Kaj beremo?

uv  

član od: 19.12.2007

sporočila: 105

17. apr 2009 11:11

Ni panike gogad. Zbiram knjige na kup za dopust.... uv

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

17. apr 2009 20:01

Končno sem se dokopala do četrte in pete knjige iz zbirke Otroci zemlje Jean M. Auel: Pot domov in Zavetje skal. Pot domov sem sicer že prebrala v hrvaščini, Zavetje skal pa je še nepopisan list (ups, ni res - je kar fino popisan, bolje bi bilo, da napišem neosvojena trdnjava). Se že veselim......

Lp

cervus

barbara9  

član od: 31.1.2007

sporočila: 756

22. apr 2009 10:59

Rosie, tudi jaz sem knjigo Osmi poverjenik kupila. Še  vedno pa precej neuspešno iščem original. Vedno so v "stanju pripravljenosti" še Butalci, Trije možje v čolnu, da o psu ne govorimo , Prevzetnost in pristranost in še kakšna. Ravno včeraj sem prejela po pošti Veličkovićevega Sahiba - Impresije iz depresije (končno ponatis). Se že veselim, da jo bom ponovno brala.

 

 

barbara9

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

22. apr 2009 11:03

Jaz pa trenutno požiram knjige Julie Quinn - kaj bom brala, ko teh zmanjka, ne vem. V naši knjižnici sem že vse prebrala. Aja, knjige so v angleščini, združujem prijetno s koristnim :)

Atina

borka7  

član od: 23.2.2009

sporočila: 268

22. apr 2009 13:08

Sahib - Impresije iz depresije sem pa jaz prebrala ravno pred kratkim. Odlična, hitro berljiva knjižica o povojni Bosni. Najprej se smeješ, potem pa vedno manj...

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

23. apr 2009 22:14

Ker so ravno dnevi knjige, sem malo pokukala, kakšne popuste za knjige imajo. In mi je bilo takoj žal - mejčken tuki, mejčken tam, na koncu pa tak račun, da padeš dol. Grrrr! Ampak moram napisati, da sem kupila eno dobro knjigo in jo že malo prebrala - Igor Antič: Znameniti govori. In zdaj točno vem, kaj je govoril Buda, pa Mojzes, pa Barack Obama, pri Simonu Bolivarju pa sem se prebila komaj do polovica, ampak bom že zmogla do konca. Je zanimiva tale knjigca! tudi slovo Napoleona od njegove garde sem požrla na dušek (to zato, ker je čisto kratek govorček. Je bilo pa zraven prisotnih nekaj solz. Od večine navzočih).

Zelo priporočam! (celo knjigo, ne samo Napoleona! )

Lp

 

cervus

regica54  

član od: 1.11.2008

sporočila: 291

24. apr 2009 20:57

Začela sem prebirati sago v dvanajstih knjigah Lipa zelenela je pisatelja Bogdana Novaka , končujem s prvo z naslovom Najprej je bila ljubezen. Lepo se bere. regica

evikeysn  

član od: 5.8.2008

sporočila: 12

29. apr 2009 11:44

V omami LSD od legendarnega Konsalika. Ful dobro branje, knjigo sem požrla! Ali še ve kdo za kakšno dobro znanstveno fantastiko? evikeysn

dalsi  

član od: 18.9.2002

sporočila: 339

29. apr 2009 12:59

Za sprostitev predlagam  Vse se vrača, vse se plača - Jo Barrett, trenutno pa berem Papežinja Ivana - Donna Woolfolk Cross, priporočam.

lp

Marjana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti