Kaj beremo?

isaili  

član od: 23.3.2010

sporočila: 5

15. avg 2010 18:35

ja najraje berem Paolo Coelho in to vse njegove ob reki Piedri že tretjič isaili

tatam  

član od: 30.10.2005

sporočila: 179

15. avg 2010 21:02

Prebrala Zrcalna podoba-Sandra Brown.Zelo me je navdušila,sem jo kar požirala. Sedaj berem Povabilo v Provanso-Elizabeth Adler.Glede na to,da jo bom končala v enem dnevu je to kar berljiva knjiga,posebaj navdušila me pa ravni ni. Še vedno se prebijam skozi Lipa zelenela je-končala šesti del,torej sem na sredini. Ni ravno moje najljubše branje,a ker sem že začela,bom vztrajala do konca ;-)) tatam

Lakica  

član od: 24.7.2008

sporočila: 254

15. avg 2010 21:06

Christina Dodd - Do vratu v težavah (spoznamo tretjega od polbratov) Agataha Christie - Gospa McGinty je mrtva (nenadomestljivi Hercule Poirot) Trenutno berem : Stephanie Laurens - Vragova nevesta (presenetljivo dobra, v stilu Garwoodove in Woodiwissove) Lakica

Alcika  

član od: 14.9.2008

sporočila: 192

16. avg 2010 11:39

Ob študijskem gradivu sta me pritegnili še: G. Musso - Ker te ljubim in K. Gier - Nevesta je žal rekla NE (super poletno branje, polno humorja in resnično zravilo proti slabi volji). Alcika

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

16. avg 2010 12:43

Čez vikend sem navdušeno reciklirala Christopher Brookmyre: All Fun And Games Until Somebody Loses An Eye, hilarično zabavno jamesbondovsko odisejado 46-letne predmestne mame, babice in gospodinje Jane Fleming (ring a bell?:), ki se iz kirurško natančne čistilke sveže popacanih preprog v nekaj poglavjih razvije v hladnokrvno femme fatale s pištolo v vsaki roki, s katero ni priporočljivo zobati niti češenj, kaj šele oliv iz martinija (shaken, not stirred). Nekateri pasusi so smešni za umret, drugi ravno prav pocukrani, da ganejo še mojo ne najbolj nežno dušico; knjiga komaj čaka na film. Nadvse priporočam in pripominjam, da je skrajni čas, da se za Brookmyrejev opus najde dovolj čvrst prevajalec v slovenščino, ker bom sicer vzela leto neplačanega dopusta in se tega posla z užitkom lotila sama. lp, proxima

niki1977  

član od: 20.6.2010

sporočila: 2

16. avg 2010 14:43

" Pobeg " od Carolyn Jessop. Carolyn Jessop se pri osemnajstih pod prisilo poroči s pedesetletnim Merrilom, kot njegova četrta žena. V 17 letih zakona se jima rodi 8 otrok. V knjigi razkriva svojo pot trpljenja v mormonski skupnosti, ki se oddalji od zunanjega sveta. Vredna branja. niki1977

marko b  

član od: 24.1.2008

sporočila: 10

17. avg 2010 10:15

Prebral Romana Berni - Ljubim te skrivnostno dekle.

ZAnimiv roman. Pisateljica spet piše o odnosu ženske z moškim, ki je osoren do ženskega sveta.

marko b

Brgita  

član od: 17.8.2006

sporočila: 267

19. avg 2010 11:12

Pod marmornim nebom, John Shors

Princesa Džahanara, razpeta med prepovedano ljubeznijo in dolžnostjo cesarjeve hčerke, pripoveduje o svojem življenju in o nastanku Tadž Mahala.

Brgita

adalbert  

član od: 2.2.2008

sporočila: 285

20. avg 2010 21:49

Prebrala sem ARTO PAALINNA in njegov roman-Župnikov zverinskik služabnik in se zelo zabavala.Preprosta resnica od JODI PICOULT,potegne, roman opisuje strogo življenje amišev V Ameriki. adalbert

l e a  

član od: 30.6.2008

sporočila: 193

26. avg 2010 22:47

Danes sem prebrala knjigo Tjaše Kokalj: Poljubi me miss! Katastrofa:)! Začela pa sem z branjem knjige Deček z imenom Dave in mi je zaenkrat zelo všeč:) LP l e a

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti