Ločevanje živil 90. dni - 5. del

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

20. maj 2013 12:57

Vitaminski dan: zjutraj 2 breskvi

čez 2 uri debela jabolka....

potem malo pistacij in spet jabolka, za kosilo pečene paprike in bučke s paradižnikovo solato in vročo zelenjavno juhico gor, za večerjo isto, samo brez juhe, za malico popoldne pa pest oreškov (mandeljni, orehi in lešniki, pa še kakšna jabolka...

in seveda voda......voda....pa čaj...njami

 

Kyara

stalno_hujša  

član od: 28.5.2013

sporočila: 1

28. maj 2013 18:29

Se pofočkam...., na dieti drugič, prvič v mesecu in po zgubila 8 kg... sedaj imam cilj vsaj 14 Po 2. nosečnosti ostalo vse preveč

2. dan, škrob...

z: breskov sok

K: pražen krompir, zelena solata

V: Pečen krompirček, paradižnikova solata

 

Upam, da še kdo vztraja in bo za vzpodbudo 

stalno_hujša

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

21. jul 2013 13:39

Že nekaj časa razmišljam o ločevalni in se pripravljam psihično .Odločila sem se da lahko začnem ,danes je drugi dan .Visoka sem 168cm in imam 83kg.Rada bi zmanjšala za 10 .

Prebrala sem knjigo in spet nekaj ne razumem -Prvi dan-beljakovine -se je dopoldan sadje (v redu)pol pa piše da med obroki mora preteči vsaj  4 ure .Če imam kosilo ob 13h jem še enkrat 17h in to je to?

Ali lahko jem kokice doma narejene skoraj brez soli če sem lačna ?

golubić

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

21. jul 2013 14:25

Še enkrat preberi knjigo. Obvezno.

Vsak dan se do poldneva lahko je le sadje ali zelenjava. Brez sladkorja, zabele, mleka, smetane....itd -torej česarkoli.  Ta čas je idealen za to dieto, saj je sadja sedaj res dovolj na razpolago. Po 12 uri pa imaš kosilo (skladno z dnevno dieto) in potem vsaj 4 ure po beljakovinskem, oz. 3 ure po OH ali Š obroku, NI hrane. Potem imaš lahko spet sadno ali zelenjavno malico in po naslednjih vsaj 2 urah - še večerjo.

Obrok je VSAKA hrana - torej tudi kava s sladkorjem in/ali mlekom, hruška, pest malin, paradjz....

Od kod ti ideja, da bi ob tej dieti grizljala kokice (slane ali ne), mi ni jasno. Kokice so ja kruh (OH), ali ne? Če boš lačna in če je od zadnjega obroka preteklo dovolj časa, boš lahko jedla samo sadje ali zelenjavo. Ali pa pila vodo.

Ker pri tej dieti ni treba zmanjševati obrokov, načeloma ne bi smela biti preveč lačna (razen na sadne ali vodne dni).

Lisa

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

21. jul 2013 14:35

Lisa hvala za odgovor ,sem pra v razumela -kosilo beljakovinski dan 4 ure nič pol pa lahko sadje po po dveh urah večerja ?To bo šlo ,nekako sem pozablja na popoldansko malico .

golubić

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

23. jul 2013 13:46

Ta preglednica mi zdej zelo prav pride .

http://korakihujsanja.blogspot.com/2010/12/novo-preglednica-po-s

Da povem še o kokicah-pred nekaj leti sem na kulinariki brala o dijetah ,prehranjevanju in se odločila da poskusim tudi sam shujšat po neki svoji dijeti.

Najprej sem uredila v glavi -ko so otroci doma jedli čokolado meni ni več šla voda na usta.

Dopoldan sem jedla samo sadje ,kosilo eden poln krožnik,večerja pol manj.Nisem ločevala samo sem jedla enako za kosilo in večerjo.in če se je zgodilo da sem še lačna ali da nisem imela časa pojesti večerjo do 18h sem naredila kokice s čist malo soli .Kile so šle dol ,nekje ne vem točno gdaj ali zakaj sem to opustila.Zdej sem se odločila da grem na to  dijeto in danes imam sadni dan ,in se počutim odlično.

golubić

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

24. jul 2013 18:52

Zjutraj sem  se zvagala po sadnem dnevu in trenutno imam 81kg-dve kili manj .

golubić

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

29. jul 2013 19:57

Ali jaz to temo imam zdej samo zase

Po še enem sadnem dnevu imam še eno kilo manj.

golubić

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

1. avg 2013 14:11

Trenutno 78 kg

golubić

irena66  

član od: 22.4.2009

sporočila: 747

1. avg 2013 14:24

Kar tako naprej.

irena

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti