Kaj beremo?

vanilija76  

član od: 29.9.2007

sporočila: 415

14. jun 2009 9:08

Tudi ta knjiga Ukradena čast se splača prebrati vsekakor.Je pa točno tako kot si napisala angie.orhideja,da po takšnih pripovedih kot je med drugim tudi ta,se resnično zamislimo nad svojim življenjem,v kakšni blaginji in razkošju živimo mi,pa četudi je recesija.Malo heca,ampak veliko resnice. Lep sončen dan,ki naj bo vsak dan nasmejan! Vanilija76

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

14. jun 2009 9:18

Margot je napisal/a:
Trenutno Ugovor s Đavlom by Boris Dežulović.Margot

Matr, šprehamo forin lengviđize!

ežoj

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

14. jun 2009 9:21

@AVA: A da je ilustrirana! A so vsaj slike zanimive?

ežoj

Margot  

član od: 12.12.2008

sporočila: 260

14. jun 2009 10:48

Nekaj malega, ežoj. Glede na to, da se nisem nikoli učila hrvaščine/srbo-hrvaščine, mi gre branje te knjige dokaj počasi, vendar je knjiga tega vredna. Margot

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

14. jun 2009 12:13

Jaz pa trenutno berem "Digital Fortress" v originalu. Da malo osvežim jezik. Dobra stvar. Dolores Sporočilo je spremenil(a) Dolores dne 14. 2009 12:35

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1412

14. jun 2009 15:21

Četrti del "Rod jamskega medveda" pisateljice Jean M.Auel. Všeč mi je, ker so takrat v Evropi živeli še mamuti in avtov sploh še ni bilo na vidiku. Kaj avtov. še konjev niso poznali. Bil je samo čudovit svet, tišina, lepote narave, sožitje z njo. daga

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

14. jun 2009 17:00

Ravnokar sem odlozila Marian Keyes: Anybody Out There, nejevoljna, ker niti chick-lit ni vec, kar je bil (edini omembe vreden twist je ukraden iz Lionel Shriver: We Need To Talk About Kevin). Odsvetujem (prvo, ne druge, da ne bo kaksne zablode). lp, proxima

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

14. jun 2009 17:18

Dolores je napisal/a:
Jaz pa trenutno berem "Digital Fortress" v originalu. Da malo osvežim jezik. Dobra stvar.DoloresSporočilo je spremenil(a) Dolores dne 14. 2009 12:35

 

Dobro za obnovitev jezika, za kaj več je pa ne bi priporočala. Je pisana ko kak dr. roman. No, pač moje mnenje, na žalost sem imela plot pogruntan na 100ti strani, od 600 ali nekaj takega. Dosti boljša je Angels and Demons, pa tudi film so naredili kar spodoben. Me mika še enkrat obiskat Rim.

Vanja

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

14. jun 2009 17:42

ežoj je napisal/a:

A je kdo bral Figurae Veneris? Ne bi rad začel brat, pol pa izpade kakšna filozofska knjiga, ki te zamori do konca. Po naslovu bi sodil, da je nekaj v zvezi s kiparstvom.

ežoj

Ah, Ežoj, ti jo kar podarim. Je bila najdena na podstrešju, v paketu z eno diplomo iz tehničnih (pha!) znanosti. Sem prepričana, da shranitelj ne ve kje je njegova diploma, ne kje je knjiga o kiparskih veščinah.

Ima pa črnobele fotografije, nič posebnega. Bi moral videti fotografije Boga Čerina iz Maribora. Gasilci so kar pozabili, da morajo izčrpavati vodo, ki je lila z gornjega nadstropja, ker sta dve , barvni, viseli že v predsobi. Enako je bilo z vsemi delavci, ki so vzdrževali tisto stanovanje, zato je trenutno na lagarju.

Kar se pa literature tiče, ti iz prve roke povem, da imam rajši barvne fotografije in klen slovenski prevod Branka Gradišnika v knjigi, ki je napisana kot kuharska knjiga: predjedi, glavne jedi in deserti. Za naslov pa se znajdi sam, razen če priznaš, da te zanima, pa ti jo posodim.  Najbrž si že en stoti sramežljivec, ki si jo je že sposodil. One, s črnobelimi fotkami, pa nikogar ne zanimajo. Zato jo lahko dobiš gratis.

F r i n a

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

14. jun 2009 22:23

Madona, tole se tako obrnilo da mi lahko pomage le Deus ex machina!

ežoj

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti