Ločevanje živil 90. dni - 5. del

Vesna1A  

član od: 19.12.2011

sporočila: 28

25. jan 2014 10:45

Hejla punce

 

Danes pa imam OH dan juhuuuuu, samo kaj ko sem včeraj grešila.... se mi je tako zaluštala lino lada.... sem sinu namazala na kruh in evo ti... in mama je mogla probat, če je še dobra aja pa se nekaj piskotov je padlo zraven... če se greši naj se greši zaprav No danes pa nadaljujemo pridno a ne Meni čez dan še gre, ma ko pridem domov mi je grave.... še sama sem z malim, ki moj je šel na misijo v tujino in evo ti.... Bomo že nekako...

Rakica07 si se pozdravila? Upam, da ti je boljše. Te viroze so zoprne.

No včeraj za kosilo sem pa imela zelje z krompirjem, danes pa bom imela spet tortiljo, ker moram porabit oblate, da se prej ne posušijo preveč. Zdaj pa delam jabolčno marmelado - prvič, ker bova zvečer s tamalim jedla pirine palačinke :)

Lepo se imejte

 

Vesna1A

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

25. jan 2014 19:36

Danes pridni OH dan z gobovo juho in ajdovo kašo. za večerjo pa knedlci s čokolado. Od športanja pa smučanje, vendar me je povozil bordar in brez čelade bi se mi slabo pislao!! Tako sem pa samo plava po nogah, pa malo me glavca boli.

marjja

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

26. jan 2014 14:49

Danes kompot iz namočenih suhih marelic, jabolk in gozdnih sadežev, zelenjavna juha (cvetača, brokoli, korenje, peteršilj. koren, rumena buča), zelena solata. Pa še kaj se bo našlo do večera, čeprav sem vsega skuhala več in ko me prime, grem in pojem par žlic.

Me pa danes vse boli od padca, zgleda me je pretreslo do kosti. No, konec dober, vse dobro!

marjja

Vesna1A  

član od: 19.12.2011

sporočila: 28

26. jan 2014 21:27

Hejla

Danes sem imela sadni dan Sem jedla oreščke (akažu, lešniki, mandlji, neslani pistaciji in orehi) in sadje. Kot pravi marjja, pripravila sem si več in pol vsake tolko pojedla.

Ooo Marjja si imela pa srečo Samo, da sta oba ponesrečenca vredu

Lep večer še naprej

 

Vesna1A

Rakica07  

član od: 9.1.2014

sporočila: 15

27. jan 2014 9:30

Dober dan!

Jaz sem še kar na antibiotikih (še 2 dni) in še vedno jem prilagojeno. Danes imam B dan: zajtrk kos kruha in salama, kosilo zrezek in solata, isto za večerjo.

Na tehtnico sploh ne grem, ker sem dobila še M in se počutim čisto napihnjeno.

 

Rakica07

Pia  

član od: 21.1.2002

sporočila: 21

27. jan 2014 10:09

Pozdravljene!

Preživela vikend s sadnim in beljakovinskim dnevom. Priznam, da sem se včeraj malce prenajedla (snežne kepe za večerjo). Danes imam škrobni dan - zelenjavna rižota. Tehtam pa se enkrat tedensko. Zaenkrat sem izgubila 1,5 do 2 kg (imam tehtnico, ki kaže na 0,5 kg).

Meni je težko, pogrešam sladkarije in kruh. Mož pa pravi, da sem pridna.

 

Pia

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

27. jan 2014 19:43

Eh, manjši obroki, no, ja. Odvisno od dneva, kosilo komaj čakam, ker ga imam ob pol 4, zvečer pa bi lahko malo manj, res. Bolj problem je pitje, to pa res hitro pozabim.

Danes mesne kroglice, kuhana zelenjava in rdeča pesa. Zvečer pa 3 hrenovke, kuhana čebula in r. pesa.

Jutri bo pa nekaj krompirjevega.

marjja

katiiika  

član od: 8.1.2014

sporočila: 30

27. jan 2014 22:24

Pri meni danes beljakovinski dan. Za zajtrk pomaranča, za kosilo piščančji fileji ter zelena solata, za večerjo pa paradižnikova solata s sirom. + tega da sem okoli 8 ure naredila manjši prekršek, namreč pojedla sem košček temne čokolade, bila je res nuja nuja, saj me je presenetila driska, sem se pa ravno odpravljala na faks na predavanje, tako da ni šlo drugače, da me je malo zaprlo. No ja, mislim da se zaradi tega ne bo podrl svet.. Najprej zdravje :)

 

 



katiiika

Sporočilo je spremenil(a) katiiika dne 27. 2014 22:25

Vesna1A  

član od: 19.12.2011

sporočila: 28

28. jan 2014 21:10

Hejla,

danes sem imela riž s curry-jevo omako in radi. Za večerjo pa krompir iz peči s pikantno omako iz paprike in paradižnika. 

Za jutri pa sem si pripravila zelenjavno tortiljo (spet- moram porabit te tortilje, ker se kar sušijo).

Katiiika najprej zdravje pol pa ostalo, se strinjam

Emelie tudi jaz imam še vedno probleme gede teh obrokov... kot pravi marjja enkrat vec enkrat manj (več je sigurno za večerjo OH )

Lep večer še naprej

Vesna1A

katiiika  

član od: 8.1.2014

sporočila: 30

28. jan 2014 21:50

Danes pri meni škrobni dan. Za zajtrk sem pojedla jabolko, za kosilo sem naredila polnjneno papriko z rižom in gobicami, za večerjo pa popečeni šampinjoni pa prebranec. Jutri pa OH. :) 

katiiika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti