sekokvika. Štruklje kuham na sopari, ANJA

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

8. jun 2006 8:17

anja27 je napisal/a:
Moja kolegica sploh ne more kuhati s to posodo na steklokeramični indukcijski plošči, kar se mi zdi popolnoma nespremenljivo glede na to koliko je posoda stala. AMC je zdaj romala na podstrešje, sama pa je morala kupiti drugo posodo. No, sama sem mnenja, da je ta posoda odločno predraga za to, kar ponuja. Tudi sama kuham brez maščobe in za to uporabljam dosti cenejše alugusnate posode in vrečke za peko v pečici. LP Anja
Anja kako to? Moja soseda ima steklokeramično ploščo, pa lahko kuha. Bi te prosila za razlago oz. kogarkoli, ki mi zna to razložiti. Lep dan vam želim

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti