Ločevanje živil 90. dni - 5. del

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

8. apr 2014 15:51

Pozdravljena dekleta

Nisem brala postov za nazaj.

S prvim aprilom sem ponovno začela 90 dnevno ločevalno dieto.

Lotila sem se jo že pred nekaj leti, jo uspešno končala-16kg, nekaj časa pridno vzdrževla,

potem pa so me doloženi dogodki spravili v depresijo in sem jedla same sladkarije.

Tudi zdaj sem v obdobju, ko mi ni lahko-izgubila sem službo,

vendar ko se nekaj odločim to izpeljem.

Občasno bom tukaj poklepetala z vami.

Trenutna moja prošnja je sledeča- 

če ima katera od vas stare izvode revije Rina in jih ne potrebuje več,

naj mi jih prosim odstopi. Lahko na zs.

Takrat pred leti sem bila naročena, zdaj pa si tega žal ne morem privoščiti.

 

V glavnem dekleta, kjer je volja-tam je pot.

Bodite vstrajne in se vam bo obrestovalo.

Pošiljam vam prijazen vitaminski pozdrav 

 

syu

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

11. apr 2014 22:02

Syu, javi se kaj, kako ti gre. Pesti držim, za vse.

 

Jaz sem pa na vzdrževanju, ki mi ne gre preveč dobro od rok, saj po novem vstajam ob pol 5 (prekletstvo enega avta pri hiši) in sem ves dan lačna in utrujena in zlovoljna, ritem   se mi je čisto porušil. Še 14 dni in bo bolje, upam, pa se bom lahko malo skulirala. Saj vendar nočem teh 6 kg nazaj!!!

 

Kje ste, ostale?

marjja

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

13. apr 2014 8:37

Zdravo punce!

Pred leti sem bila na temu forumu zelo, zelo redna. Mislim, da sem se šla dieto ene 3 x. Prvič super - 24 kg, potem pa nikoli več. Tako sem dobila občutek, da "prime" samo prvič. Sice mi še zdaleč ne bi škodilo, da bi se je ponovno lotila, toda nimam volje, pa še z želodcem imam zelo pogosto težave.

Zadnje čase veliko berem o zeleni kavi. Ali imate kaj informacij o tem?

Se beremo

Veronika

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

13. apr 2014 11:02

Verovnika,zeleno kavo sem pila 2 meseca rezultat 3 kile gor ..če ne drugega ,mi je bila zelo dobra in okusna...pa draga .če je ne bi dobila za darilo.....če misliš imet isto prehrano,se ne splača..če pa zmanjšaš vnos,pa gre tudi brez kave..

lp goga

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

13. apr 2014 14:05

Gogad, hvala! Znana dejstva, pa kljub temu še vedno otročje mislim, da nekje obstoji čarobna stvar, ki bo ...........

Se beremo!

Veronika

preprost  

član od: 25.1.2014

sporočila: 168

13. apr 2014 15:49

Ni čarovnije. Žal. Če je najhujša zadeva, ki jo moraš odcoprat kilogram al 5 njih viška ne rabiš čarovnice. No ja, vsakemu pač svoja pripada.

 

Dejstvo pa je, da ko se ti nekdo ljub zacne dobesedno sušit oz dehidrirat, ker odklanja hrano in tekočino ne pomisliš več kako bi si zmanjšal rt al pa špeh. Takrat misliš kaj za vraga ji li mu ufurat, da bo ostal. Also moje dame, think, think pa še enkrat razmislite kok je to vredno.

 

 

Malo za hec, kilo špeha pr mesaru je 1 euro

 

Lp

preprost

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

13. apr 2014 18:06

Mislim, da ste malo zašli......

 

 

Jutri se bom zadevala s sadjem in zelenjavo, to moje vzdrževanje ni ničemur podobno.  Ker sem jutri  v službi od 9 do 6, upam, da izdržim.

Hecno, ko sem bila na dieti, mi je bil sadni dan malenkost, zdaj bi pa kar nekaj jedla, pa jedla, pa grickala, pa mlela,....

Haloooo, punceeeee?????

marjja

preprost  

član od: 25.1.2014

sporočila: 168

13. apr 2014 18:37

 

Nisem girl

 

Probaj seksat 5x na dan pa to zet ko en zadetek. Ha?

 

 

Sort sou spikin,rajt dir?

 

Lp

preprost

malinca86  

član od: 10.3.2014

sporočila: 9

13. apr 2014 19:07

živjo,

syu, za RIno najbolje da malo poguglaš, če se da kje v pdf dol snet. Jaz sem si samo 1x kupila to revijo, mi ni nekaj preveč vredu glede na svojo ceno.  Zadnje čase nonstop gledam instagrame punc, ki se ful ukvarjajo s fitnesom in zdravo prehrano. Me ful motivira, da grem telovadit. :) Čeprav dans nisem čisto nič :(
Včeraj sem imela B dan, pa sem si zvečer privoščila sladoled :( in imam danes zato vitaminski dan. Jutri pa OH, potem pa lepo po pravilih naprej. Komaj čakam, da bo Velika noč mimo, ker sem potem do novembra fraj vseh praznikov in praznovanj, na katerih bi lahko spet padla v prenažiranje :S 
Uporabljate kako aplikacijo za mobitel? jaz imam eno, ki me opozarja da moram pit, tk da sem pridna, spijem skoraj 3l čaja in vode na dan.


malinca86

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

14. apr 2014 6:29

Preprost, malo preberi poste za nazaj, pa boš morda skapiral, da "punce" niti slučajno ni bilo namenjeno tebi.

Ne razumem, zakaj imaš tako neustavljivo željo po vsaki temi in stresati nesmisle. Moje spolno življenje je čisto OK, hvala, kolikor pa sem iz tvojih pisanj razumela, pa se ti ne zadevaš prav pogosto?!?

 

Skratka, nobene potrebe ni, da si človek na nedeljo popoldne vzame 2 uri in po forumih, sploh po tistih postih, ki jih ne razume. Pozornost lahko vzbujaš tudi kako drugače. Recimo z zanimivimi in pametnimi nasveti, ki jih daješ v drugih postih. Drži se rajši tega, ti gre dobro od rok.

 

 

marjja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti