Kaj beremo?

MARTAQ  

član od: 1.2.2008

sporočila: 120

4. maj 2009 9:32

Dalsi, tudi jaz sem ravnokar prebrala Vse se vrača, vse se plača - z eno besedo SUPER. Aja, prebrala sem pa tudi Ukradena čast , pa tudi knjigo Moj glas za svobodo. Ukradena čast mi je bila zelo všeč, Moj glas za svobodo pa bolj tako, tako. lp Sporočilo je spremenil(a) MARTAQ dne 04. 2009 09:35

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

4. maj 2009 10:24

mimika je napisal/a:
A kdo pozna kaj afriškega, kenijskega, če se da? Leposlovje ali spomini, nekaj kar ti omogoča vpogled v afriško dušo. Odhajam v Nairobi in bi ob prostih večerih, ko ne bo izkustvenega učenja, prebirala kaj na to temo. mimika
mimika - jaz ti priporocam tole leposlovje http://www.emka.si/artikel/351021/Prva-damska-de LP, R.

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

4. maj 2009 10:32

Fužinski bluz (Skubic) - odpičeno. tumpika

dalsi  

član od: 18.9.2002

sporočila: 339

4. maj 2009 16:09

MARTAQ je napisal/a:
Dalsi, tudi jaz sem ravnokar prebrala Vse se vrača, vse se plača - z eno besedo SUPER. Aja, prebrala sem pa tudi Ukradena čast , pa tudi knjigo Moj glas za svobodo. Ukradena čast mi je bila zelo všeč, Moj glas za svobodo pa bolj tako, tako. lp Sporočilo je spremenil(a) MARTAQ dne 04. 2009 09:35

 

Dnevno se srečujem z ljudmi, ki imajo probleme in jim skušam pomagati zato je takšno branje zame sprošćujoče in mi preusmeri misli, ni potrebno kaj dosti razmišljati pa še nasmejim se.

 

lp

Marjana

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

5. maj 2009 21:12

evikeysn je napisal/a:
V omami LSD od legendarnega Konsalika. Ful dobro branje, knjigo sem požrla! Ali še ve kdo za kakšno dobro znanstveno fantastiko? evikeysn
Poizkusi z Mrzlo kožo ali Pandora v Kongu, me zanima, če te bosta tako prevzeli kot mene. Oh, obe knjigi sta istega avtorja: Albert Sanchez Pinjol (se opravičujem če sem kakšno črko v imenu ali priimku zgrešila). Raje ti ne povem vsebine ...se kasneje pogovoriva. Suzi

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

5. maj 2009 21:24

mimika je napisal/a:
A kdo pozna kaj afriškega, kenijskega, če se da? Leposlovje ali spomini, nekaj kar ti omogoča vpogled v afriško dušo. Odhajam v Nairobi in bi ob prostih večerih, ko ne bo izkustvenega učenja, prebirala kaj na to temo. mimika
Trenutno berem knjigo v Afriki (Gana) rojenega pisatelja Williama Boyda. Knjigi je naslov Katerokoli človeško srce - stil pisanja in opis oseb in čustev me je zelo pritegnil , zgodba pa je razpotegnjena in dolgočasna. Je pa napisal še Dobri mož v Afriki za katerega je prejel Whitebreadovo nagrado za prvenec. Suzi Pa še nekaj drugih afriških: Bernard Dadie (Slonokoščena obala), Jean Baptiste Tati Loutard (Kongo), Fernando D'Almeida (Mozambik) in Tanure Ojaide (Nigerija) Sporočilo je spremenil(a) SUZANAZ dne 05. 2009 21:47

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

13. maj 2009 18:47

Trenutno Stephenie Meyer: Somrak na kupčku pa čaka še Stephenie Meyer: Mlada luna in Dan Brown: Angeli in demoni Roncolino

Margot  

član od: 12.12.2008

sporočila: 260

13. maj 2009 18:56

mimika, verjetno si že nazaj iz Afrike, vendar ti vseeno priporočam knjigo Don't let's go to the dogs tonight, ki jo je napisala Alexandra Fuller. Trenutno pa berem Sister Carrie (by Theodore Dreiser). Margot

Alcika  

član od: 14.9.2008

sporočila: 192

13. maj 2009 19:47

Prebrano Kluun - Vdovec Alcika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti